HENDELSE - Reserverings- og avtalesystem for DMMH

S sted, P personsignatur, K klasse, F fag, E kan endre hendelsen i tillegg til P, # hendelsens nummer

Klassevisning

Alle avhukede elementer fra menyen vises hver for seg. Hvis du vil ha elementene innen kategorien samlet for samme dato, setter du hake for dette i menylinjen om "Tidsrom".

Hendelser for klasse/gruppe 2C

uke

01

man 02.01.17

tir 03.01.17

ons 04.01.17

tor 05.01.17

fre 06.01.17

lør 07.01.17

søn 08.01.17

uke

02

man 09.01.17

tir 10.01.17

1000-1145

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: mse
Klasse: 2C
K.O.: stm

Andrespråksutvikling hos barn + oppstart av arbeidskrav s-NO3 - Digital fortelling

1215-1400

Fag: rle
Sted: A-1427
Lærere: ses
Gjester: tmib
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: srle

Etikk (FB2)

1415-1600

Fag: rle
Sted: H-163
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Etikk (KB2)

ons 11.01.17

0900-1145

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: paw
Klasse: 2C
K.O.: nhb

Universet

1215-1600

Fag: ped
Sted: A-1427
Lærere: kka
Klasse: 2C
K.O.: srle

Barn med særskilte behov

tor 12.01.17

0815-1145

Sted: A-1427
Lærere: asvm
Klasse: 3INT 2E 2D 2C 2B 2A 3MF
K.O.: fordyp

Muntlig framlegg for 2.klasse om utenlandspraksis

1215-1600

Fag: mat
Sted: K-801 K-804
Lærere: smh
Klasse: 2C
K.O.: stm

Størrelse Oppstart av AK3, Matematikkdagen

fre 13.01.17

1120-1235

Lærere: obl mka lbl ekg ads
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

Informajonsøkt om fordypninger neste studieår. Rom 220

lør 14.01.17

søn 15.01.17

uke

03

man 16.01.17

1215-1500

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: paw
Klasse: 2C
K.O.: nhb

Universet

tir 17.01.17

0815-0900

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 6

0900-0945

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 5

1000-1045

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 4

1100-1145

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 3

1215-1400

Fag: rle
Sted: A-1427
Lærere: ses
Gjester: tmib
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: srle

Barns muligheter og utfordringer i møte med media og IKT

1415-1500

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 2

1515-1600

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gc) grp. 1

ons 18.01.17

tor 19.01.17

0815-1145

Fag: ped
Sted: H-163
Lærere: mfr
Klasse: 2C
K.O.: stm

Barnehagens bruk av kartleggingsverktøy. Fremlegg av AK

1215-1500

Fag: sam
Sted: H-220
Lærere: efj
Klasse: 2C
K.O.: srle

Barnekonvensjonen Oppstart AK2

fre 20.01.17

lør 21.01.17

søn 22.01.17

Innleveringsfrist individuell fagtekst arbeidskrav R-PD1, barn med særskilte behov.

uke

04

man 23.01.17

tir 24.01.17

1215-1500

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: paw
Klasse: 2C
K.O.: nhb

Årstider 1

ons 25.01.17

0900-1145

Fag: sam
Sted: A-1426
Lærere: efj
Klasse: 2C
K.O.: srle

SRLE barnevern

1215-1400

Fag: mat
Sted: A-1621 K-804
Gjester: cmn
Lærere: smh
Klasse: 2C
K.O.: stm

Veiledning til matematikkdagen

tor 26.01.17

1315-1500

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: mse
Klasse: 2C
K.O.: stm

Språk- og talevansker hos barn

fre 27.01.17

lør 28.01.17

søn 29.01.17

BHSTM: Innlevering av AK 3 "Matematikkdagen" (S-MA2) del 1 på ITL.

Frist levering arbeidskrav 'Barn med Særskilte Behov' 3_R-PD1

uke

05

man 30.01.17

tir 31.01.17

0815-1145

Fag: ped
Sted: A-1426
Lærere: kka
Klasse: 2C
K.O.: srle

SRLE Pedagogisk ledelse i barnehagen

1215-1300

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 1

1315-1400

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 2

1415-1500

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 3

ons 01.02.17

0900-1145

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: paw
Klasse: 2C
K.O.: nhb

Årstider 2

tor 02.02.17

fre 03.02.17

0900-0945

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 5

1000-1045

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 6

1100-1145

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 4

lør 04.02.17

søn 05.02.17

uke

06

man 06.02.17

0900-1145

Fag: fah
Sted: A-1520
Lærere: ojs kka
Lærere: ojs
Klasse: 2C
K.O.: nhb

Forberedelse vinterkurs

1315-1500

Fag: nor
Sted: L-1111
Lærere: mse
Klasse: 2C
K.O.: stm

Hvordan støtte barns andrespråksutvikling? Presentasjon av arbeidskrav

tir 07.02.17

ons 08.02.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: ojs
Klasse: 2C
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

tor 09.02.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: ojs
Klasse: 2C
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

fre 10.02.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: ojs
Klasse: 2C
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

lør 11.02.17

søn 12.02.17

Innlevering arbeidskrav R-RL1 del B, senest kl 2355

uke

07

man 13.02.17

Gruppeveiledning på Monas kontor før praksis. 15.00: Gruppe 5. 16.00: Gruppe 1

0815-1145

Fag: mat
Sted: A-1414 A-1525 M-504 K-804 K-801 L-1114
Lærere: smh
Klasse: 2C
K.O.: stm

Matematikkdagen

1215-1500

Fag: ped
Sted: A-1616
Lærere: mfr
Klasse: 2C
K.O.: stm

Prosjektarbeid med barn i barnehagen

tir 14.02.17

Gruppeveiledning på Monas kontor før praksis 14.00 Gruppe 4. 15.00. Gruppe 3

ons 15.02.17

tor 16.02.17

fre 17.02.17

lør 18.02.17

søn 19.02.17

Innlevering arbeidskrav R-SF1 på ITL frist kl 2355

uke

08

man 20.02.17

tir 21.02.17

ons 22.02.17

tor 23.02.17

fre 24.02.17

lør 25.02.17

søn 26.02.17

uke

09

man 27.02.17

Gruppeveiledning på Monas kontor før praksis. 8.30: Gruppe 2

1315-1600

Fag: prax
Sted: H-231
Lærere: mfr
Lærere: efj tmib kka mfr mse scs smh ojs
Klasse: Praksismøte 2C

Møte før praksis

tir 28.02.17

0900-1145

Fag: prax
Sted: A-1616
Lærere: mfr
Klasse: 2C

Praksisforberedelse

ons 01.03.17

Møtedag. Ingen undervisning

1000-1145

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL grp. 3

1415-1600

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL grp. 5

tor 02.03.17

0815-0945

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL grp. 2

1000-1145

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL grp. 1

1215-1500

Fag: ped
Sted: A-1616
Lærere: kka
Klasse: 2C
K.O.: srle

SRLE,STM,NHB Forberedelse til praksis

fre 03.03.17

0815-0945

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2C
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL grp. 6

lør 04.03.17

søn 05.03.17

BSTM: Innlevering av AK3 "Matematikkdagen" (S-MA-2) del 2, refleksjon på ITL

uke

10

man 06.03.17

Praksis

tir 07.03.17

Praksis

ons 08.03.17

Praksis

tor 09.03.17

Praksis

fre 10.03.17

Praksis

lør 11.03.17

søn 12.03.17

uke

11

man 13.03.17

Praksis

tir 14.03.17

Praksis

ons 15.03.17

Praksis

tor 16.03.17

Praksis

fre 17.03.17

Praksis

lør 18.03.17

søn 19.03.17

uke

12

man 20.03.17

Praksis

tir 21.03.17

Praksis

ons 22.03.17

Praksis

Praksisbesøk: Grillstad Fus (Mari og Natalie) kl. 12.00

Praksisbesøk: Sverresborg (Benedicte) kl. 8.00

tor 23.03.17

Praksis

fre 24.03.17

Praksis

lør 25.03.17

søn 26.03.17

uke

13

man 27.03.17

Praksis

Praksisbesøk: Sjøskogbekken FUS (Jens, Marion, Camilla, Ruben) kl. 8.30

tir 28.03.17

Praksis

Praksisbesøk: Jacobsgrenda (Hanna) kl. 8.30

Praksisbesøk: Berg 11.00 (Ingrid, Ida)

ons 29.03.17

Praksis

Praksisbesøk: Læringsverkstedet Do-Re-Mi (Knut) kl. 10.30

Praksisbesøk: Kuhaugen (Emilie) kl. 12.30

tor 30.03.17

Praksis

fre 31.03.17

Praksis

lør 01.04.17

søn 02.04.17

uke

14

man 03.04.17

Praksis

Praksisbesøk: Berg 10.30 (Oscar og Karin)

tir 04.04.17

Praksis

ons 05.04.17

Praksis

Praksisbesøk:Klæbuveien (Lisa og Emma) kl.8.30

Praksisbesøk: Solstrand (Amanda) kl. 12.30

tor 06.04.17

Praksis

fre 07.04.17

Praksis

Praksisbesøk:Lade bhg (Silje) kl. 12.00

Praksisbesøk:Utleira (Nils A. og Tore) kl. 8.30

lør 08.04.17

søn 09.04.17

uke

15

man 10.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

tir 11.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

ons 12.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

tor 13.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

fre 14.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Gjester: jkt
Klasse: Felles

Påske

lør 15.04.17

søn 16.04.17

uke

16

man 17.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

2. påskedag

tir 18.04.17

Praksis

Praksisbesøk: Sjølyst FUS (Sarah, Frøydis, Ailen) kl. 8.00

Praksisbesøk: Brøset (Marthe C) kl. 12.30

ons 19.04.17

Praksis

tor 20.04.17

Praksis

Praksisbesøk: Bymarka naturbhg (Ina) kl. 8.00

Praksisbesøk: Huseby bhg (Lena B) kl. 10.00

fre 21.04.17

Praksis

lør 22.04.17

søn 23.04.17

uke

17

man 24.04.17

Praksis

tir 25.04.17

Praksis

ons 26.04.17

Praksis

tor 27.04.17

Praksis

fre 28.04.17

Praksis

lør 29.04.17

søn 30.04.17

uke

18

man 01.05.17

tir 02.05.17

Praksis

ons 03.05.17

tor 04.05.17

Fagdag før lunsj, møtedag etter lunsj. Ingen undervisning

Praksisbesøk:Lisa kl. 9.00

fre 05.05.17

Gruppeveiledning etter praksis på Monas kontor. 9.15: Gruppe 1. 10.15: Gruppe 2. 11.15: Gruppe 3. 12.45: Gruppe 4. 13.45: Gruppe 5.

lør 06.05.17

søn 07.05.17

uke

19

man 08.05.17

0815-0900

Fag: mat
Sted: A-1427
Lærere: smh cmn
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

tir 09.05.17

0815-0945

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: mse
Klasse: 2C
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

1000-1145

Sted: H-231
Lærere: paw ojs
Klasse: 2C
K.O.: nhb

Eksamensforberedelse

1215-1300

Fag: mat
Sted: K-804
Lærere: smh
Klasse: 2C
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

1415-1600

Sted: H-162
Lærere: asvm
Klasse: 2kf 2e 2d 2c 2b 2a 2mf

Forberedelsesmøte til utenlandsstudier for studenter i klassene som blir 3INT 2017-2018

ons 10.05.17

tor 11.05.17

fre 12.05.17

lør 13.05.17

søn 14.05.17

uke

20

man 15.05.17

0800-1600

Sted: L-1111 H-163 H-162 L-1109
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

MUNTLIG eksamen STM: DAG1

tir 16.05.17

0800-1600

Sted: L-1111 H-163 H-162 L-1109
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E

MUNTLIG eksamen STM: DAG2

ons 17.05.17

tor 18.05.17

fre 19.05.17

0900-1400

Sted: H-214 Gymsal A-1425 A-1426 H-162 A-1525 L-1108 H-030 A-1615
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

Skr.eksamen STM

lør 20.05.17

søn 21.05.17

uke

21

man 22.05.17

tir 23.05.17

0900-1500

Sted: Gymsal L-1109 L-1111 A-1426 M-703 L-1108 H-030 H-165
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E

Skr.eksamen NHB

ons 24.05.17

tor 25.05.17

fre 26.05.17

0800-1500

Sted: ITL
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E
K.O.: srle

Innlev. eksamensmappe SRL map1,map2,map3.

lør 27.05.17

søn 28.05.17

uke

22

man 29.05.17

tir 30.05.17

ons 31.05.17

tor 01.06.17

fre 02.06.17

lør 03.06.17

søn 04.06.17

uke

23

man 05.06.17

tir 06.06.17

ons 07.06.17

tor 08.06.17

fre 09.06.17

lør 10.06.17

søn 11.06.17

uke

24

man 12.06.17

tir 13.06.17

ons 14.06.17

tor 15.06.17

fre 16.06.17

Eksamensfest for bachelorstudenter

lør 17.06.17

søn 18.06.17

uke

25

man 19.06.17

tir 20.06.17

ons 21.06.17

tor 22.06.17

fre 23.06.17

lør 24.06.17

søn 25.06.17

Timeplanene