Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2016-17

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

1A

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerHanne Bæverfjord (1)
PraksisveilederMarianne Pehrson (1)
KontaktlærereKathrine Bjørgen (2)
Åse Kristin Hungnes (2)
Hanne Bæverfjord (1)
Marianne Pehrson (1)
1AUndervisningLærerAnm.
1AFagStp.KodeKO
1ADrama5dram-1A-kk1kkk1
Hanne Wiseth1.00
 
1ADrama4dram-1A-kk2kkk2
Barbro Djupvik0.90
Hanne Wiseth0.10
 
1AKunst og håndverk5kh-1A-kk1kkk1
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
1AKunst og håndverk4kh-1A-kk2kkk2
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
1AMusikk5mus-1A-kk1kkk1
Hanne Bæverfjord0.78
Morten Sæther0.02
Sunniva Skjøstad Hovde0.20
 
1AMusikk4mus-1A-kk2kkk2
Hanne Bæverfjord1.00
 
1ANaturfag m miljølære3nam-1Abull2
Camilla Kalvatn Egset1.00
 
1AFysisk aktivitet og helse3fys-1Abull1
Kathrine Bjørgen1.00
 
1ARLE3rle-1Abull2
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
1ANorsk3nor-1A-bu2bull2
Atle Krogstad1.00
 
1ANorsk3nor-1A-kk2kkk2
Atle Krogstad1.00
 
1APedagogikk12ped-1A-bu1bull1
Åse Kristin Hungnes0.38
Marianne Pehrson0.62
6,8 timer avgitt til fellesforlesning 
1APedagogikk6ped-1A-bu2bull2
Åse Kristin Hungnes0.75
Marianne Pehrson0.25
 
1ASum:60

1B

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerJan Ketil Torgersen (1)
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes (1)
KontaktlærereMona Halsaunet Frønes (1)
Hanne Wiseth (3)
Silje Neraas (2)
1BUndervisningLærerAnm.
1BFagStp.KodeKO
1BDrama5dram-1B-kk1kkk1
Ingvild Olsen Olaussen0.40
Hanne Wiseth0.60
 
1BDrama4dram-1B-kk2kkk2
Hanne Wiseth1.00
 
1BKunst og håndverk5kh-1B-kk1kkk1
Jørgen Moe0.69
Siv Anita Elstad0.31
 
1BKunst og håndverk4kh-1B-kk2kkk2
Jørgen Moe0.85
Siv Anita Elstad0.16
 
1BMusikk5mus-1B-kk1kkk1
Morten Sæther0.02
Jan Ketil Torgersen0.98
 
1BMusikk4mus-1B-kk2kkk2
Jan Ketil Torgersen1.00
 
1BNaturfag m miljølære3nam-1Bbull2
Camilla Kalvatn Egset1.00
 
1BFysisk aktivitet og helse3fys-1Bbull1
Timelærer Fysisk fostring1.00
 
1BRLE3rle-1Bbull2
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
1BNorsk3nor-1B-bu2bull2
Silje Neraas1.00
 
1BNorsk3nor-1B-kk2kkk2
Silje Neraas1.00
 
1BPedagogikk12ped-1B-bu1bull1
Mona Halsaunet Frønes1.00
6,8 timer avgitt til fellesforlesning 
1BPedagogikk6ped-1B-bu2bull2
Mona Halsaunet Frønes0.77
Gro Anita Kamsvåg0.24
 
1BSum:60

1C

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerÅse Kristin Hungnes (1)
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes (1)
KontaktlærereÅse Kristin Hungnes (3)
Silje Neraas (3)
1CUndervisningLærerAnm.
1CFagStp.KodeKO
1CDrama5dram-1C-kk1kkk1
Hanne Wiseth1.00
 
1CDrama4dram-1C-kk2kkk2
Hanne Wiseth1.00
 
1CKunst og håndverk5kh-1C-kk1kkk1
Bjørg Svinsholt1.00
 
1CKunst og håndverk4kh-1C-kk2kkk2
Bjørg Svinsholt1.00
 
1CMusikk5mus-1C-kk1kkk1
Morten Sæther0.02
Grete Storbæk Eriksen0.98
 
1CMusikk4mus-1C-kk2kkk2
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1CNaturfag m miljølære3nam-1Cbull2
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
1CFysisk aktivitet og helse3fys-1Cbull1
Timelærer Fysisk fostring1.00
 
1CRLE3rle-1Cbull2
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
1CNorsk3nor-1C-bu2bull2
Silje Neraas1.00
 
1CNorsk3nor-1C-kk2kkk2
Silje Neraas1.00
 
1CPedagogikk12ped-1C-bu1bull1
Åse Kristin Hungnes1.00
 
1CPedagogikk6ped-1C-bu2bull2
Åse Kristin Hungnes1.00
 
1CSum:60

1D

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerGuro Strømsøe (1)
PraksisveilederMaria Selmer-Olsen (1)
KontaktlærereGuro Strømsøe (4)
Maria Selmer-Olsen (2)
1DUndervisningLærerAnm.
1DFagStp.KodeKO
1DDrama5dram-1D-kk1kkk1
Guro Strømsøe1.00
7.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1DDrama4dram-1D-kk2kkk2
Guro Strømsøe1.00
 
1DKunst og håndverk5kh-1D-kk1kkk1
Ingunn Solberg1.00
 
1DKunst og håndverk4kh-1D-kk2kkk2
Nina Scott Frisch0.72
Siv Anita Elstad0.28
 
1DMusikk5mus-1D-kk1kkk1
Grete Storbæk Eriksen1.00
Morten Sæther0.02
 
1DMusikk4mus-1D-kk2kkk2
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1DNaturfag m miljølære3nam-1Dbull2
Camilla Kalvatn Egset0.93
Claudia Melis0.08
 
1DFysisk aktivitet og helse3fys-1Dbull1
Kathrine Bjørgen1.00
 
1DRLE3rle-1Dbull2
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
1DNorsk3nor-1D-bu2bull2
Silje Neraas1.00
 
1DNorsk3nor-1D-kk2kkk2
Silje Neraas1.00
 
1DPedagogikk12ped-1D-bu1bull1
Vibeke Glaser0.33
Maria Selmer-Olsen0.67
 
1DPedagogikk6ped-1D-bu2bull2
Vibeke Glaser0.67
Maria Selmer-Olsen0.33
 
1DSum:60

1E

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerIngunn Solberg (1)
PraksisveilederTrude Kristiansen (1)
KontaktlærereIngunn Solberg (1)
Trude Kristiansen (2)
Silje Neraas (2)
1EUndervisningLærerAnm.
1EFagStp.KodeKO
1EDrama5dram-1E-kk1kkk1
Guro Strømsøe1.00
7.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1EDrama4dram-1E-kk2kkk2
Guro Strømsøe1.00
 
1EKunst og håndverk5kh-1E-kk1kkk1
Ingunn Solberg1.00
 
1EKunst og håndverk4kh-1E-kk2kkk2
Ingunn Solberg0.49
Siv Anita Elstad0.51
 
1EMusikk5mus-1E-kk1kkk1
Jan Ketil Torgersen0.80
Morten Sæther0.03
Sunniva Skjøstad Hovde0.20
 
1EMusikk4mus-1E-kk2kkk2
Jan Ketil Torgersen1.00
 
1ENaturfag m miljølære3nam-1Ebull2
Camilla Kalvatn Egset0.93
Claudia Melis0.08
 
1EFysisk aktivitet og helse3fys-1Ebull1
Timelærer Fysisk fostring1.00
 
1ERLE3rle-1Ebull2
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
1ENorsk3nor-1E-bu2bull2
Silje Neraas1.00
 
1ENorsk3nor-1E-kk2kkk2
Silje Neraas1.00
 
1EPedagogikk12ped-1E-bu1bull1
Trude Kristiansen0.83
Sine Bjerregård Hanssen0.17
 
1EPedagogikk6ped-1E-bu2bull2
Sine Bjerregård Hanssen1.00
 
1ESum:60

1G1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerVigdis Dagsdatter Øien (1)
PraksisveilederGunn Anita Søraunet (0.5)
Kari Nordhus Strømsøe (0.5)
KontaktlærereHjørdis Krosshøl Bakke (3)
Vibeke Glaser (2)
Morten Sæther (1)
Kathrine Bjørgen (1)
1G1UndervisningLærerAnm.
1G1FagStp.KodeKO
1G1Drama5dram-1G1kkk1
Guro Strømsøe1.00
4,8 timer er overført til fellesforelesningene dram-1felles-1 og dram-1felles-2 
1G1Kunst og håndverk5kh-1G1kkk1
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
1G1Musikk5mus-1G1kkk1
Morten Sæther1.00
 
1G1Naturfag m miljølære3nam-1G1bull2
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
1G1Fysisk aktivitet og helse3fys-1G1bull1
Anne Berg1.00
 
1G1RLE3rle-1G1bull2
Sølvi Ann Fætten1.00
 
1G1Norsk3nor-1G1bull2
Atle Krogstad1.00
 
1G1Pedagogikk12ped-1G1-bu1bull1
Vibeke Glaser0.17
Gunn Anita Søraunet0.42
Kari Nordhus Strømsøe0.42
 
1G1Pedagogikk6ped-1G1-bu2bull2
Vibeke Glaser0.83
Gunn Anita Søraunet0.17
 
1G1Sum:45

1G2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerEva Stai Brønstad (6/10)
Elisabeth Walsøe Lehn (4/10)
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn (1)
KontaktlærereJan Ketil Torgersen (1)
Eva Stai Brønstad (1)
Elisabeth Walsøe Lehn (2)
Hanne Wiseth (2)
1G2UndervisningLærerAnm.
1G2FagStp.KodeKO
1G2Drama5dram-1G2kkk1
Barbro Djupvik0.89
Hanne Wiseth0.11
4,8 timer er overført til fellesforelesningene dram-1felles-1 og dram-1felles-2 
1G2Kunst og håndverk5kh-1G2kkk1
Ingunn Solberg1.00
 
1G2Musikk5mus-1G2kkk1
Jan Ketil Torgersen1.00
 
1G2Naturfag m miljølære3nam-1G2bull2
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
1G2Fysisk aktivitet og helse3fys-1G2bull1
Kathrine Bjørgen1.00
 
1G2RLE3rle-1G2bull2
Sølvi Ann Fætten1.00
 
1G2Norsk3nor-1G2bull2
Atle Krogstad1.00
 
1G2Pedagogikk12ped-1G2-bu1bull1
Eva Stai Brønstad0.42
Elisabeth Walsøe Lehn0.58
 
1G2Pedagogikk6ped-1G2-bu2bull2
Eva Stai Brønstad0.42
Elisabeth Walsøe Lehn0.58
 
1G2Sum:45

1KF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen (1)
PraksisveilederEva Stai Brønstad (1)
KontaktlærereGrete Storbæk Eriksen (6)
1KFUndervisningLærerAnm.
1KFFagStp.KodeKO
1KFDrama3dram-1KF-bubull
Guro Strømsøe1.00
2.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1KFDrama6dram-1KF-kkkkk1
Guro Strømsøe1.00
5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1KFKunst og håndverk1kh-1KF-bubull
Jørgen Moe1.00
 
1KFKunst og håndverk5kh-1KF-kkkkk1
Jørgen Moe1.00
 
1KFKunst og håndverk3kh-1KF-nhnhb
Jørgen Moe1.00
 
1KFMusikk2mus-1KF-bubull
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1KFMusikk6mus-1KF-kkkkk1
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1KFNaturfag m miljølære6nam-1KFnhb
Per-Arvid Wold1.00
 
1KFFysisk aktivitet og helse7fys-1KFnhb
Anne Berg1.00
 
1KFNorsk3nor-1KF-bubull
Atle Krogstad1.00
 
1KFNorsk3nor-1KF-kk1kkk1
Atle Krogstad1.00
 
1KFPedagogikk11ped-1KF-bubull
Ellen Holst Buaas0.09
Eva Stai Brønstad0.91
 
1KFPedagogikk4ped-1KF-nhnhb
Ellen Holst Buaas1.00
 
1KFSum:60

1MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerHanne Wiseth (1)
PraksisveilederKris Kalkman (1)
KontaktlærereHanne Wiseth (6)
1MFUndervisningLærerAnm.
1MFFagStp.KodeKO
1MFDrama4dram-1MF-kkkkk
Hanne Wiseth1.00
4 timer er overført til fellesforelesningene dram-1felles 
1MFDrama3.5dram-1MF-srsrle1
Barbro Djupvik0.92
Hanne Wiseth0.08
3.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1MFKunst og håndverk4kh-1MF-kkkkk
Bjørg Svinsholt1.00
 
1MFKunst og håndverk3.5kh-1MF-srsrle1
Bjørg Svinsholt1.00
 
1MFMusikk4mus-1MF-bubull
Sunniva Skjøstad Hovde1.00
 
1MFMusikk5mus-1MF-kkkkk
Grete Storbæk Eriksen0.40
Sunniva Skjøstad Hovde0.60
 
1MFRLE5rle-1MFsrle1
Marit Hallset Svare1.00
 
1MFSamfunnsfag5sam-1MFsrle1
Gjertrud Stordal1.00
 
1MFNorsk5nor-1MF-bubull
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
1MFNorsk4nor-1MF-kkkkk
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
1MFPedagogikk11ped-1MF-bubull
Kris Kalkman0.64
Sonja Kibsgaard0.36
 
1MFPedagogikk3ped-1MF-kkkkk
Kris Kalkman1.00
 
1MFPedagogikk3ped-1MF-srsrle1
Kris Kalkman1.00
 
1MFSum:60

1NF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRolv Lundheim (1)
PraksisveilederRanveig Lorentzen (1)
KontaktlærereRanveig Lorentzen (2)
Morten Sæther (1)
Kari Nergaard (1)
Ole Johan Sando (2)
1NFUndervisningLærerAnm.
1NFFagStp.KodeKO
1NFDrama7dram-1NFkkk
Hanne Wiseth0.51
Ellen Karoline Gjervan0.50
 
1NFKunst og håndverk8kh-1NFkkk
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
2,4 timer flyttet over på storforelesningsoppgavene dram-1felles-1 og -2 
1NFMusikk7mus-1NFkkk
Morten Sæther1.00
 
1NFNaturfag m miljølære3nam-1NF-bubull
Rolv Lundheim1.00
 
1NFNaturfag m miljølære6nam-1NF-nhnhb1
Rolv Lundheim1.00
 
1NFFysisk aktivitet og helse4fys-1NF-bubull
Ole Johan Sando1.00
 
1NFFysisk aktivitet og helse5fys-1NF-nhnhb1
Ole Johan Sando1.00
 
1NFNorsk3nor-1NFbull
Silje Neraas1.00
 
1NFPedagogikk10ped-1NF-bubull
Ranveig Lorentzen0.50
Kari Nergaard0.50
 
1NFPedagogikk3ped-1NF-kkkkk
Ranveig Lorentzen1.00
 
1NFPedagogikk4ped-1NF-nhnhb1
Kari Nergaard1.00
 
1NFSum:60

1P

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMaria Selmer-Olsen (1)
PraksisveilederGunn Anita Søraunet (0.5)
Maria Selmer-Olsen (0.5)
KontaktlærereGunn Anita Søraunet (3)
Maria Selmer-Olsen (4)
1PUndervisningLærerAnm.
1PFagStp.KodeKO
1PDrama5dram-1Pkkk1
Ingvild Olsen Olaussen0.80
Hanne Wiseth0.20
 
1PKunst og håndverk5kh-1Pkkk1
Siv Anita Elstad1.00
 
1PMusikk5mus-1Pkkk1
Hanne Bæverfjord1.00
 
1PNaturfag m miljølære3nam-1Pbull2
Rolv Lundheim1.00
 
1PFysisk aktivitet og helse3fys-1Pbull1
Anne Berg1.00
 
1PRLE3rle-1Pbull2
Sølvi Ann Fætten1.00
 
1PNorsk3nor-1P-bu1bull1
Marit Semundseth1.00
 
1PNorsk3nor-1P-bu2bull2
Marit Semundseth1.00
 
1PPedagogikk9ped-1P-bu1bull1
Gunn Anita Søraunet0.33
Maria Selmer-Olsen0.67
 
1PPedagogikk6ped-1P-bu2bull2
Gunn Anita Søraunet0.50
Maria Selmer-Olsen0.50
 
1PSum:45

2A

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerPer-Arvid Wold (1)
PraksisveilederUlla-Brit Ertsås (1)
2AUndervisningLærerAnm.
2AFagStp.KodeKO
2AMatematikk9mat-2Astm
Cecilie Marandon Natvik1.00
 
2ANaturfag m miljølære10nam-2Anhb
Per-Arvid Wold1.00
 
2AFysisk aktivitet og helse7fys-2Anhb
Rune Storli1.00
 
2ARLE7rle-2Asrle
Svein Sando1.00
 
2ASamfunnsfag8sam-2Asrle
Arnt Nordli1.00
 
2ANorsk8nor-2Astm
Atle Krogstad1.00
 
2APedagogikk3ped-2A-nhnhb
Åse Kristin Hungnes0.50
Ulla-Brit Ertsås0.50
 
2APedagogikk5ped-2A-srsrle
Åse Kristin Hungnes0.60
Ulla-Brit Ertsås0.40
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2.felles 
2APedagogikk3ped-2A-ststm
Åse Kristin Hungnes0.65
Kari Nordhus Strømsøe0.36
 
2ASum:60

2B

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKari Nordhus Strømsøe (1)
PraksisveilederKari Nordhus Strømsøe (1)
2BUndervisningLærerAnm.
2BFagStp.KodeKO
2BMatematikk9mat-2Bstm
Signe Marie Hanssen1.00
 
2BNaturfag m miljølære10nam-2Bnhb
Claudia Melis1.00
 
2BFysisk aktivitet og helse7fys-2Bnhb
Kathrine Bjørgen1.00
 
2BRLE7rle-2Bsrle
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
2BSamfunnsfag8sam-2Bsrle
Arnt Nordli1.00
 
2BNorsk8nor-2Bstm
Silje Neraas1.00
 
2BPedagogikk3ped-2B-nhnhb
Kari Nordhus Strømsøe1.00
 
2BPedagogikk5ped-2B-srsrle
Kari Nordhus Strømsøe0.40
Else Johansen Lyngseth0.60
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2.felles 
2BPedagogikk3ped-2B-ststm
Else Johansen Lyngseth1.00
 
2BSum:60

2C

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Semundseth (1)
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes (1)
2CUndervisningLærerAnm.
2CFagStp.KodeKO
2CMatematikk9mat-2Cstm
Signe Marie Hanssen1.00
 
2CNaturfag m miljølære10nam-2Cnhb
Per-Arvid Wold1.00
 
2CFysisk aktivitet og helse7fys-2Cnhb
Ole Johan Sando1.00
 
2CRLE7rle-2Csrle
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
2CSamfunnsfag8sam-2Csrle
Elsa Fjeldavli1.00
 
2CNorsk8nor-2Cstm
Marit Semundseth1.00
 
2CPedagogikk3ped-2C-nhnhb
Kris Kalkman1.00
 
2CPedagogikk5ped-2C-srsrle
Kris Kalkman1.00
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2.felles 
2CPedagogikk3ped-2C-ststm
Mona Halsaunet Frønes1.00
 
2CSum:60

2D

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerChristine Bjerkan Østbø Munch (1)
PraksisveilederMarit Pettersen (1)
2DUndervisningLærerAnm.
2DFagStp.KodeKO
2DMatematikk9mat-2Dstm
Cecilie Marandon Natvik1.00
 
2DNaturfag m miljølære10nam-2Dnhb
Claudia Melis1.00
 
2DFysisk aktivitet og helse7fys-2Dnhb
Kathrine Bjørgen1.00
 
2DRLE7rle-2Dsrle
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
2DSamfunnsfag8sam-2Dsrle
Elsa Fjeldavli1.00
 
2DNorsk8nor-2Dstm
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
2DPedagogikk3ped-2D-nhnhb
Marit Holm Hopperstad1.00
 
2DPedagogikk5ped-2D-srsrle
Marit Pettersen1.00
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2.felles 
2DPedagogikk3ped-2D-ststm
Marit Holm Hopperstad0.17
Marit Pettersen0.83
 
2DSum:60

2E

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerClaudia Melis (1)
PraksisveilederJon Olaf Berg (1)
2EUndervisningLærerAnm.
2EFagStp.KodeKO
2EMatematikk9mat-2Estm
Signe Marie Hanssen1.00
 
2ENaturfag m miljølære10nam-2Enhb
Claudia Melis1.00
 
2EFysisk aktivitet og helse7fys-2Enhb
Kathrine Bjørgen1.00
 
2ERLE7rle-2Esrle
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
2ESamfunnsfag8sam-2Esrle
Kari Emilsen0.54
Arnt Nordli0.46
 
2ENorsk8nor-2Estm
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
2EPedagogikk3ped-2E-nhnhb
Jon Olaf Berg1.00
 
2EPedagogikk5ped-2E-srsrle
Åse Kristin Hungnes0.40
Jon Olaf Berg0.60
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2.felles 
2EPedagogikk3ped-2E-ststm
Marit Pettersen0.36
Åse Kristin Hungnes0.65
 
2ESum:60

2G1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrude Kristiansen (1)
PraksisveilederTrude Kristiansen (0.5)
Kris Kalkman (0.5)
2G1UndervisningLærerAnm.
2G1FagStp.KodeKO
2G1Drama4dram-2G1kkk2
Guro Strømsøe1.00
 
2G1Kunst og håndverk4kh-2G1kkk2
Siv Anita Elstad1.00
 
2G1Musikk4mus-2G1kkk2
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
2G1Naturfag m miljølære4nam-2G1nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
2G1Fysisk aktivitet og helse3fys-2G1nhb
Anne Berg1.00
 
2G1RLE7rle-2G1srle
Therese Marie Ignacio Bjørnaas1.00
 
2G1Samfunnsfag8sam-2G1srle
Elsa Fjeldavli1.00
 
2G1Pedagogikk3ped-2G1-kkkkk2
Trude Kristiansen1.00
 
2G1Pedagogikk3ped-2G1-nhnhb
Kris Kalkman1.00
 
2G1Pedagogikk5ped-2G1-srsrle
Marit Pettersen0.70
Trude Kristiansen0.30
 
2G1Sum:45

2G2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSølvi Ann Fætten (1)
PraksisveilederPål Gerhard Rysstad (1)
2G2UndervisningLærerAnm.
2G2FagStp.KodeKO
2G2Drama4dram-2G2kkk2
Barbro Djupvik0.60
Hanne Wiseth0.40
 
2G2Kunst og håndverk4kh-2G2kkk2
Mari Ann Letnes0.42
Ingunn Solberg0.57
 
2G2Musikk4mus-2G2kkk2
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
2G2Naturfag m miljølære4nam-2G2nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
2G2Fysisk aktivitet og helse3fys-2G2nhb
Anne Berg1.00
 
2G2RLE7rle-2G2srle
Sølvi Ann Fætten1.00
 
2G2Samfunnsfag8sam-2G2srle
Arnt Nordli1.00
 
2G2Pedagogikk3ped-2G2-kkkkk2
Pål Gerhard Rysstad1.00
 
2G2Pedagogikk3ped-2G2-nhnhb
Pål Gerhard Rysstad1.00
 
2G2Pedagogikk5ped-2G2-srsrle
Marit Pettersen1.00
 
2G2Sum:45

2KF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerBarbro Djupvik (1)
PraksisveilederMirjam Dahl Bergsland (1)
2KFUndervisningLærerAnm.
2KFFagStp.KodeKO
2KFDrama6dram-2KF-kkkkk2
Barbro Djupvik0.87
Hanne Wiseth0.14
 
2KFDrama1dram-2KF-srsrle
Barbro Djupvik1.00
 
2KFKunst og håndverk6kh-2KF-kkkkk2
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
2KFKunst og håndverk1kh-2KF-srsrle
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
2KFMusikk5mus-2KF-kkkkk2
Hanne Bæverfjord1.00
 
2KFMusikk1mus-2KF-srsrle
Sunniva Skjøstad Hovde1.00
 
2KFMusikk2mus-2KF-ststm
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
2KFMatematikk8mat-2KFstm
Oliver Thiel1.00
 
2KFRLE8rle-2KFsrle
Marit Hallset Svare1.00
 
2KFSamfunnsfag4sam-2KFsrle
Kari Emilsen1.00
 
2KFNorsk7nor-2KFstm
Atle Krogstad1.00
 
2KFPedagogikk3ped-2KF-kkkkk2
Ellen Holst Buaas1.00
 
2KFPedagogikk5ped-2KF-srsrle
Eva Stai Brønstad0.90
Marit Pettersen0.11
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2.felles 
2KFPedagogikk3ped-2KF-ststm
Ellen Holst Buaas1.00
 
2KFSum:60

2MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Hallset Svare (1)
PraksisveilederMarit Kanstad (1)
2MFUndervisningLærerAnm.
2MFFagStp.KodeKO
2MFMusikk2.5mus-2MFstm
Sunniva Skjøstad Hovde1.00
 
2MFMatematikk7.5mat-2MFstm
Cecilie Marandon Natvik1.00
 
2MFNaturfag m miljølære7.5nam-2MFnhb
Camilla Kalvatn Egset0.77
Cecilie Marandon Natvik0.27
 
2MFFysisk aktivitet og helse7.5fys-2MFnhb
Anne Berg1.00
 
2MFRLE9.5rle-2MFsrle2
Marit Hallset Svare0.79
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.21
 
2MFSamfunnsfag7sam-2MFsrle2
Gjertrud Stordal1.00
 
2MFNorsk8nor-2MFstm
Cecilie Dyrkorn Fodstad1.00
 
2MFPedagogikk5ped-2MF-nhnhb
Marit Kanstad0.50
Monica Bjerklund0.50
 
2MFPedagogikk3.5ped-2MF-srsrle2
Marit Kanstad0.29
Marianne Schram0.71
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2.felles 
2MFPedagogikk2ped-2MF-ststm
Monica Bjerklund1.00
 
2MFSum:60

2NF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRune Storli (1)
PraksisveilederMarit Heldal (1)
2NFUndervisningLærerAnm.
2NFFagStp.KodeKO
2NFMatematikk8mat-2NFstm
Oliver Thiel1.00
 
2NFNaturfag m miljølære10nam-2NFnhb2
Claudia Melis1.00
 
2NFFysisk aktivitet og helse10fys-2NFnhb2
Rune Storli0.84
Ole Johan Sando0.16
 
2NFRLE8rle-2NFsrle
Sølvi Ann Fætten1.00
 
2NFSamfunnsfag4sam-2NFsrle
Kari Emilsen1.00
 
2NFNorsk8nor-2NFstm
Silje Neraas1.00
 
2NFPedagogikk8ped-2NF-srsrle
Kari Nergaard0.50
Marit Heldal0.50
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2.felles 
2NFPedagogikk4ped-2NF-ststm
Marit Heldal0.50
Kari Nergaard0.50
 
2NFSum:60

2P

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerGunn Anita Søraunet (1)
PraksisveilederSølvi Ann Fætten (3/7)
Marianne Schram (4/7)
2PUndervisningLærerAnm.
2PFagStp.KodeKO
2PDrama4dram-2Pkkk2
Lise Hovik0.50
Ingvild Olsen Olaussen0.50
 
2PKunst og håndverk4kh-2Pkkk2
Mari Ann Letnes0.71
Siv Anita Elstad0.29
 
2PMusikk4mus-2Pkkk2
Hanne Bæverfjord1.00
 
2PNaturfag m miljølære4nam-2Pnhb
Cecilie Marandon Natvik1.00
 
2PFysisk aktivitet og helse3fys-2Pnhb
Anne Berg1.00
 
2PRLE7rle-2Psrle
Sølvi Ann Fætten1.00
 
2PSamfunnsfag8sam-2Psrle
Arnt Nordli1.00
 
2PPedagogikk3ped-2P-kkkkk2
Gunn Anita Søraunet0.50
Marianne Schram0.50
 
2PPedagogikk3ped-2P-nhnhb
Marianne Schram1.00
 
2PPedagogikk5ped-2P-srsrle
Marianne Schram0.84
Maria Selmer-Olsen0.17
 
2PSum:45

3G1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Holm Hopperstad (1)
PraksisveilederHilde Merete Amundsen (1)
3G1UndervisningLærerAnm.
3G1FagStp.KodeKO
3G1Matematikk9mat-3G1stm
Signe Marie Hanssen1.00
-21 at pga liten klasse 
3G1Naturfag m miljølære6nam-3G1nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
3G1Fysisk aktivitet og helse4fys-3G1nhb
Timelærer Fysisk fostring1.00
 
3G1Samfunnsfag6sam-3G1lsu
Anne Dagfrid Svendsen1.00
-9 atimer pga liten klasse 
3G1Norsk8nor-3G1stm
Marit Semundseth1.00
-18 at pga liten klasse 
3G1Pedagogikk9ped-3G1-lslsu
Marit Holm Hopperstad0.50
Hilde Merete Amundsen0.50
-14 at pga liten klasse 
3G1Pedagogikk3ped-3G1-ststm
Marit Holm Hopperstad0.33
Marit Pettersen0.39
Hilde Merete Amundsen0.31
-7 at pga liten klasse 
3G1Sum:45

3G2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKarianne Franck (1)
PraksisveilederKarianne Franck (1)
3G2UndervisningLærerAnm.
3G2FagStp.KodeKO
3G2Matematikk9mat-3G2stm
Signe Marie Hanssen1.00
 
3G2Naturfag m miljølære6nam-3G2nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
3G2Fysisk aktivitet og helse4fys-3G2nhb
Timelærer Fysisk fostring1.00
 
3G2Samfunnsfag6sam-3G2lsu
Elsa Fjeldavli1.00
 
3G2Norsk8nor-3G2stm
Atle Krogstad0.24
Christine Bjerkan Østbø Munch0.79
 
3G2Pedagogikk9ped-3G2-lslsu
Karianne Franck0.67
Hilde Merete Amundsen0.33
 
3G2Pedagogikk3ped-3G2-ststm
Marit Pettersen1.00
 
3G2Sum:45

3INT

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarianne Schram (1)
PraksisveilederMarianne Schram (0.5)
Gjertrud Stordal (0.5)
3INTUndervisningLærerAnm.
3INTFagStp.KodeKO
3INTKunst og håndverk2.5kh-3INT-fordypfordyp
Jørgen Moe1.00
 
3INTMusikk2.5mus-3INT-fordypfordyp
Sunniva Skjøstad Hovde1.00
 
3INTSamfunnsfag5sam-3INT-fordypfordyp
Gjertrud Stordal1.00
 
3INTSamfunnsfag6sam-3INT-lslsu
Gjertrud Stordal0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3INTPedagogikk5ped-3INT-fordypfordyp
Marianne Schram1.00
 
3INTPedagogikk9ped-3INT-lslsu
Kris Kalkman0.99
Elisabeth Walsøe Lehn0.01
 
3INTFordypningsfag153kl-3INT-fordyp-casefordyp
Marianne Schram0.50
Gjertrud Stordal0.50
Egen beregning at totaltsum er 140 atimer, inkl. eksamen. 
3INTFordypningsfag153kl-bach-3INTbach
Marianne Schram0.50
Gjertrud Stordal0.50
-18 at (3 stud) er trukket fra på Samfunnsfag 
3INTFordypningsfag153kl-bach-kl-3INTbach
Marianne Schram0.50
Gjertrud Stordal0.50
 
3INTSum:75

3KF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerNina Scott Frisch (1)
PraksisveilederEllen Holst Buaas (0.63)
Nina Scott Frisch (0.37)
3KFUndervisningLærerAnm.
3KFFagStp.KodeKO
3KFDrama8.5dram-3KF-fordypfordyp
Lise Hovik0.29
Ellen Karoline Gjervan0.71
-20 at pga liten klasse 
3KFDrama1dram-3KF-lslsu
Børge Kristoffersen1.00
 
3KFKunst og håndverk8.5kh-3kf-fordypfordyp
Nina Scott Frisch1.00
-20 at pga liten klasse 
3KFMusikk8.5mus-3KF-fordypfordyp
Morten Sæther0.70
Jan Ketil Torgersen0.30
-20 at pga liten klasse 
3KFSamfunnsfag4sam-3KFlsu
Kari Emilsen0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
-10 at pga liten klasse 
3KFPedagogikk4.5ped-3KF-fordypfordyp
Eva Stai Brønstad1.00
-11 at pga liten klasse 
3KFPedagogikk10ped-3KF-lslsu
Ellen Holst Buaas0.95
Elisabeth Walsøe Lehn0.05
-24 at pga liten klasse 
3KFFordypningsfag153kl-bach-3KFbach
Ellen Holst Buaas0.50
Morten Sæther0.17
Ellen Karoline Gjervan0.17
Nina Scott Frisch0.17
+12 at pga 2 stud fra 3INT 
3KFFordypningsfag153kl-bach-kl-3KFbach
Morten Sæther0.17
Eva Stai Brønstad0.25
Ellen Karoline Gjervan0.17
Nina Scott Frisch0.17
 
3KFSum:75

3LED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen (1)
PraksisveilederRanveig Lorentzen (1/3)
Anne Dagfrid Svendsen (1/3)
Elsa Fjeldavli (1/3)
3LEDUndervisningLærerAnm.
3LEDFagStp.KodeKO
3LEDSamfunnsfag6sam-3LEDlsu
Anne Dagfrid Svendsen0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3LEDSamfunnsfag25sam-3LED-fordypfordyp
Svein Sando0.08
Anne Dagfrid Svendsen0.31
Elsa Fjeldavli0.21
Timelærer Samfunnsfag0.16
Arnt Nordli0.23
 
3LEDPedagogikk5ped-3LED-fordypfordyp
Vibeke Glaser0.50
Hilde Merete Amundsen0.50
 
3LEDPedagogikk9ped-3LED-lslsu
Vibeke Glaser0.39
Hilde Merete Amundsen0.33
Elisabeth Walsøe Lehn0.06
Ranveig Lorentzen0.22
 
3LEDFordypningsfag153kl-bach-3LEDbach
Vibeke Glaser0.25
Anne Dagfrid Svendsen0.25
Hilde Merete Amundsen0.25
Elsa Fjeldavli0.25
 
3LEDFordypningsfag153kl-bach-kl-3LEDbach
Vibeke Glaser0.25
Anne Dagfrid Svendsen0.25
Hilde Merete Amundsen0.25
Elsa Fjeldavli0.25
 
3LEDSum:75

3MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSonja Kibsgaard (1)
PraksisveilederSonja Kibsgaard (2/3)
Gjertrud Stordal (1/3)
3MFUndervisningLærerAnm.
3MFFagStp.KodeKO
3MFRLE3.75rle-3MF-fordypfordyp
Sturla Sagberg1.00
 
3MFRLE2.5rle-3MF-lslsu
Sturla Sagberg1.00
 
3MFSamfunnsfag3.75sam-3MF-fordypfordyp
Gjertrud Stordal1.00
 
3MFSamfunnsfag5sam-3MF-lslsu
Gjertrud Stordal0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
-2.5 at pga liten klasse 
3MFNorsk3.75nor-3MF-fordypfordyp
Cecilie Dyrkorn Fodstad1.00
 
3MFPedagogikk3.75ped-3MF-fordypfordyp
Sonja Kibsgaard1.00
 
3MFPedagogikk7.5ped-3MF-lslsu
Kris Kalkman0.33
Monica Bjerklund0.67
-3,75 at pga liten klasse 
3MFFordypningsfag153kl-3MF-fordyp-casefordyp
Sonja Kibsgaard0.25
Marit Hallset Svare0.25
Gjertrud Stordal0.25
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.25
-209,5 timer for å komme fram til en total på 128 atimer, 8 studenter bare. (Endret fra 4 stud, av gif) 
3MFFordypningsfag153kl-bach-3MFbach
Sonja Kibsgaard0.25
Sturla Sagberg0.17
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.17
Timelærer Samfunnsfag0.17
Kris Kalkman0.25
 
3MFFordypningsfag153kl-bach-kl-3MFbach
Sonja Kibsgaard0.25
Sturla Sagberg0.17
Elin Birgitte Ljunggren0.17
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.17
Monica Bjerklund0.25
 
3MFSum:75

3NAT

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett (1)
PraksisveilederOlav Bjarne Lysklett (0.43)
Pål Gerhard Rysstad (0.57)
3NATUndervisningLærerAnm.
3NATFagStp.KodeKO
3NATNaturfag m miljølære11nam-3NAT-fordypfordyp
Hjørdis Krosshøl Bakke0.64
Per-Arvid Wold0.36
+17 pga stor klasse 
3NATFysisk aktivitet og helse13fys-3NAT-fordypfordyp
Olav Bjarne Lysklett0.50
Kathrine Bjørgen0.50
+20 pga stor klasse 
3NATSamfunnsfag6sam-3NATlsu
Anne Dagfrid Svendsen0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
+6 pga stor klasse 
3NATPedagogikk6ped-3NAT-fordypfordyp
Pål Gerhard Rysstad0.50
Marit Holm Hopperstad0.50
+84 pga stor klasse og 6 turdager 
3NATPedagogikk9ped-3NAT-lslsu
Monica Bjerklund0.06
Marit Holm Hopperstad0.78
Pål Gerhard Rysstad0.22
+9 pga stor klasse 
3NATFordypningsfag153kl-bach-3NATbach
Hjørdis Krosshøl Bakke0.12
Olav Bjarne Lysklett0.12
Marit Holm Hopperstad0.17
Kathrine Bjørgen0.12
Per-Arvid Wold0.12
Pål Gerhard Rysstad0.17
Sine Bjerregård Hanssen0.17
 
3NATFordypningsfag153kl-bach-kl-3NATbach
Hjørdis Krosshøl Bakke0.12
Olav Bjarne Lysklett0.12
Marit Holm Hopperstad0.25
Kathrine Bjørgen0.12
Per-Arvid Wold0.12
Pål Gerhard Rysstad0.25
 
3NATSum:75

3NF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrond Løge Hagen (0.5)
Marit Heldal (0.5)
PraksisveilederTrond Løge Hagen (1/3)
Marit Heldal (2/3)
3NFUndervisningLærerAnm.
3NFFagStp.KodeKO
3NFNaturfag m miljølære12.5nam-3NF-fordypfordyp
0.31
Rolv Lundheim0.55
Camilla Kalvatn Egset0.14
 
3NFFysisk aktivitet og helse12.5fys-3NF-fordypfordyp
Trond Løge Hagen0.46
Ellen Beate Hansen Sandseter0.19
Rune Storli0.35
 
3NFSamfunnsfag6sam-3NFlsu
Per Tore Granrusten0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3NFPedagogikk5ped-3NF-fordypfordyp
Marit Heldal0.50
Kari Nordhus Strømsøe0.50
 
3NFPedagogikk9ped-3NF-lslsu
Timelærer Pedagogikk0.06
Kari Nordhus Strømsøe0.47
Marit Heldal0.47
 
3NFFordypningsfag153kl-bach-3NFbach
Trond Løge Hagen0.12
Rolv Lundheim0.12
Rune Storli0.12
Marit Heldal0.25
Camilla Kalvatn Egset0.12
Kari Nordhus Strømsøe0.25
+6 at pga ekstra student til veileding 
3NFFordypningsfag153kl-bach-kl-3NFbach
Trond Løge Hagen0.50
Rolv Lundheim0.50
 
3NFSum:75

3YNG

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Kanstad (1/2)
Ingrid Bjørkøy (1/2)
PraksisveilederJon Olaf Berg (0.5)
Ingrid Bjørkøy (0.5)
3YNGUndervisningLærerAnm.
3YNGFagStp.KodeKO
3YNGMusikk5mus-3YNG-fordypfordyp
Morten Sæther1.00
+10 at pga stor klasse 
3YNGFysisk aktivitet og helse5fys-3YNG-fordypfordyp
Anne Berg1.00
+10 at pga stor klasse 
3YNGSamfunnsfag6sam-3YNGlsu
Elsa Fjeldavli0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
+9 at pga stor klasse 
3YNGPedagogikk20ped-3YNG-fordypfordyp
Marit Kanstad0.11
Ulla-Brit Ertsås0.25
Maria Selmer-Olsen0.25
Lise Hovik0.15
Gunn Anita Søraunet0.12
Ingrid Bjørkøy0.12
+40 at pga stor klasse 
3YNGPedagogikk9ped-3YNG-lslsu
Jon Olaf Berg0.64
Monica Bjerklund0.36
+14 at pga stor klasse 
3YNGFordypningsfag153kl-bach-3YNGbach
Marit Kanstad0.17
Ingrid Bjørkøy0.23
Monica Bjerklund0.17
Vikar Pedagogikk0.09
Gunn Anita Søraunet0.06
Maria Selmer-Olsen0.06
Ulla-Brit Ertsås0.22
 
3YNGFordypningsfag153kl-bach-kl-3YNGbach
Ingrid Bjørkøy0.50
Maria Selmer-Olsen0.50
 
3YNGSum:75

4G

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerArnt Nordli (1)
PraksisveilederJon Olaf Berg (1/4)
Barbro Djupvik (1/2)
Karianne Franck (1/4)
4GUndervisningLærerAnm.
4GFagStp.KodeKO
4GDrama5dram-4G-fordypfordyp
Barbro Djupvik0.61
Guro Strømsøe0.31
Hanne Wiseth0.09
 
4GMatematikk5mat-4G-fordypfordyp
Oliver Thiel0.50
Signe Marie Hanssen0.50
 
4GSamfunnsfag10sam-4G-fordypfordyp
Per Tore Granrusten0.20
Anne Dagfrid Svendsen0.30
Gjertrud Stordal0.20
Arnt Nordli0.30
 
4GNorsk5nor-4G-fordypfordyp
Atle Krogstad1.00
 
4GPedagogikk5ped-4G-fordypfordyp
Karianne Franck0.50
Jon Olaf Berg0.50
 
4GFordypningsfag154G-bachbach
Jon Olaf Berg0.17
Atle Krogstad0.09
Kari Hoås Moen0.04
Barbro Djupvik0.09
Åse Kristin Hungnes0.09
Marit Pettersen0.09
Oliver Thiel0.07
Karianne Franck0.16
Arnt Nordli0.14
Signe Marie Hanssen0.04
 
4GSum:45

BBB

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMonica Seland (11/14)
Karianne Franck (3/14)
BBBUndervisningLærerAnm.
BBBFagStp.KodeKO
BBBEmne på masternivå30Ma-BBBma
Jon Olaf Berg0.09
Hilde Merete Amundsen0.11
Monica Seland0.27
Ingvild Åmot0.05
Tora Korsvold0.19
Timelærer Timelærer0.05
Karianne Franck0.21
Mirjam Dahl Bergsland0.02
Maria Selmer-Olsen0.02
 
BBBSum:30

BHPED2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRanveig Lorentzen (1)
BHPED2UndervisningLærerAnm.
BHPED2FagStp.KodeKO
BHPED2Emne på bachelornivå30Ba-BHPED2ba
Ranveig Lorentzen0.23
Morten Sæther0.10
Anne Berg0.10
Silje Neraas0.13
Nina Scott Frisch0.10
Lise Hovik0.10
Kari Nordhus Strømsøe0.30
 
BHPED2Sum:30

BLP

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKjersti Nissen (1)
BLPUndervisningLærerAnm.
BLPFagStp.KodeKO
BLPPedagogikk30ped-BLPba
Timelærer Pedagogikk0.02
Hilde Merete Amundsen0.05
Marianne Pehrson0.20
Kari Johanne Kvistad0.31
Ranveig Lorentzen0.11
Kjersti Nissen0.31
 
BLPSum:30

KompAss

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarianne Pehrson (1)
KompAssUndervisningLærerAnm.
KompAssFagStp.KodeKO
KompAssDrama0.36dram-Kompba
Ingvild Olsen Olaussen1.00
 
KompAssMusikk0.36mus-Kompba
Hanne Bæverfjord1.00
 
KompAssNorsk1.52nor-Kompba
Marit Semundseth1.00
 
KompAssPedagogikk12.76ped-Kompba
Marianne Pehrson0.69
Ulla-Brit Ertsås0.31
 
KompAssSum:15

KSB

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Semundseth (0.5)
Cecilie Dyrkorn Fodstad (0.5)
KSBUndervisningLærerAnm.
KSBFagStp.KodeKO
KSBNorsk25nor-KSBba
Marit Semundseth0.46
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.46
Christine Bjerkan Østbø Munch0.05
 
KSBPedagogikk5ped-KSBba
Sonja Kibsgaard0.70
Kris Kalkman0.26
Maria Selmer-Olsen0.26
Marit Heldal0.26
 
KSBSum:30

MAEST-H

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerLise Hovik (0.5)
MAEST-HUndervisningLærerAnm.
MAEST-HFagStp.KodeKO
MAEST-HEmne på masternivå7.5Ma-MAEST-Hma
Lise Hovik0.87
Ellen Karoline Gjervan0.13
EDU 3070 
MAEST-HSum:7.5

MAEST-V

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerBørge Kristoffersen (0.5)
MAEST-VUndervisningLærerAnm.
MAEST-VFagStp.KodeKO
MAEST-VEmne på masternivå7.5Ma-MAEST-Vma
Børge Kristoffersen0.87
Ingvild Olsen Olaussen0.13
EDU 3072 
MAEST-VSum:7.5

MBL

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerPer Tore Granrusten (1)
MBLUndervisningLærerAnm.
MBLFagStp.KodeKO
MBLEmne på masternivå15Ma-MBL-kema
Kjersti Nissen0.16
Hilde Merete Amundsen0.13
Anne Beate Reinertsen0.06
Vibeke Glaser0.25
Merete Moe0.21
Kjell Åge Gotvassli0.07
Anita Synnøve Hammer0.14
Ingvild Åmot0.04
 
MBLEmne på masternivå7.5Ma-MBL-llma
Per Tore Granrusten0.38
Kari Hoås Moen0.38
Timelærer Samfunnsfag0.16
 
MBLEmne på masternivå15Ma-MBL-plma
Vibeke Glaser0.20
Merete Moe0.31
Hilde Merete Amundsen0.01
Kjell Åge Gotvassli0.13
Jon Olaf Berg0.04
Monica Seland0.05
Ole Fredrik Lillemyr0.04
Anne Beate Reinertsen0.06
Kjersti Nissen0.14
 
MBLEmne på masternivå7.5Ma-MBL-slma
Espen Leirset0.16
Kjell Åge Gotvassli0.61
Timelærer Samfunnsfag0.16
 
MBLEmne på masternivå15Ma-MBL-vtma
Anne Beate Reinertsen0.56
Elin Birgitte Ljunggren0.10
Timelærer Naturfag0.14
 
MBLSum:60

MEPED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSturla Sagberg (1)
MEPEDUndervisningLærerAnm.
MEPEDFagStp.KodeKO
MEPEDRLE15rle-MEPEDba
Svein Sando0.17
Arve Gunnestad0.09
Sturla Sagberg0.32
Timelærer RLE0.37
 
MEPEDSum:15

NECEC1-H

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Hallset Svare (3/8)
NECEC1-HUndervisningLærerAnm.
NECEC1-HFagStp.KodeKO
NECEC1-HDrama1dram-NECEC-Hba
Guro Strømsøe1.00
 
NECEC1-HKunst og håndverk1kh-NECEC-Hba
Ingunn Solberg1.00
 
NECEC1-HMusikk1mus-NECEC-Hba
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
NECEC1-HNaturfag m miljølære1nam-NECEC-Hba
Claudia Melis1.00
 
NECEC1-HFysisk aktivitet og helse1fys-NECEC-Hba
Anne Berg1.00
 
NECEC1-HRLE0.5rle-NECEC-Hba
Marit Hallset Svare1.00
 
NECEC1-HSamfunnsfag1sam-NECEC-Hba
Arnt Nordli1.00
 
NECEC1-HNorsk1.5nor-NECEC-Hba
Silje Neraas1.00
 
NECEC1-HPedagogikk2ped-NECEC-Hba
Marit Heldal1.00
Tidligere NKTP, som igjen tidligere het CC 
NECEC1-HSum:10

NECEC1-V

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Hallset Svare (3/8)
NECEC1-VUndervisningLærerAnm.
NECEC1-VFagStp.KodeKO
NECEC1-VDrama1dram-NECEC1-Vba
Guro Strømsøe1.00
 
NECEC1-VKunst og håndverk1kh-NECEC1-Vba
Siv Anita Elstad1.00
 
NECEC1-VMusikk1mus-NECEC1-Vba
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
NECEC1-VNaturfag m miljølære1nam-NECEC1-Vba
Camilla Kalvatn Egset1.00
 
NECEC1-VFysisk aktivitet og helse1fys-NECEC1-Vba
Anne Berg1.00
 
NECEC1-VRLE0.5rle-NECEC1-Vba
Marit Hallset Svare1.00
 
NECEC1-VSamfunnsfag1sam-NECEC1-Vba
Arnt Nordli1.00
 
NECEC1-VNorsk1.5nor-NECEC1-Vba
Silje Neraas1.00
 
NECEC1-VPedagogikk2ped-NECEC-Vba
Marit Kanstad1.00
 
NECEC1-VSum:10

RPOL-H

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRune Storli (1)
RPOL-HUndervisningLærerAnm.
RPOL-HFagStp.KodeKO
RPOL-HFordypningsfag5Ba-NECEC2-Hfordyp
Rune Storli1.00
Studiepoengene er fastsatt ut fra at dette skal gi 80 atimer. 
RPOL-HSum:5

RPOL-V

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRune Storli (1)
RPOL-VUndervisningLærerAnm.
RPOL-VFagStp.KodeKO
RPOL-VFordypningsfag5Ba-NECEC2-Vfordyp
Rune Storli1.00
 
RPOL-VSum:5

SPED1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerBodil Moerland (1)
SPED1UndervisningLærerAnm.
SPED1FagStp.KodeKO
SPED1Emne på masternivå30Ma-SPED1ma
Anne Berg0.03
Else Johansen Lyngseth0.10
Bodil Moerland0.20
Ingvild Åmot0.05
Berit Groven0.07
Timelærer Timelærer0.07
Monica Bjerklund0.10
Marit Pettersen0.17
Elisabeth Walsøe Lehn0.07
Frode Stenseng0.05
Kari Nordhus Strømsøe0.10
 
SPED1Sum:30

SPED2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerElse Johansen Lyngseth (1)
SPED2UndervisningLærerAnm.
SPED2FagStp.KodeKO
SPED2Emne på masternivå30Ma-SPED2ma
Arve Gunnestad0.12
Else Johansen Lyngseth0.20
Bodil Moerland0.05
Morten Sæther0.03
Ingvild Åmot0.08
Berit Groven0.08
Timelærer Timelærer0.10
Monica Bjerklund0.13
Marit Pettersen0.07
Frode Stenseng0.05
Karianne Franck0.03
Kari Nordhus Strømsøe0.05
 
SPED2Sum:30

SPED2D

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerIngvild Åmot (0.5)
Monica Bjerklund (0.5)
SPED2DUndervisningLærerAnm.
SPED2DFagStp.KodeKO
SPED2DEmne på masternivå30Ma-SPED2Dma
Arve Gunnestad0.10
Berit Groven0.10
Bodil Moerland0.05
Else Johansen Lyngseth0.13
Karianne Franck0.03
Ingvild Åmot0.17
Marit Pettersen0.07
Monica Bjerklund0.17
Morten Sæther0.03
Timelærer Timelærer0.10
Frode Stenseng0.05
 
SPED2DSum:30

STYRER-15A

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSissel Mørreaunet (1)
STYRER-15AUndervisningLærerAnm.
STYRER-15AFagStp.KodeKO
STYRER-15AEmne på masternivå20Ma-STYRER-15Ama
Kari Hoås Moen0.05
Sissel Mørreaunet0.25
Elin Birgitte Ljunggren0.15
Kjell Åge Gotvassli0.12
Elsa Fjeldavli0.15
Anita Synnøve Hammer0.18
Per Tore Granrusten0.04
Timelærer Samfunnsfag0.15
 
STYRER-15ASum:20

STYRER-15B

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerPål Gerhard Rysstad (1)
STYRER-15BUndervisningLærerAnm.
STYRER-15BFagStp.KodeKO
STYRER-15BEmne på masternivå20Ma-STYRER-15Bma
Børge Kristoffersen0.06
Kari Hoås Moen0.08
Sissel Mørreaunet0.02
Merete Moe0.06
Kjell Åge Gotvassli0.05
Pål Gerhard Rysstad0.06
Anita Synnøve Hammer0.01
Per Tore Granrusten0.01
 
STYRER-15BSum:20

STYRER-16

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSissel Mørreaunet (1)
STYRER-16UndervisningLærerAnm.
STYRER-16FagStp.KodeKO
STYRER-16Emne på masternivå20Ma-STYRER-16Ama
Per Tore Granrusten0.38
Kari Hoås Moen0.49
Sissel Mørreaunet0.55
Merete Moe0.41
Kjell Åge Gotvassli0.12
Elin Birgitte Ljunggren0.18
Jon Olaf Berg0.03
Pål Gerhard Rysstad0.43
Børge Kristoffersen0.44
Espen Leirset0.03
Timelærer Samfunnsfag0.06
 
STYRER-16Sum:20

UHPED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrond Løge Hagen (1)
UHPEDUndervisningLærerAnm.
UHPEDFagStp.KodeKO
UHPEDEmne på bachelornivå15Ba-UHPba
Trond Løge Hagen0.20
Børge Kristoffersen0.04
Morten Sæther0.25
Mari Ann Letnes0.04
Marit Heldal0.25
Kjersti Nissen0.17
 
UHPEDSum:15

VBHG

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRanveig Lorentzen (1)
VBHGUndervisningLærerAnm.
VBHGFagStp.KodeKO
VBHGEmne på bachelornivå15Ba-VBHGba
Børge Kristoffersen0.50
Ranveig Lorentzen0.43
 
VBHGSum:15

VBLU

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKjersti Nissen (1)
VBLUUndervisningLærerAnm.
VBLUFagStp.KodeKO
VBLUEmne på bachelornivå15Ba-VBLUba
Marit Heldal0.21
Kjersti Nissen0.29
Kari Nergaard0.18
Marianne Pehrson0.32
 
VBLUSum:15

VEPED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerVibeke Glaser (0.5)
Kjersti Nissen (0.5)
VEPEDUndervisningLærerAnm.
VEPEDFagStp.KodeKO
VEPEDEmne på masternivå30Ma-VEPEDma
Vibeke Glaser0.19
Marit Heldal0.23
Kjersti Nissen0.20
Timelærer Timelærer0.04
Anita Synnøve Hammer0.08
Marianne Pehrson0.18
Børge Kristoffersen0.06
Sissel Mørreaunet0.02
 
VEPEDSum:30