HENDELSE - Reserverings- og avtalesystem for DMMH

S sted, P personsignatur, K klasse, F fag, E kan endre hendelsen i tillegg til P, # hendelsens nummer

Klassevisning

Alle avhukede elementer fra menyen vises hver for seg. Hvis du vil ha elementene innen kategorien samlet for samme dato, setter du hake for dette i menylinjen om "Tidsrom".

Hendelser for klasse/gruppe 2A

uke

01

man 02.01.17

tir 03.01.17

ons 04.01.17

tor 05.01.17

1515-1600

Sted: L-1111
Lærere: ube ses scs rus paw kns cmn ano akr akh
Klasse: 2A Teammøte

Klasseteemmøte 2A

fre 06.01.17

lør 07.01.17

søn 08.01.17

uke

02

man 09.01.17

1215-1600

Fag: mat
Sted: K-801 K-804
Lærere: cmn
Klasse: 2A
K.O.: stm

Størrelse

tir 10.01.17

0900-1145

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: paw
Klasse: 2A
K.O.: nhb

Universet

1215-1400

Fag: rle
Sted: A-1427
Lærere: ses
Gjester: tmib
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: srle

Etikk (FB2)

1415-1600

Fag: nor
Sted: H-220
Lærere: akr
Klasse: 2A
K.O.: stm

Andrespråksutvikling hos barn

ons 11.01.17

1215-1400

Fag: rle
Sted: M-703
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Etikk (KB2)

tor 12.01.17

0815-1145

Sted: A-1427
Lærere: asvm
Klasse: 3INT 2E 2D 2C 2B 2A 3MF
K.O.: fordyp

Muntlig framlegg for 2.klasse om utenlandspraksis

1215-1600

Fag: ped
Sted: A-1615
Lærere: akh
Klasse: 2A
K.O.: srle

Barn med nedsatt funksjonsevne i en inkluderende barnehage

fre 13.01.17

1120-1235

Lærere: obl mka lbl ekg ads
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

Informajonsøkt om fordypninger neste studieår. Rom 220

lør 14.01.17

søn 15.01.17

uke

03

man 16.01.17

0900-0945

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 6

1000-1045

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 5

1100-1145

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 4

1215-1300

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 3

1315-1400

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 2

1415-1500

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 1

tir 17.01.17

1215-1400

Fag: rle
Sted: A-1427
Lærere: ses
Gjester: tmib
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: srle

Barns muligheter og utfordringer i møte med media og IKT

ons 18.01.17

0815-1145

Fag: ped
Sted: H-162
Lærere: akh? kns?
Klasse: 2A
K.O.: stm

Barnehagens bruk av kartleggingsverktøy. Fremlegg av AK

1145-1215

Fag: klassen
Sted: H-162
Klasse: 2A

Klassens time

tor 19.01.17

0900-1145

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: paw
Klasse: 2A
K.O.: nhb

Universet

1215-1500

Fag: sam
Sted: A-1615
Lærere: ano
Klasse: 2A
K.O.: srle

Barnekonvensjonen Oppstart akrav 2

fre 20.01.17

lør 21.01.17

søn 22.01.17

Innlevering av AK R-PD1 SRLE innen kl. 2355

uke

04

man 23.01.17

1215-1500

Fag: sam
Sted: A-1615
Lærere: ano
Klasse: 2A
K.O.: srle

SRLE barnevern

tir 24.01.17

0815-1045

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: paw
Klasse: 2A
K.O.: nhb

Årstider 1

1215-1400

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: akr
Klasse: 2A
K.O.: stm

Språk- og talevansker hos barn

ons 25.01.17

0815-0945

Fag: mat
Sted: A-1621 K-804 K-801
Lærere: smh
Lærere: cmn
Klasse: 2A
K.O.: stm

Veiledning til matematikkdagen

1100-1400

Fag: nor
Lærere: ano
Klasse: 2A

Gruppe 6 norskarbeid

tor 26.01.17

1415-1500

Sted: L-1216
Lærere: akh akr ano cmn kns paw rus scs ses ube
Klasse: 2A Teammøte

Klasseteammøte 2A

fre 27.01.17

lør 28.01.17

søn 29.01.17

BHSTM: Innlevering av AK 3 "Matematikkdagen" (S-MA2) del 1 på ITL.

uke

05

man 30.01.17

tir 31.01.17

1215-1600

Fag: ped
Sted: H-214
Lærere: ube
Klasse: 2A
K.O.: srle

SRLE Pedagogisk ledelse i barnehagen

ons 01.02.17

tor 02.02.17

0815-0900

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 6

0900-1145

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: paw
Klasse: 2A
K.O.: nhb

Årstider 2

1215-1300

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 1

1315-1400

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 2

1415-1500

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 3

fre 03.02.17

0900-0945

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 4

1000-1045

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 5

lør 04.02.17

søn 05.02.17

uke

06

man 06.02.17

1215-1500

Fag: ped
Sted: A-1425
Lærere: ube
Klasse: 2A
K.O.: srle

SRLE,STM,NHB Forberedelse til praksis

tir 07.02.17

0815-0945

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: akr
Klasse: 2A
K.O.: stm

Hvordan støtte barns andrespråksutvikling? Presentasjon av Ak S-NO3, Digital fortelling

1000-1300

Fag: ped
Sted: M-703
Lærere: akh
Klasse: 2A
K.O.: stm

Prosjektarbeid med barn i barnehagen

ons 08.02.17

0815-1145

Fag: mat
Sted: K-801 K-804 M-504 L-1114 A-1525 A-1425
Lærere: cmn
Klasse: 2A
K.O.: stm

Matematikkdagen

1215-1400

Fag: sam
Sted: A-1616
Lærere: ano
Klasse: 2A
K.O.: srle

Gruppeveiledning ak r-SF1.

1415-1500

Fag: mat
Sted: K-804
Lærere: cmn
Klasse: 2A
K.O.: stm

Refleksjon i grupper etter matematikkdagen

tor 09.02.17

fre 10.02.17

lør 11.02.17

søn 12.02.17

Innlevering arbeidskrav R-RL1 del B, senest kl 2355

uke

07

man 13.02.17

1000-1145

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 3

1230-1400

Sted: A-1615
Lærere: mpe kns
Klasse: 2D 2A

Presentasjon av S-PD1. Ny utsatt

tir 14.02.17

1000-1145

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 2

ons 15.02.17

tor 16.02.17

fre 17.02.17

lør 18.02.17

søn 19.02.17

Innlevering arbeidskrav R-SF1 på ITL frist kl 2355

uke

08

man 20.02.17

tir 21.02.17

ons 22.02.17

tor 23.02.17

fre 24.02.17

lør 25.02.17

søn 26.02.17

uke

09

man 27.02.17

0815-0945

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 4

0815-1600

Fag: prax
Sted: H-318
Lærere: ube
Klasse: 2A

Gruppeveiledning før praksis. Gruppe 1: 8.45, gruppe 2: 12.15, gruppe 3: 13.15 og gruppe 4: 14.30

1000-1145

Fag: fah
Sted: H-162
Lærere: rus
Klasse: 2A
K.O.: nhb

Forberedelse vinterkurs

1215-1400

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 5

1415-1600

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 6

tir 28.02.17

0900-1145

Fag: prax
Sted: L-1109
Lærere: ube
Lærere: ano ses kns ube akh akr scs cmn rus
Klasse: 2A Praksismøte

Møte før praksis

1230-1430

Fag: prax
Sted: H-318
Lærere: ube
Klasse: 2A

Gruppeveiledning før praksis. Gruppe 5: kl.12.30, gruppe 6: kl.13.30

1415-1600

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: ses
Klasse: 2A
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 1

ons 01.03.17

Møtedag. Ingen undervisning

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: kns
Lærere: rus kbj
Klasse: 2B 2A
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

tor 02.03.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: kbj rus
Klasse: 2A 2B
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

fre 03.03.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: kns
Lærere: rus kbj
Klasse: 2B 2A
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

lør 04.03.17

søn 05.03.17

STM Arbeidskrav matematikkdagen refleksjonsskriv innlevering på itl

uke

10

man 06.03.17

Praksis

tir 07.03.17

Praksis

ons 08.03.17

Praksis

tor 09.03.17

Praksis

fre 10.03.17

Praksis

lør 11.03.17

søn 12.03.17

Innlevering arbeidskrav NHB N-TF1 "Vinteraktivitetsuke"

uke

11

man 13.03.17

Praksis

tir 14.03.17

Praksis

ons 15.03.17

Praksis

tor 16.03.17

Praksis

fre 17.03.17

Praksis

lør 18.03.17

søn 19.03.17

uke

12

man 20.03.17

Praksis

tir 21.03.17

Praksis

ons 22.03.17

Praksis

tor 23.03.17

Praksis

fre 24.03.17

Praksis

lør 25.03.17

søn 26.03.17

uke

13

man 27.03.17

Praksis

tir 28.03.17

Praksis

ons 29.03.17

Praksis

tor 30.03.17

Praksis

fre 31.03.17

Praksis

lør 01.04.17

søn 02.04.17

uke

14

man 03.04.17

Praksis

tir 04.04.17

Praksis

ons 05.04.17

Praksis

tor 06.04.17

Praksis

fre 07.04.17

Praksis

lør 08.04.17

søn 09.04.17

uke

15

man 10.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

tir 11.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

ons 12.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

tor 13.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

fre 14.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Gjester: jkt
Klasse: Felles

Påske

lør 15.04.17

søn 16.04.17

uke

16

man 17.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

2. påskedag

tir 18.04.17

Praksis

ons 19.04.17

Praksis

tor 20.04.17

Praksis

fre 21.04.17

Praksis

lør 22.04.17

søn 23.04.17

uke

17

man 24.04.17

Praksis

tir 25.04.17

Praksis

ons 26.04.17

Praksis

tor 27.04.17

Praksis

fre 28.04.17

Praksis

lør 29.04.17

søn 30.04.17

uke

18

man 01.05.17

tir 02.05.17

Praksis

ons 03.05.17

tor 04.05.17

Fagdag før lunsj, møtedag etter lunsj. Ingen undervisning

fre 05.05.17

lør 06.05.17

søn 07.05.17

uke

19

man 08.05.17

Gruppesamtaler etter praksis Gruppe 3: 11.00, gruppe 2: 12.15 og gruppe 1: kl.13.15

0815-0900

Fag: mat
Sted: A-1427
Lærere: smh cmn
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

1000-1045

Fag: mat
Sted: K-804
Lærere: CMN
Klasse: 2A
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

tir 09.05.17

Gruppesamtaler etter praksis. Gruppe 6: 8.45, gruppe 5: 12.15, gruppe 4: 13.15

1000-1145

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: akr
Klasse: 2A
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

1415-1600

Sted: H-162
Lærere: asvm
Klasse: 2kf 2e 2d 2c 2b 2a 2mf

Forberedelsesmøte til utenlandsstudier for studenter i klassene som blir 3INT 2017-2018

ons 10.05.17

tor 11.05.17

fre 12.05.17

lør 13.05.17

søn 14.05.17

uke

20

man 15.05.17

0800-1600

Sted: L-1111 H-163 H-162 L-1109
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

MUNTLIG eksamen STM: DAG1

tir 16.05.17

0800-1600

Sted: L-1111 H-163 H-162 L-1109
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E

MUNTLIG eksamen STM: DAG2

ons 17.05.17

tor 18.05.17

1415-1600

Sted: A-1616
Lærere: paw rus
Klasse: 2A
K.O.: nhb

Eksamensforberedelse

fre 19.05.17

0900-1400

Sted: H-214 Gymsal A-1425 A-1426 H-162 A-1525 L-1108 H-030 A-1615
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

Skr.eksamen STM

lør 20.05.17

søn 21.05.17

uke

21

man 22.05.17

tir 23.05.17

0900-1500

Sted: Gymsal L-1109 L-1111 A-1426 M-703 L-1108 H-030 H-165
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E

Skr.eksamen NHB

ons 24.05.17

tor 25.05.17

fre 26.05.17

0800-1500

Sted: ITL
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E
K.O.: srle

Innlev. eksamensmappe SRL map1,map2,map3.

lør 27.05.17

søn 28.05.17

uke

22

man 29.05.17

tir 30.05.17

ons 31.05.17

tor 01.06.17

fre 02.06.17

lør 03.06.17

søn 04.06.17

uke

23

man 05.06.17

tir 06.06.17

ons 07.06.17

tor 08.06.17

fre 09.06.17

lør 10.06.17

søn 11.06.17

uke

24

man 12.06.17

tir 13.06.17

ons 14.06.17

tor 15.06.17

fre 16.06.17

Eksamensfest for bachelorstudenter

lør 17.06.17

søn 18.06.17

uke

25

man 19.06.17

tir 20.06.17

ons 21.06.17

tor 22.06.17

fre 23.06.17

lør 24.06.17

søn 25.06.17

Timeplanene