HENDELSE - Reserverings- og avtalesystem for DMMH

S sted, P personsignatur, K klasse, F fag, E kan endre hendelsen i tillegg til P, # hendelsens nummer

Klassevisning

Alle avhukede elementer fra menyen vises hver for seg. Hvis du vil ha elementene innen kategorien samlet for samme dato, setter du hake for dette i menylinjen om "Tidsrom".

Hendelser for klasse/gruppe 2B

uke

01

man 02.01.17

tir 03.01.17

ons 04.01.17

tor 05.01.17

fre 06.01.17

lør 07.01.17

søn 08.01.17

uke

02

man 09.01.17

tir 10.01.17

0815-1045

Fag: mat
Sted: K-801 K-804
Lærere: smh
Klasse: 2B
K.O.: stm

Størrelse Oppstart av AK3, Matematikkdagen

1215-1400

Fag: rle
Sted: A-1427
Lærere: ses
Gjester: tmib
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: srle

Etikk (FB2)

1415-1600

Fag: nor
Sted: A-1425
Lærere: sne
Klasse: 2B
K.O.: stm

Andrespråksutvikling hos barn Les kapittel 5 i Høigårds "Barns språkutvikling - muntlig og skriftlig"

ons 11.01.17

1215-1400

Fag: rle
Sted: A-1616
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Etikk (KB2)

tor 12.01.17

0815-1145

Sted: A-1427
Lærere: asvm
Klasse: 3INT 2E 2D 2C 2B 2A 3MF
K.O.: fordyp

Muntlig framlegg for 2.klasse om utenlandspraksis

fre 13.01.17

0900-1145

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: cme
Klasse: 2B
K.O.: nhb

Universet I

1120-1235

Lærere: obl mka lbl ekg ads
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

Informajonsøkt om fordypninger neste studieår. Rom 220

lør 14.01.17

søn 15.01.17

uke

03

man 16.01.17

0815-1045

Fag: sam
Sted: A-1615
Lærere: ano
Klasse: 2B
K.O.: srle

Barnekonvensjonen Oppstart akrav 2

1100-1500

Fag: ped
Sted: A-1615
Lærere: ejl
Klasse: 2B
K.O.: stm

Barnehagens bruk av kartleggingsverktøy. Fremlegg av AK

tir 17.01.17

1215-1400

Fag: rle
Sted: A-1427
Lærere: ses
Gjester: tmib
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: srle

Barns muligheter og utfordringer i møte med media og IKT

ons 18.01.17

0900-1145

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: cme
Klasse: 2B
K.O.: nhb

Universet II

tor 19.01.17

fre 20.01.17

0815-0900

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp 5.

1000-1045

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 4

1100-1145

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 3

1215-1300

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 2

1315-1400

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 1

lør 21.01.17

søn 22.01.17

Innlevering arbeidskrav 3 SRLE R-PD1

uke

04

man 23.01.17

0815-1045

Fag: sam
Sted: A-1615
Lærere: ano
Klasse: 2B
K.O.: srle

SRLE barnevern

tir 24.01.17

0900-1145

Fag: nam
Sted: A-1425
Lærere: cme
Klasse: 2B
K.O.: nhb

Årstider 1

1215-1400

Fag: nor
Sted: A-1426
Lærere: sne
Klasse: 2B
K.O.: stm

Språk- og talevansker hos barn. Les kapittel 6 og 7 i Høigård.

ons 25.01.17

1000-1145

Fag: mat
Sted: K-804 A-1621
Lærere: cmn
Lærere: smh
Klasse: 2B
K.O.: stm

Veiledning til matematikkdagen

tor 26.01.17

1515-1600

Sted: A-1548
Lærere: tmib sne smh kns kbj ejl cme ano
Klasse: Teammøte 2B

Klasseteammøte 2B, kun for lærere og representanter

fre 27.01.17

lør 28.01.17

søn 29.01.17

BHSTM: Innlevering av AK 3 "Matematikkdagen" (S-MA2) del 1 på ITL.

uke

05

man 30.01.17

0900-0945

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp.4

1000-1045

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 5

1100-1145

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 6

1215-1300

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 1

1315-1400

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 2

1415-1500

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 3

tir 31.01.17

0815-1145

Fag: ped
Sted: L-1109
Lærere: kns
Klasse: 2B
K.O.: srle

SRLE Pedagogisk ledelse i barnehagen

ons 01.02.17

0815-1045

Fag: ped
Sted: H-162
Lærere: ejl
Klasse: 2B
K.O.: stm

Prosjektarbeid med barn i barnehagen

1100-1300

Fag: sam
Sted: H-162
Lærere: ano
Klasse: 2B
K.O.: srle

Gruppearbeid etter utveksling av førsteutkast til AK r-SF1 Ha med egen tekst og tilbakemelding fra medstudent til økten.

tor 02.02.17

0900-1145

Fag: nam
Sted: L-1109
Lærere: cme
Klasse: 2B
K.O.: nhb

Årstider 2

fre 03.02.17

lør 04.02.17

søn 05.02.17

uke

06

man 06.02.17

tir 07.02.17

0815-1145

Fag: mat
Sted: L-1114 K-801 K-804 M-504 A-1525 A-1426
Lærere: smh
Klasse: 2B
K.O.: stm

Matematikkdagen

1215-1400

Fag: mat
Sted: K-804
Lærere: smh
Klasse: 2B
K.O.: stm

Mulighet for refleksjon i grupper

ons 08.02.17

1215-1400

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: sne
Klasse: 2B
K.O.: stm

Hvordan støtte barns andrespråksutvikling? Presentasjon av arbeidskrav

tor 09.02.17

fre 10.02.17

1215-1400

Sted: A-1647
Lærere: tmib sne smh kns kbj ejl cme ano
Klasse: Teammøte 2B

Klasseteammøte, kun for lærere og representanter

lør 11.02.17

søn 12.02.17

Innlevering arbeidskrav R-RL1 del B, senest kl 2355

uke

07

man 13.02.17

0900-1145

Fag: prax
Sted: A-1426
Lærere: ejl? kns?
Klasse: 2B

SRLE,STM,NHB Forberedelse til praksis

tir 14.02.17

ons 15.02.17

1000-1145

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 5

1215-1400

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 4

tor 16.02.17

0815-0945

Fag: rle
Sted: H-165
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 3

1000-1145

Fag: rle
Sted: H-165
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 2

1000-1045

Fag: prax
Sted: A-1647
Lærere: kns
Klasse: 2B

Veiledning før praksis studiegruppe 1

1215-1400

Fag: rle
Sted: H-165
Lærere: tmib
Klasse: 2B
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL gruppe 1

fre 17.02.17

lør 18.02.17

søn 19.02.17

Innlevering arbeidskrav R-SF1 på ITL frist kl 2355

uke

08

man 20.02.17

tir 21.02.17

ons 22.02.17

tor 23.02.17

fre 24.02.17

1100-1145

Fag: prax
Sted: A-1647
Lærere: kns
Klasse: 2B

Veiledning før praksis studiegruppe 2

lør 25.02.17

søn 26.02.17

BHSTM: Innlevering av AK 3 "Matematikkdagen" (S-MA2) del 2 på ITL.

uke

09

man 27.02.17

0815-0945

Fag: fah
Sted: A-1615
Lærere: kbj
Klasse: 2B
K.O.: nhb

Forberedelse vinterkurs

1000-1045

Fag: prax
Sted: A-1647
Lærere: kns
Klasse: 2B

Veiledning før praksis studiegruppe 3

1100-1145

Fag: prax
Sted: A-1647
Lærere: kns
Klasse: 2B

Veiledning før praksis studiegruppe 4

1315-1400

Fag: prax
Sted: A-1647
Lærere: kns
Klasse: 2B

Veiledning før praksis studiegruppe 5

tir 28.02.17

0900-1145

Fag: prax
Sted: M-703
Lærere: kns
Lærere: kbj smh cme sne kns ejl tmib ano
Klasse: 2B Praksismøte

Møte før praksis

ons 01.03.17

Møtedag. Ingen undervisning

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: kns
Lærere: rus kbj
Klasse: 2B 2A
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

tor 02.03.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: kbj rus
Klasse: 2A 2B
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

fre 03.03.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: kns
Lærere: rus kbj
Klasse: 2B 2A
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

lør 04.03.17

søn 05.03.17

uke

10

man 06.03.17

Praksis 2. studieår

tir 07.03.17

Praksis 2. studieår

ons 08.03.17

Praksis 2. studieår

tor 09.03.17

Praksis 2. studieår

fre 10.03.17

Praksis 2. studieår

lør 11.03.17

søn 12.03.17

Innlevering arbeidskrav NHB N-TF1 "Vinteraktivitetsuke"

Innlevering arbeidskrav NHB N-TF1 "Vinteraktivitetsuke"

uke

11

man 13.03.17

Praksis 2. studieår

tir 14.03.17

Praksis 2. studieår

ons 15.03.17

Praksis 2. studieår

tor 16.03.17

Praksis 2. studieår

fre 17.03.17

Praksis 2. studieår

lør 18.03.17

søn 19.03.17

uke

12

man 20.03.17

Praksis 2. studieår

tir 21.03.17

Praksis 2. studieår

ons 22.03.17

Praksis 2. studieår

tor 23.03.17

Praksis 2. studieår

fre 24.03.17

Praksis 2. studieår

lør 25.03.17

søn 26.03.17

uke

13

man 27.03.17

Praksis 2. studieår

tir 28.03.17

Praksis 2. studieår

ons 29.03.17

Praksis 2. studieår

tor 30.03.17

Praksis 2. studieår

fre 31.03.17

Praksis 2. studieår

lør 01.04.17

søn 02.04.17

uke

14

man 03.04.17

Praksis 2. studieår

1415-1500

Sted: A-1647
Lærere: tmib sne smh kns kbj ejl cme ano
Klasse: 2B Teammøte

Klasseteammøte 2B, kun for lærere

tir 04.04.17

Praksis 2. studieår

ons 05.04.17

Praksis 2. studieår

tor 06.04.17

Praksis 2. studieår

fre 07.04.17

Praksis 2. studieår

lør 08.04.17

søn 09.04.17

uke

15

man 10.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

Påskeferie

tir 11.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

Påskeferie

ons 12.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

Påskeferie

tor 13.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

Påskeferie

fre 14.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Gjester: jkt
Klasse: Felles

Påske

Påskeferie

lør 15.04.17

Påskeferie

søn 16.04.17

Påskeferie

uke

16

man 17.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

2. påskedag

Påskeferie

tir 18.04.17

Praksis 2. studieår

ons 19.04.17

Praksis 2. studieår

tor 20.04.17

Praksis 2. studieår

fre 21.04.17

Praksis 2. studieår

lør 22.04.17

søn 23.04.17

uke

17

man 24.04.17

Praksis 2. studieår

tir 25.04.17

Praksis 2. studieår

ons 26.04.17

Praksis 2. studieår

tor 27.04.17

Praksis 2. studieår

fre 28.04.17

Praksis 2. studieår

lør 29.04.17

søn 30.04.17

uke

18

man 01.05.17

1. mai, offentlig høytidsdag

tir 02.05.17

Praksis 2. studieår

ons 03.05.17

tor 04.05.17

Fagdag før lunsj, møtedag etter lunsj. Ingen undervisning

fre 05.05.17

lør 06.05.17

søn 07.05.17

uke

19

man 08.05.17

0815-0900

Fag: mat
Sted: A-1427
Lærere: smh cmn
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

tir 09.05.17

1100-1145

Fag: mat
Sted: K-804
Lærere: sne smh
Klasse: 2B
K.O.: stm

Eksamensforberedelse nork og matematikk

1215-1400

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: sne
Klasse: 2B
K.O.: stm

Eksamensforberedelse. Ta med alt av pensum til STM

1415-1500

Fag: prax
Sted: A-1624
Lærere: kns
Klasse: 2B

Etterarbeid praksis gruppe 3

1415-1600

Sted: H-162
Lærere: asvm
Klasse: 2kf 2e 2d 2c 2b 2a 2mf

Forberedelsesmøte til utenlandsstudier for studenter i klassene som blir 3INT 2017-2018

ons 10.05.17

0830-0930

Fag: prax
Sted: A-1647
Lærere: kns
Klasse: 2B

Etterarbeid praksis gruppe 1

0945-1045

Fag: prax
Sted: A-1647
Lærere: kns
Klasse: 2B

Etterarbeid praksis gruppe 2

1230-1330

Fag: prax
Sted: A-1647
Lærere: kns
Klasse: 2B

Etterarbeid praksis gruppe 4

1345-1445

Fag: prax
Sted: A-1647
Lærere: kns
Klasse: 2B

Etterarbeid praksis gruppe 5

tor 11.05.17

1215-1400

Sted: A-1427
Lærere: cme kbj
Klasse: 2B
K.O.: nhb

Eksamensforberedelse

fre 12.05.17

lør 13.05.17

søn 14.05.17

uke

20

man 15.05.17

0800-1600

Sted: L-1111 H-163 H-162 L-1109
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

MUNTLIG eksamen STM: DAG1

tir 16.05.17

0800-1600

Sted: L-1111 H-163 H-162 L-1109
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E

MUNTLIG eksamen STM: DAG2

ons 17.05.17

tor 18.05.17

fre 19.05.17

0900-1400

Sted: H-214 Gymsal A-1425 A-1426 H-162 A-1525 L-1108 H-030 A-1615
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

Skr.eksamen STM

lør 20.05.17

søn 21.05.17

uke

21

man 22.05.17

tir 23.05.17

0900-1500

Sted: Gymsal L-1109 L-1111 A-1426 M-703 L-1108 H-030 H-165
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E

Skr.eksamen NHB

ons 24.05.17

tor 25.05.17

fre 26.05.17

0800-1500

Sted: ITL
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E
K.O.: srle

Innlev. eksamensmappe SRL map1,map2,map3.

lør 27.05.17

søn 28.05.17

uke

22

man 29.05.17

tir 30.05.17

ons 31.05.17

tor 01.06.17

fre 02.06.17

lør 03.06.17

søn 04.06.17

uke

23

man 05.06.17

tir 06.06.17

ons 07.06.17

tor 08.06.17

fre 09.06.17

lør 10.06.17

søn 11.06.17

uke

24

man 12.06.17

tir 13.06.17

ons 14.06.17

tor 15.06.17

fre 16.06.17

Eksamensfest for bachelorstudenter

lør 17.06.17

søn 18.06.17

uke

25

man 19.06.17

tir 20.06.17

ons 21.06.17

tor 22.06.17

fre 23.06.17

lør 24.06.17

søn 25.06.17

Timeplanene