HENDELSE - Reserverings- og avtalesystem for DMMH

S sted, P personsignatur, K klasse, F fag, E kan endre hendelsen i tillegg til P, # hendelsens nummer

Klassevisning

Alle avhukede elementer fra menyen vises hver for seg. Hvis du vil ha elementene innen kategorien samlet for samme dato, setter du hake for dette i menylinjen om "Tidsrom".

Hendelser for klasse/gruppe 2E

uke

01

man 02.01.17

tir 03.01.17

ons 04.01.17

tor 05.01.17

fre 06.01.17

lør 07.01.17

søn 08.01.17

uke

02

man 09.01.17

1000-1145

Fag: rle
Sted: H-231
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Etikk (KB1)

tir 10.01.17

1215-1400

Fag: rle
Sted: A-1427
Lærere: ses
Gjester: tmib
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: srle

Etikk (FB2)

ons 11.01.17

0815-0945

Fag: nor
Sted: H-220
Lærere: cbom
Klasse: 2E
K.O.: stm

Andrespråksutvikling hos barn. Oppstart av AK digital fortelling.

1000-1145

Fag: rle
Sted: A-1520
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Etikk (KB2)

1215-1500

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: cme
Klasse: 2E
K.O.: nhb

Universet I

tor 12.01.17

0815-1145

Sted: A-1427
Lærere: asvm
Klasse: 3INT 2E 2D 2C 2B 2A 3MF
K.O.: fordyp

Muntlig framlegg for 2.klasse om utenlandspraksis

fre 13.01.17

1120-1235

Lærere: obl mka lbl ekg ads
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

Informajonsøkt om fordypninger neste studieår. Rom 220

1215-1600

Fag: mat
Sted: K-801 K-804
Lærere: smh
Klasse: 2E
K.O.: stm

Størrelse Oppstart av AK3, Matematikkdagen

lør 14.01.17

søn 15.01.17

uke

03

man 16.01.17

0900-0945

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: Gc - grp. 1

1000-1045

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: Gc - grp. 2

1100-1145

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: Gc - grp. 3

1215-1300

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: Gc - grp. 4

1315-1400

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: Gc - grp. 5

1415-1500

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: Gc - grp. 6

tir 17.01.17

1215-1400

Fag: rle
Sted: A-1427
Lærere: ses
Gjester: tmib
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: srle

Barns muligheter og utfordringer i møte med media og IKT

ons 18.01.17

1215-1500

Fag: sam
Sted: A-1425
Lærere: kem? ano?
Klasse: 2E
K.O.: srle

Demokrati og barns rettigheter Oppstart akrav 2

tor 19.01.17

0815-1145

Fag: ped
Sted: M-703
Lærere: mpe
Klasse: 2E
K.O.: stm

Barnehagens bruk av kartleggingsverktøy. Fremlegg av AK

fre 20.01.17

lør 21.01.17

søn 22.01.17

Innlevering av AK R-PD1 SRLE innen kl. 2355

uke

04

man 23.01.17

1315-1400

Sted: L-1216
Lærere: cme
Gjester: smh mpe kem kbj ...
Klasse: 2E Teammøte

Klasseteammøte for lærere og tillitsvalgte

tir 24.01.17

0815-0945

Fag: nor
Sted: A-1426
Lærere: cbom
Klasse: 2E
K.O.: stm

Språk- og talevansker hos barn

ons 25.01.17

0900-1145

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: cme
Klasse: 2E
K.O.: nhb

Universet II

1415-1600

Fag: mat
Sted: A-1621 K-804 K-801
Lærere: cmn
Lærere: smh
Klasse: 2E
K.O.: stm

Veiledning til matematikkdagen

tor 26.01.17

fre 27.01.17

lør 28.01.17

søn 29.01.17

BHSTM: Innlevering av AK 3 "Matematikkdagen" (S-MA2) del 1 på ITL.

uke

05

man 30.01.17

0900-1145

Fag: sam
Sted: H-162
Lærere: kem? ano?
Klasse: 2E
K.O.: srle

Medvirkning og ledelse mot en inkluderende arena

tir 31.01.17

1215-1500

Fag: ped
Sted: A-1521
Lærere: akh
Klasse: 2E
K.O.: stm

Prosjektarbeid med barn i barnehagen

ons 01.02.17

0900-0945

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 4

1000-1045

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 5

1100-1145

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 6

1215-1300

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 1

1315-1400

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 2

1415-1500

Fag: rle
Sted: A-1624
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Ferdighetstrening: (Gd) grp. 3

tor 02.02.17

1215-1600

Fag: ped
Sted: H-162
Lærere: job
Klasse: 2E
K.O.: srle

SRLE Pedagogisk ledelse i barnehagen

fre 03.02.17

1215-1500

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: cme
Klasse: 2E
K.O.: nhb

Årstider 1

lør 04.02.17

søn 05.02.17

uke

06

man 06.02.17

0900-1045

Fag: fah
Sted: A-1425
Lærere: kbj
Klasse: 2E
K.O.: nhb

Forberedelse vinterkurs

1100-1145

Fag: sam
Sted: A-1425
Lærere: ano
Klasse: 2E
K.O.: srle

gruppearbeid i halv klasse med ak r-sf1

tir 07.02.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: kbj
Klasse: 2E
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

ons 08.02.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: cme kbj
Lærere: kbj
Klasse: 2E
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

tor 09.02.17

0815-1600

Fag: fah
Sted: Frøset
Lærere: kbj
Klasse: 2E
K.O.: nhb

Vinterkurs Frøset

fre 10.02.17

0815-1145

Fag: mat
Sted: K-801 K-804 M-504 L-1114 A-1525 A-1425
Lærere: smh
Klasse: 2E
K.O.: stm

Matematikkdagen

1215-1400

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: cbom
Klasse: 2E
K.O.: stm

Hvordan støtte barns andrespråksutvikling? Presentasjon av arbeidskrav

lør 11.02.17

søn 12.02.17

Innlevering arbeidskrav R-RL1 del B, senest kl 2355

uke

07

man 13.02.17

1230-1400

Sted: A-1615
Lærere: mpe kns
Klasse: 2D 2A

Presentasjon av S-PD1. Ny utsatt

tir 14.02.17

ons 15.02.17

0900-0945

Fag: sam
Sted: A-1426
Lærere: ano
Klasse: 2E
K.O.: srle

Gruppearbeid ak r-sf1

tor 16.02.17

fre 17.02.17

1215-1300

Sted: L-1216
Lærere: cme
Gjester: smh mpe kem kbj ...
Klasse: Teammøte 2E

Klasseteammøte 2E for lærere og tillitsvalgte

lør 18.02.17

søn 19.02.17

Innlevering arbeidskrav NHB N-TF1 Vinteraktivitetsuka

Innlevering arbeidskrav R-SF1 på ITL frist kl 2355

uke

08

man 20.02.17

tir 21.02.17

ons 22.02.17

tor 23.02.17

fre 24.02.17

lør 25.02.17

søn 26.02.17

uke

09

man 27.02.17

0815-0945

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL, grp. 1

1000-1145

Fag: prax
Sted: A-1623
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppeveiledning før praksis. Gr. 1-2

1215-1500

Fag: ped
Sted: A-1615
Lærere: job
Klasse: 2E
K.O.: srle

SRLE,STM,NHB Forberedelse til praksis

tir 28.02.17

0815-0945

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL, grp. 4

0900-0945

Fag: prax
Sted: A-1623
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppeveiledning før praksis. Gr. 3

1000-1145

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL, grp. 3

1215-1300

Fag: prax
Sted: A-1623
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppeveiledning før praksis. Gr. 4

1415-1600

Fag: rle
Sted: M-705
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL, grp. 2

ons 01.03.17

Møtedag. Ingen undervisning

tor 02.03.17

1215-1400

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL, grp. 6

1315-1500

Fag: prax
Sted: A-1623
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppeveiledning før praksis. Gr. 5 og 6

1415-1600

Fag: rle
Sted: M-704
Lærere: tmib
Klasse: 2E
K.O.: srle

Mappeveiledning arbeidskrav R-RL, grp. 5

fre 03.03.17

0900-1145

Fag: prax
Sted: A-1426
Lærere: job
Lærere: mpe akh smh kbj tmib kem ano cbom cme job
Klasse: Praksismøte 2E

Møte før praksis

lør 04.03.17

søn 05.03.17

BSTM: Innlevering av AK3 "Matematikkdagen" (S-MA") del 2, refleksjon på ITL

uke

10

man 06.03.17

Praksis i barnehage

tir 07.03.17

Praksis i barnehage

ons 08.03.17

Praksis i barnehage

tor 09.03.17

Praksis i barnehage

fre 10.03.17

Praksis i barnehage

lør 11.03.17

søn 12.03.17

uke

11

man 13.03.17

Praksis i barnehage

tir 14.03.17

Praksis i barnehage

ons 15.03.17

Praksis i barnehage

tor 16.03.17

Praksis i barnehage

fre 17.03.17

Praksis i barnehage

lør 18.03.17

søn 19.03.17

uke

12

man 20.03.17

Praksis i barnehage

tir 21.03.17

Praksis i barnehage

ons 22.03.17

Praksis i barnehage

tor 23.03.17

Praksis i barnehage

fre 24.03.17

Praksis i barnehage

lør 25.03.17

søn 26.03.17

uke

13

man 27.03.17

Praksis i barnehage

tir 28.03.17

Praksis i barnehage

ons 29.03.17

Praksis i barnehage

tor 30.03.17

Praksis i barnehage

fre 31.03.17

Praksis i barnehage

lør 01.04.17

søn 02.04.17

uke

14

man 03.04.17

Praksis i barnehage

tir 04.04.17

Praksis i barnehage

ons 05.04.17

Praksis i barnehage

tor 06.04.17

Praksis i barnehage

fre 07.04.17

Praksis i barnehage

lør 08.04.17

søn 09.04.17

uke

15

man 10.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

Påskeferie

tir 11.04.17

Påskeferie
Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

ons 12.04.17

Påskeferie
Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

tor 13.04.17

Påskeferie
Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

Påske

fre 14.04.17

Påskeferie
Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Gjester: jkt
Klasse: Felles

Påske

lør 15.04.17

søn 16.04.17

uke

16

man 17.04.17

Som info til alle:

hele døgnet

Lærere: ses
Klasse: Felles

2. påskedag

2. påskedag

tir 18.04.17

Praksis i barnehage

ons 19.04.17

Praksis i barnehage

tor 20.04.17

Praksis i barnehage

fre 21.04.17

Praksis i barnehage

lør 22.04.17

søn 23.04.17

uke

17

man 24.04.17

Praksis i barnehage

tir 25.04.17

Praksis i barnehage

ons 26.04.17

Praksis i barnehage

tor 27.04.17

Praksis i barnehage

fre 28.04.17

Praksis i barnehage

lør 29.04.17

søn 30.04.17

uke

18

man 01.05.17

Off. høytidsdag

tir 02.05.17

Praksis i barnehage

ons 03.05.17

tor 04.05.17

Fagdag før lunsj, møtedag etter lunsj. Ingen undervisning

fre 05.05.17

lør 06.05.17

søn 07.05.17

uke

19

man 08.05.17

0815-0900

Fag: mat
Sted: A-1427
Lærere: smh cmn
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

0900-0945

Fag: mat
Sted: A-1426
Lærere: smh
Klasse: 2E
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

1000-1045

Fag: prax
Sted: H-314
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppesamtale etter praksis gr. 1

1100-1145

Fag: prax
Sted: H-314
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppesamtale etter praksis gr. 2

1215-1400

Fag: nor
Sted: M-703
Lærere: cbom
Klasse: 2E
K.O.: stm

Eksamensforberedelse

tir 09.05.17

0900-0945

Fag: prax
Sted: H-314
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppesamtale etter praksis gr. 3

1000-1045

Fag: prax
Sted: H-314
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppesamtale etter praksis gr. 4

1100-1145

Fag: prax
Sted: H-314
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppesamtale etter praksis gr. 5

1215-1300

Fag: prax
Sted: H-314
Lærere: job
Klasse: 2E

Gruppesamtale etter praksis gr. 6

1415-1600

Sted: H-162
Lærere: asvm
Klasse: 2kf 2e 2d 2c 2b 2a 2mf

Forberedelsesmøte til utenlandsstudier for studenter i klassene som blir 3INT 2017-2018

ons 10.05.17

tor 11.05.17

0900-1045

Fag: nam
Sted: L-1111
Lærere: kbj cme
Klasse: 2E
K.O.: nhb

Eksamenforberedelse

fre 12.05.17

lør 13.05.17

søn 14.05.17

uke

20

man 15.05.17

0800-1600

Sted: L-1111 H-163 H-162 L-1109
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

MUNTLIG eksamen STM: DAG1

tir 16.05.17

0800-1600

Sted: L-1111 H-163 H-162 L-1109
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E

MUNTLIG eksamen STM: DAG2

ons 17.05.17

Off. høytidsdag

tor 18.05.17

fre 19.05.17

0900-1400

Sted: H-214 Gymsal A-1425 A-1426 H-162 A-1525 L-1108 H-030 A-1615
Klasse: 2E 2D 2C 2B 2A

Skr.eksamen STM

lør 20.05.17

søn 21.05.17

uke

21

man 22.05.17

tir 23.05.17

0900-1500

Sted: Gymsal L-1109 L-1111 A-1426 M-703 L-1108 H-030 H-165
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E

Skr.eksamen NHB

ons 24.05.17

tor 25.05.17

Off. høytidsdag

fre 26.05.17

0800-1500

Sted: ITL
Klasse: 2A 2B 2C 2D 2E
K.O.: srle

Innlev. eksamensmappe SRL map1,map2,map3.

lør 27.05.17

søn 28.05.17

uke

22

man 29.05.17

tir 30.05.17

ons 31.05.17

tor 01.06.17

fre 02.06.17

lør 03.06.17

søn 04.06.17

uke

23

man 05.06.17

2. pinsedag

tir 06.06.17

ons 07.06.17

tor 08.06.17

fre 09.06.17

lør 10.06.17

søn 11.06.17

uke

24

man 12.06.17

tir 13.06.17

ons 14.06.17

tor 15.06.17

fre 16.06.17

Eksamensfest for bachelorstudenter

lør 17.06.17

søn 18.06.17

uke

25

man 19.06.17

tir 20.06.17

ons 21.06.17

tor 22.06.17

fre 23.06.17

lør 24.06.17

søn 25.06.17

Timeplanene