HENDELSE - Reserverings- og avtalesystem for DMMH

S sted, P personsignatur, K klasse, F fag, E kan endre hendelsen i tillegg til P, # hendelsens nummer

Klassevisning

Alle avhukede elementer fra menyen vises hver for seg. Hvis du vil ha elementene innen kategorien samlet for samme dato, setter du hake for dette i menylinjen om "Tidsrom".

Hendelser for klasse/gruppe 1E

uke

01

man 02.01.17

tir 03.01.17

ons 04.01.17

tor 05.01.17

fre 06.01.17

lør 07.01.17

søn 08.01.17

uke

02

man 09.01.17

tir 10.01.17

ons 11.01.17

0900-1145

Sted: A-1416
Klasse: 1E

Innedag. Praksislærermøte 0900-1145.

1215-1500

Sted: A-1416
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Innedag. BULL, observasjon.

tor 12.01.17

fre 13.01.17

lør 14.01.17

søn 15.01.17

uke

03

man 16.01.17

tir 17.01.17

0900-1145

Fag: mus
Sted: A-1521
Lærere: gst
Lærere: jkt
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Innedag: didaktisk planlegging musikk og drama

1215-1500

Sted: H-214
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Innedag. BULL, didaktikk.

ons 18.01.17

tor 19.01.17

fre 20.01.17

lør 21.01.17

søn 22.01.17

uke

04

man 23.01.17

0900-1045

Sted: H-214
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Innedag: Praksisveileders timer.

1215-1400

Sted: M-703 H-214
Lærere: sne cke
Klasse: 1E

Innedag: Norsk og Natmil, veiledning arbeidskrav. Klassen delt i to. Norsk: Ta med utkast av dialog. Studiegruppe 1-3 møter først på 703 (natmil). Studiegruppe 4-5 møter først på 214 (norsk). Bytter etter ein time.

tir 24.01.17

ons 25.01.17

tor 26.01.17

fre 27.01.17

lør 28.01.17

søn 29.01.17

uke

05

man 30.01.17

tir 31.01.17

ons 01.02.17

tor 02.02.17

fre 03.02.17

0900-1045

Fag: k&h
Sted: A-1416
Lærere: jli
Lærere: sae? isol?
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Innedag K&H

1215-1400

Fag: nor
Sted: H-162
Lærere: sne
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Innedag: Litteratur og formidling i barnehagen

lør 04.02.17

søn 05.02.17

uke

06

man 06.02.17

tir 07.02.17

ons 08.02.17

tor 09.02.17

0900-1500

Sted: H-220
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Innedag. Skrivedag.

fre 10.02.17

lør 11.02.17

søn 12.02.17

uke

07

man 13.02.17

tir 14.02.17

Innlevering praksisrapport

ons 15.02.17

tor 16.02.17

fre 17.02.17

lør 18.02.17

søn 19.02.17

uke

08

man 20.02.17

tir 21.02.17

ons 22.02.17

tor 23.02.17

fre 24.02.17

lør 25.02.17

søn 26.02.17

uke

09

man 27.02.17

0815-0945

Fag: ped
Sted: A-1427
Lærere: job
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: bull2

Fellesforelesning: Barns utvikling og læring

1000-1600

Fag: dram
Sted: L-1114
Lærere: gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Improvisasjon og lek

Delt i to økter
StarterMidtveis
parti Aparti B

tir 28.02.17

0815-0900

Sted: M-706
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Gruppesamtaler etter praksis gruppe 1

0900-0945

Sted: M-706
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Gruppesamtale etter praksis gruppe 2

1000-1145

Fag: ped
Sted: A-1427
Lærere: job
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: bull2

Fellesforelesning: Barns utvikling og læring

1215-1300

Sted: M-706
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Gruppesamtale etter praksis gruppe 3

1315-1400

Sted: M-706
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Gruppesamtale etter praksis gruppe 4

1415-1500

Sted: M-706
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Gruppesamtale etter praksis gruppe 5

ons 01.03.17

Møtedag. Ingen undervisning

1215-1500

Fag: nam
Sted: A-1425
Lærere: cke
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Fremlegg ak B2-NA1 Utforskende naturfag

tor 02.03.17

0830-1145

Fag: mus
Sted: A-1617
Lærere: jkt
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Ukulele/sang. 0830 gruppe 1. 0915 gruppe 2. 1015 gruppe 3. 1100 gruppe 4.

1215-1400

Fag: dram
Sted: A-1525 A-1521
Lærere: hwi
Klasse: 1E 1C
K.O.: kkk2

Barnekultur.

1415-1600

Fag: ped
Sted: H-162
Lærere: sbh
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Barns utvikling og læring

fre 03.03.17

1000-1145

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: sne
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Dialog og undring: Les Hilde Merete Amundsen sitt kapittel "Danning til livet - et fortolkende prosjekt"

1215-1500

Fag: ped
Sted: H-214
Lærere: tkr
Lærere: sbh
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Etterarbeid praksis

lør 04.03.17

søn 05.03.17

Innlevering av B2-NO1: Barn-voksen-dialog Frist: kl. 23.55

uke

10

man 06.03.17

Frist for gjennomføring av arbeidskrav B2-RL1

0815-0945

Fag: ped
Sted: A-1427
Lærere: ewl
Klasse: 1NF 1MF 1KF 1E
K.O.: bull2

Barns utvikling og læring: Barns seksualitet

1000-1145

Fag: ped
Sted: A-1425
Lærere: sbh
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Barns utvikling og læring

1215-1600

Fag: rle
Sted: H-231
Lærere: tmib
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Barnehagens verdigrunnlag

tir 07.03.17

ons 08.03.17

0830-1145

Fag: mus
Sted: A-1620
Lærere: jkt
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Ukulele/sang. 0830 gruppe 4. 0915 gruppe 3. 1015 gruppe 2. 1100 gruppe 1.

1230-1330

Fag: k&h
Sted: M-702
Gjester: bsv
Klasse: 1E 1D
K.O.: kkk2

Svein Nyhus fellesforelesning

1415-1600

Fag: mus
Sted: A-1520
Lærere: hba
Lærere: jkt
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Prøve ukulele/sang. KKK2

tor 09.03.17

0900-1500

Fag: dram
Sted: M-504
Lærere: gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

De yngste

Delt i to økter
StarterMidtveis
parti Aparti B

fre 10.03.17

0815-1045

Fag: ped
Sted: H-220
Lærere: sbh
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Barns utvikling og læring

1100-1145

Sted: H-220
Lærere: jkt
Klasse: 1E

Klassens time

lør 11.03.17

søn 12.03.17

uke

11

man 13.03.17

0900-1500

Fag: dram
Sted: M-504
Lærere: gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Figur

Delt i to økter
StarterMidtveis
parti Aparti B

tir 14.03.17

0815-1400

Fag: k&h
Lærere: sae
Klasse: 1E
K.O.: kkk

1215-1600

Fag: rle
Sted: H-231
Lærere: tmib
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Barn og etikk

ons 15.03.17

0815-1400

Fag: k&h
Sted: A-1419
Lærere: sae? isol?
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Mappeeksamensarbeid Bildebok

Delt i to økter
StarterMidtveis
parti Aparti B

tor 16.03.17

fre 17.03.17

0815-1400

Fag: k&h
Sted: A-1419
Lærere: sae? isol?
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Mappeeksamensarbeid Bildebok

Delt i to økter
StarterMidtveis
parti Aparti B

lør 18.03.17

søn 19.03.17

Innlevering av arbeidskrav K-KH KKK2 "Barns visuelle uttrykk" 1E

uke

12

man 20.03.17

0815-1400

Fag: k&h
Sted: A-1416
Lærere: sae? isol?
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Mappeeksamensarbeid Bildebok

Delt i to økter
StarterMidtveis
parti Aparti B

tir 21.03.17

ons 22.03.17

0830-1000

Sted: A-1520
Lærere: jkt gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Oppstart AK De yngste

1000-1600

Sted: A-1520
Lærere: gst jkt
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

AK De yngste (dram+mus)

tor 23.03.17

0815-1600

Sted: A-1525
Lærere: gst
Gjester: jkt
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

AK De yngste (dram+mus)

fre 24.03.17

lør 25.03.17

søn 26.03.17

Innlevering akB2-PD1

uke

13

man 27.03.17

0900-1645

Sted: A-1525
Lærere: jkt gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

AK De yngste (dram+mus) 0900: gruppe 1 0945: gruppe 2 1045: gruppe 3 1200: gruppe 4 1245: gruppe 5

tir 28.03.17

0915-1700

Sted: A-1520
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

AK De yngste (dram+mus)

ons 29.03.17

0915-1700

Sted: A-1620
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

AK De yngste (dram+mus)

tor 30.03.17

0915-1700

Sted: A-1525
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

AK De yngste (dram+mus)

fre 31.03.17

0915-1700

Sted: A-1525
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

AK De yngste (dram+mus)

lør 01.04.17

søn 02.04.17

uke

14

man 03.04.17

0815-1600

Sted: M-504
Lærere: jkt gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Visning AK De yngste

tir 04.04.17

0900-1145

Fag: dram
Sted: L-1114
Lærere: gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Dramafagets verktøykasse

1215-1500

Sted: A-1427
Gjester: tlh hba
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: bull2

Samisk seminar

ons 05.04.17

0815-0945

Fag: ped
Sted: A-1427
Lærere: tko
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: bull2

Fellesforelesning: Barndom i historisk perspektiv

1000-1045

Sted: A-1427
Lærere: jkt
Klasse: 1E

Klassens time

1215-1600

Fag: ped
Sted: H-214
Lærere: sbh
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Barndomsforståelse

tor 06.04.17

0815-0900

Sted: M-706
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Gruppesamtaler gruppe 5

0900-0945

Sted: M-706
Lærere: tkr
Klasse: 1E

Gruppesamtaler gruppe 4

1000-1145

Fag: k&h
Sted: A-1418
Lærere: sae? isol?
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Verksteddag m/barnehagebarn, forberedelse

1215-1400

Fag: dram
Sted: L-1114
Lærere: gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Dramaturgi

fre 07.04.17

0815-0945

Fag: nor
Sted: A-1427
Lærere: sne akr
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: bull2

Fellesforelesning: Barndomsforståelse

lør 08.04.17

søn 09.04.17

uke

15

man 10.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

tir 11.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

ons 12.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

tor 13.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

fre 14.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Gjester: jkt
Klasse: Felles

Påske

lør 15.04.17

søn 16.04.17

uke

16

man 17.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

2. påskedag

tir 18.04.17

0815-1400

Fag: k&h
Sted: A-1418 A-1419
Gjester: jli
Lærere: sae? isol?
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Verksteddag m/barnehagebarn

Delt i to økter
StarterMidtveis
parti Aparti B

0815-1600

Fag: k&h
Lærere: jli
Klasse: 1E

0815-1600

Fag: k&h
Lærere: jli
Klasse: 1E
K.O.: kkk

ons 19.04.17

tor 20.04.17

0815-1600

Sted: L-1109
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Jobbing med ak om barndomsforståelse

fre 21.04.17

0815-1600

Sted: A-1426
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Jobbing med ak om barndomsforståelse

lør 22.04.17

søn 23.04.17

uke

17

man 24.04.17

0815-1600

Sted: A-1615
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Jobbing med ak om barndomsforståelse

tir 25.04.17

1215-1400

Sted: A-1426
Lærere: sbh sne
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Fremlegg ak B2-TF1: barndomsforståelse i historisk perspektiv

ons 26.04.17

tor 27.04.17

fre 28.04.17

lør 29.04.17

søn 30.04.17

uke

18

man 01.05.17

tir 02.05.17

1415-1500

Sted: H-220
Lærere: jkt
Klasse: 1E

Klassens time

1515-1600

Fag: ped
Sted: H-214
Lærere: sbh
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Eksamensforberedelse

ons 03.05.17

tor 04.05.17

Fagdag før lunsj, møtedag etter lunsj. Ingen undervisning

fre 05.05.17

0815-1600

Sted: A-1521 A-1522 A-1523 A-1524
Lærere: jkt gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Praktisk eksamen Oppstart fredag 5.mai for klasse C+E

lør 06.05.17

hele døgnet

Sted: A-1525 L-1114 M-504
Klasse: 1E 1D 1C

Rom reservert til arbeid med eksamen

søn 07.05.17

hele døgnet

Sted: M-504 L-1114 A-1525
Klasse: 1E 1D 1C

Rom reservert til arbeid med eksamen.

uke

19

man 08.05.17

0815-1600

Sted: A-1520
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Praktisk eksamen klasse C,D+E

0815-1600

Fag: flere
Sted: A-1515 A-1516 A-1517 A-1617
Lærere: jkt gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk

Praktisk eksamen KKK. Veiledning: 1245-1330 gr.1 1330-1415 gr.2 1415-1500 gr.3 1500-1545 gr.4

tir 09.05.17

0815-1600

Fag: flere
Sted: A-1517 A-1516 A-1515
Lærere: jkt gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk

Praktisk eksamen KKK. Veiledning 0830: gruppe 5

0815-1600

Sted: A-1520
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Praktisk eksamen klasse C,D+E

ons 10.05.17

0815-1600

Sted: L-1114
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Praktisk eksamen klasse C,D+E

0815-1600

Fag: flere
Sted: A-1516 A-1517
Lærere: jkt gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk

Praktisk eksamen KKK

tor 11.05.17

0815-1600

Sted: A-1521
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Praktisk eksamen klasse C+E

fre 12.05.17

0815-1600

Sted: M-504
Lærere: jkt gst
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Praktisk eksamen visning i klasse C+E

lør 13.05.17

søn 14.05.17

uke

20

man 15.05.17

tir 16.05.17

ons 17.05.17

tor 18.05.17

1215-1600

Fag: k&h
Sted: A-1416
Lærere: sae? isol?
Klasse: 1E
K.O.: kkk2

Eksamensforberedelser, praktisk mappeeksamen

Delt i to økter
StarterMidtveis
parti Aparti B

fre 19.05.17

lør 20.05.17

søn 21.05.17

uke

21

man 22.05.17

tir 23.05.17

0900-1400

Fag: nam
Sted: Tur
Lærere: cke?
Klasse: 1E
K.O.: bull2

Vårtur - heldag Dagen utvidet med 1 time-forberedelse. Tar bort timen opprinnelig satt opp 15.05 (etter ønske fra studentene)

ons 24.05.17

tor 25.05.17

fre 26.05.17

lør 27.05.17

søn 28.05.17

uke

22

man 29.05.17

Innlevering eksamensmappe bull2

tir 30.05.17

ons 31.05.17

tor 01.06.17

fre 02.06.17

0900-1500

Sted: H-220 H-231
Klasse: 1A 1B 1C 1D 1E
K.O.: kkk

INNLEV: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

lør 03.06.17

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

søn 04.06.17

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

uke

23

man 05.06.17

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

tir 06.06.17

0900-1500

Sted: H-220 H-231
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

ons 07.06.17

0900-1500

Sted: H-220 H-231
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

tor 08.06.17

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

fre 09.06.17

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

lør 10.06.17

søn 11.06.17

uke

24

man 12.06.17

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

tir 13.06.17

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

ons 14.06.17

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

tor 15.06.17

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

fre 16.06.17

Eksamensfest for bachelorstudenter

0900-1500

Sted: H-231 H-220
Klasse: 1E 1D 1C 1B 1A
K.O.: kkk

EKSTERN SENSUR: Mappe kunst og håndverk m.refl.skriv.

lør 17.06.17

søn 18.06.17

uke

25

man 19.06.17

tir 20.06.17

ons 21.06.17

tor 22.06.17

fre 23.06.17

lør 24.06.17

søn 25.06.17

Timeplanene