Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2018-19

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

1A

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarianne Pehrson (1)
PraksisveilederMarianne Pehrson (5/6)
Sveinung Næss (1/6)
KontaktlærereKathrine Bjørgen (1)
Monica Bjerklund (1)
Marianne Pehrson (1)
Anne Mette Sunde (2)
Sveinung Næss (1)
1AUndervisningLærerAnm.
1AFagStp.KodeKO
1ADrama5dram-1A-kk1kkk1
Sveinung Næss1.00
 
1ADrama4dram-1A-kk2kkk2
Sveinung Næss1.00
 
1AKunst og håndverk5kh-1A-kk1kkk1
Siv Anita Elstad1.00
 
1AKunst og håndverk4kh-1A-kk2kkk2
Siv Anita Elstad1.00
 
1AMusikk5mus-1A-kk1kkk1
Ingrid Velle 1.00
-3 at pga fellesforelesning 
1AMusikk4mus-1A-kk2kkk2
Ingrid Velle 1.00
-3 at til fellesforelesning 
1ANaturfag m miljølære3nam-1Abull2
Camilla Kalvatn Egset1.00
 
1AFysisk aktivitet og helse3fys-1Abull1
Kathrine Bjørgen1.00
 
1ARLE3rle-1Abull2
Ine Rolseth Bratsvedal1.00
 
1ANorsk3nor-1A-bu2bull2
Anne Mette Sunde1.00
 
1ANorsk3nor-1A-kk2kkk2
Anne Mette Sunde1.00
 
1APedagogikk12ped-1A-bu1bull1
Monica Bjerklund0.46
Marianne Pehrson0.54
 
1APedagogikk6ped-1A-bu2bull2
Monica Bjerklund0.83
Marianne Pehrson0.17
 
1ASum:60

1B

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSiv Anita Elstad (1)
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes (1)
KontaktlærereMona Halsaunet Frønes (1)
Siv Anita Elstad (2)
Ingrid Velle (3)
1BUndervisningLærerAnm.
1BFagStp.KodeKO
1BDrama5dram-1B-kk1kkk1
Hanne Wiseth0.59
Sveinung Næss0.41
 
1BDrama4dram-1B-kk2kkk2
Hanne Wiseth0.52
Sveinung Næss0.48
 
1BKunst og håndverk5kh-1B-kk1kkk1
Siv Anita Elstad1.00
 
1BKunst og håndverk4kh-1B-kk2kkk2
Siv Anita Elstad1.00
 
1BMusikk5mus-1B-kk1kkk1
Jan Ketil Torgersen1.00
-3 at til fellesforelesning 
1BMusikk4mus-1B-kk2kkk2
Ingrid Velle 1.00
-3 at til fellesforelesning 
1BNaturfag m miljølære3nam-1Bbull2
Timelærer Naturfag1.00
 
1BFysisk aktivitet og helse3fys-1Bbull1
Børge Moe1.00
 
1BRLE3rle-1Bbull2
Ine Rolseth Bratsvedal1.00
 
1BNorsk3nor-1B-bu2bull2
Silje Neraas1.00
 
1BNorsk3nor-1B-kk2kkk2
Silje Neraas1.00
 
1BPedagogikk12ped-1B-bu1bull1
Mona Halsaunet Frønes0.42
Sobh Chahboun0.58
 
1BPedagogikk6ped-1B-bu2bull2
Jana van der Zwart-Langner1.00
 
1BSum:60

1C

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerJohanne Rimul (1)
PraksisveilederMariann Doseth (1)
KontaktlærereThomas Nguyen (2)
Johanne Rimul (1)
Mariann Doseth (3)
1CUndervisningLærerAnm.
1CFagStp.KodeKO
1CDrama5dram-1C-kk1kkk1
Guro Strømsøe1.00
 
1CDrama4dram-1C-kk2kkk2
Guro Strømsøe1.00
 
1CKunst og håndverk5kh-1C-kk1kkk1
Bjørg Svinsholt1.00
 
1CKunst og håndverk4kh-1C-kk2kkk2
Jørgen Moe1.00
 
1CMusikk5mus-1C-kk1kkk1
Thomas Nguyen1.00
-3 at til fellesforelesning 
1CMusikk4mus-1C-kk2kkk2
Thomas Nguyen1.00
-3 at til fellesforelesning 
1CNaturfag m miljølære3nam-1Cbull2
Timelærer Naturfag1.00
 
1CFysisk aktivitet og helse3fys-1Cbull1
Børge Moe1.00
 
1CRLE3rle-1Cbull2
Ine Rolseth Bratsvedal1.00
 
1CNorsk3nor-1C-bu2bull2
Silje Neraas1.00
 
1CNorsk3nor-1C-kk2kkk2
Silje Neraas1.00
 
1CPedagogikk12ped-1C-bu1bull1
Johanne Rimul0.50
Mariann Doseth0.50
 
1CPedagogikk6ped-1C-bu2bull2
Johanne Rimul0.50
Mariann Doseth0.50
 
1CSum:60

1D

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen (1)
PraksisveilederHenrik Berger (1)
KontaktlærereGrete Storbæk Eriksen (2)
Ingunn Solberg (1)
Thomas Nguyen (1)
Henrik Berger (2)
1DUndervisningLærerAnm.
1DFagStp.KodeKO
1DDrama5dram-1D-kk1kkk1
Hanne Wiseth1.00
7.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1DDrama4dram-1D-kk2kkk2
Hanne Wiseth1.00
 
1DKunst og håndverk5kh-1D-kk1kkk1
Ingunn Solberg1.00
 
1DKunst og håndverk4kh-1D-kk2kkk2
Nina Scott Frisch0.14
Vigdis Dagsdatter Øien0.88
 
1DMusikk5mus-1D-kk1kkk1
Grete Storbæk Eriksen1.00
-3 at til fellesforelesning 
1DMusikk4mus-1D-kk2kkk2
Thomas Nguyen1.00
-3 at til fellesforelesning 
1DNaturfag m miljølære3nam-1Dbull2
Claudia Melis1.00
 
1DFysisk aktivitet og helse3fys-1Dbull1
Børge Moe1.00
 
1DRLE3rle-1Dbull2
Ine Rolseth Bratsvedal1.00
 
1DNorsk3nor-1D-bu2bull2
Silje Neraas1.00
 
1DNorsk3nor-1D-kk2kkk2
Silje Neraas1.00
 
1DPedagogikk12ped-1D-bu1bull1
Vibeke Glaser0.50
Henrik Berger0.50
 
1DPedagogikk6ped-1D-bu2bull2
Gunn Irene Heggvold0.67
Henrik Berger0.33
 
1DSum:60

1E

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerBjørg Svinsholt (1)
PraksisveilederTrude Kristiansen (1)
KontaktlærereThomas Nguyen (6)
1EUndervisningLærerAnm.
1EFagStp.KodeKO
1EDrama5dram-1E-kk1kkk1
Ingvild Olsen Olaussen0.85
Hanne Wiseth0.15
 
1EDrama4dram-1E-kk2kkk2
Ingvild Olsen Olaussen1.00
 
1EKunst og håndverk5kh-1E-kk1kkk1
Bjørg Svinsholt1.00
 
1EKunst og håndverk4kh-1E-kk2kkk2
Bjørg Svinsholt1.00
 
1EMusikk5mus-1E-kk1kkk1
Thomas Nguyen1.00
-3 at til fellesforelesning 
1EMusikk4mus-1E-kk2kkk2
Thomas Nguyen1.00
-3 at til fellesforelesning 
1ENaturfag m miljølære3nam-1Ebull2
Claudia Melis1.00
 
1EFysisk aktivitet og helse3fys-1Ebull1
Anne Holla Sivertsen1.00
 
1ERLE3rle-1Ebull2
Sølvi Ann Fætten1.00
 
1ENorsk3nor-1E-bu2bull2
Silje Neraas1.00
 
1ENorsk3nor-1E-kk2kkk2
Silje Neraas1.00
 
1EPedagogikk12ped-1E-bu1bull1
Trude Kristiansen0.50
Sobh Chahboun0.50
 
1EPedagogikk6ped-1E-bu2bull2
Nassira Essahli Vik1.00
 
1ESum:60

1G1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSiv Anita Elstad (1)
PraksisveilederGunn Anita (1/2)
Kari Nordhus Strømsøe (1/2)
KontaktlærereGunn Anita (1)
Kari Nordhus Strømsøe (1)
Anne Holla Sivertsen (2)
Sveinung Næss (2)
1G1UndervisningLærerAnm.
1G1FagStp.KodeKO
1G1Drama5dram-1G1kkk1
Lise Hovik0.91
Sveinung Næss0.09
 
1G1Kunst og håndverk5kh-1G1kkk1
Siv Anita Elstad1.00
 
1G1Musikk5mus-1G1kkk1
Jan Ketil Torgersen0.66
Ingrid Velle 0.34
 
1G1Naturfag m miljølære3nam-1G1bull2
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
1G1Fysisk aktivitet og helse3fys-1G1bull1
Anne Holla Sivertsen1.00
 
1G1RLE3rle-1G1bull2
Sølvi Ann Fætten0.47
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.53
 
1G1Norsk3nor-1G1bull2
Anne Mette Sunde1.00
 
1G1Pedagogikk12ped-1G1-bu1bull1
Gunn Anita 0.42
Kari Nordhus Strømsøe0.58
 
1G1Pedagogikk6ped-1G1-bu2bull2
Kari Nordhus Strømsøe1.00
Fratrekk 6,6 til fellesforelesning 
1G1Sum:45

1G2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerHenrik Berger (1)
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn (1)
KontaktlærereElisabeth Walsøe Lehn (1)
Anne Holla Sivertsen (1)
Sveinung Næss (3)
Henrik Berger (1)
1G2UndervisningLærerAnm.
1G2FagStp.KodeKO
1G2Drama5dram-1G2kkk1
Barbro Djupvik0.91
Timelærer Drama0.09
 
1G2Kunst og håndverk5kh-1G2kkk1
Ingunn Solberg1.00
 
1G2Musikk5mus-1G2kkk1
Hanne Bæverfjord1.00
 
1G2Naturfag m miljølære3nam-1G2bull2
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
1G2Fysisk aktivitet og helse3fys-1G2bull1
Anne Holla Sivertsen1.00
 
1G2RLE3rle-1G2bull2
Sølvi Ann Fætten0.47
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.53
 
1G2Norsk3nor-1G2bull2
Silje Neraas1.00
 
1G2Pedagogikk12ped-1G2-bu1bull1
Elisabeth Walsøe Lehn0.33
Henrik Berger0.67
 
1G2Pedagogikk6ped-1G2-bu2bull2
Elisabeth Walsøe Lehn0.33
Henrik Berger0.67
Fratrekk 6,6 til fellesforelesning 
1G2Sum:45

1KF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerGuro Strømsøe (1)
PraksisveilederRanveig Lorentzen (1)
KontaktlærereRanveig Lorentzen (1)
Guro Strømsøe (4)
Grete Storbæk Eriksen (1)
1KFUndervisningLærerAnm.
1KFFagStp.KodeKO
1KFDrama3dram-1KF-bu 
Guro Strømsøe1.00
 
1KFDrama6dram-1KF-kk 
Guro Strømsøe1.00
 
1KFKunst og håndverk1kh-1KF-bu 
Nina Scott Frisch1.00
 
1KFKunst og håndverk5kh-1KF-kk 
Jørgen Moe1.00
 
1KFKunst og håndverk3kh-1KF-nh 
Jørgen Moe1.00
 
1KFMusikk2mus-1KF-bu 
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1KFMusikk6mus-1KF-kk 
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1KFNaturfag m miljølære6nam-1KF 
Per-Arvid Wold1.00
 
1KFFysisk aktivitet og helse7fys-1KF 
Anne Berg1.00
 
1KFNorsk3nor-1KF-bu 
Atle Krogstad1.00
 
1KFNorsk3nor-1KF-kk1 
Atle Krogstad1.00
 
1KFPedagogikk11ped-1KF-bubull
Ranveig Lorentzen0.45
Åse Kristin Hungnes0.55
 
1KFPedagogikk4ped-1KF-nh 
Åse Kristin Hungnes1.00
 
1KFSum:60

1MBL

OppgaveNavn (andel)
1MBLUndervisningLærerAnm.
1MBLFagStp.KodeKO
1MBLEmne på masternivå15Ma-MBL-kema
Svein Sando0.04
Vibeke Glaser0.32
Sissel Mørreaunet0.06
Hilde Merete Amundsen0.18
Merete Moe0.28
Vikar Pedagogikk0.13
 
1MBLEmne på masternivå7.5Ma-MBL-LELma
Per Tore Granrusten0.38
Kari Hoås Moen0.31
Hilde Merete Amundsen0.15
Timelærer Pedagogikk0.08
 
1MBLEmne på masternivå15Ma-MBL-plma
Monica Seland0.05
Vibeke Glaser0.18
Kari Hoås Moen0.22
Hilde Merete Amundsen0.08
Merete Moe0.30
Sissel Mørreaunet0.06
 
1MBLEmne på masternivå7.5Ma-MBL-SLEma
Kjell Åge Gotvassli0.69
Timelærer Samfunnsfag0.31
 
1MBLEmne på masternivå15Ma-MBL-VFM1ma
Lise Hovik0.04
Hilde Merete Amundsen0.08
Mirjam Dahl Bergsland0.16
Camilla Kalvatn Egset0.09
Elin Birgitte Ljunggren0.19
Claudia Melis0.09
Gry Mette Dalseng Haugen0.19
Hanne Merete Hestvik Kleiven0.09
 
1MBLSum:60

1MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerHanne Wiseth (1)
PraksisveilederKris Kalkman (1)
KontaktlærereSiv Anita Elstad (6)
1MFUndervisningLærerAnm.
1MFFagStp.KodeKO
1MFDrama4dram-1MF-kk 
Hanne Wiseth1.00
 
1MFDrama3.5dram-1MF-sr 
Hanne Wiseth1.00
 
1MFKunst og håndverk4kh-1MF-kk 
Siv Anita Elstad1.00
 
1MFKunst og håndverk3.5kh-1MF-sr 
Siv Anita Elstad1.00
 
1MFMusikk4mus-1MF-bu 
Hanne Bæverfjord1.00
 
1MFMusikk5mus-1MF-kk 
Hanne Bæverfjord0.78
Ingrid Velle 0.22
 
1MFRLE5rle-1MF 
Marit Hallset Svare1.00
 
1MFSamfunnsfag5sam-1MF 
Laila Skjei Flormælen1.00
 
1MFNorsk5nor-1MF-bu 
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.69
vikar Norsk0.31
 
1MFNorsk4nor-1MF-kk 
Cecilie Dyrkorn Fodstad1.00
 
1MFPedagogikk11ped-1MF-bubull
Kris Kalkman0.55
Nassira Essahli Vik0.45
 
1MFPedagogikk3ped-1MF-kk 
Kris Kalkman1.00
 
1MFPedagogikk3ped-1MF-sr 
Kris Kalkman1.00
 
1MFSum:60

1MSP

OppgaveNavn (andel)
1MSPUndervisningLærerAnm.
1MSPFagStp.KodeKO
1MSPEmne på masternivå15Ma-MSP-ISTma
Else Johansen Lyngseth0.06
Ingvild Åmot0.36
Timelærer Pedagogikk0.07
Monica Bjerklund0.24
Karianne Franck0.22
Individ. og systemrettede tiltak i et inkluderende perspektiv 
1MSPEmne på masternivå15Ma-MSP-KSRma
Else Johansen Lyngseth0.25
Ingvild Åmot0.07
Timelærer Pedagogikk0.09
Monica Bjerklund0.06
Marit Pettersen0.20
Oliver Thiel0.02
Kari Nordhus Strømsøe0.06
Jana van der Zwart-Langner0.20
Sobh Chahboun0.06
Kommunikasjon, språkstimulering og relasjonskompetanse 
1MSPEmne på masternivå15Ma-MSP-SPFma
Anne Berg0.04
Arve Gunnestad0.09
Else Johansen Lyngseth0.26
Ingvild Åmot0.06
Berit Groven0.09
Monica Bjerklund0.24
Marit Pettersen0.14
Jana van der Zwart-Langner0.05
Sobh Chahboun0.04
Spesialpedagogikk som fag og felt 
1MSPEmne på masternivå15Ma-MSP-SROma
Arve Gunnestad0.20
Else Johansen Lyngseth0.02
Timelærer Pedagogikk0.21
Monica Bjerklund0.19
Marit Pettersen0.16
Frode Stenseng0.16
Sobh Chahboun0.06
Sårbarhet og resiliens i barns oppvekst 
1MSPSum:60

1NF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRolv Lundheim (1)
PraksisveilederPål Gerhard Rysstad (1)
KontaktlærereTrond Løge Hagen (1)
Vigdis Dagsdatter Øien (3)
Pål Gerhard Rysstad (1)
Sissel Dahlen Fjæran (1)
1NFUndervisningLærerAnm.
1NFFagStp.KodeKO
1NFDrama7dram-1NFkkk
Ingvild Olsen Olaussen0.92
Sveinung Næss0.08
 
1NFKunst og håndverk8kh-1NFkkk
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
1NFMusikk7mus-1NFkkk
Thomas Nguyen1.00
 
1NFNaturfag m miljølære3nam-1NF-bubull
Rolv Lundheim1.00
 
1NFNaturfag m miljølære6nam-1NF-nhnhb
Rolv Lundheim1.00
 
1NFFysisk aktivitet og helse4fys-1NF-bubull
Trond Løge Hagen0.40
Anne Holla Sivertsen0.60
 
1NFFysisk aktivitet og helse5fys-1NF-nhnhb
Trond Løge Hagen1.00
 
1NFNorsk3nor-1NFbull
Silje Neraas1.00
 
1NFPedagogikk10ped-1NF-bubull
Sissel Dahlen Fjæran0.60
Pål Gerhard Rysstad0.40
 
1NFPedagogikk3ped-1NF-kkkkk
Pål Gerhard Rysstad1.00
 
1NFPedagogikk4ped-1NF-nhnhb
Pål Gerhard Rysstad1.00
 
1NFSum:60

2A

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerPer-Arvid Wold (1)
PraksisveilederUlla-Brit Ertsås (1)
2AUndervisningLærerAnm.
2AFagStp.KodeKO
2AMatematikk9mat-2Astm
Oliver Thiel1.00
 
2ANaturfag m miljølære10nam-2Anhb
Per-Arvid Wold1.00
 
2AFysisk aktivitet og helse7fys-2Anhb
Rune Storli1.00
 
2ARLE7rle-2Asrle
Sølvi Ann Fætten0.86
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.14
Trekk 3,2 timer til samisk seminar 
2ASamfunnsfag8sam-2Asrle
Hanne Merete Hestvik Kleiven0.55
Laila Skjei Flormælen0.45
 
2ANorsk8nor-2Astm
Atle Krogstad1.00
 
2APedagogikk3ped-2A-nhnhb
Ulla-Brit Ertsås1.00
 
2APedagogikk5ped-2A-srsrle
Mirjam Dahl Bergsland1.00
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2kl-felles 
2APedagogikk3ped-2A-ststm
Ulla-Brit Ertsås1.00
avgir 1,6 timer til fellesforelesning ped-2kl-felles 
2ASum:60

2B

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKari Nordhus Strømsøe (1)
PraksisveilederKari Nordhus Strømsøe (1)
2BUndervisningLærerAnm.
2BFagStp.KodeKO
2BMatematikk9mat-2Bstm
Oliver Thiel1.00
 
2BNaturfag m miljølære10nam-2Bnhb
Per-Arvid Wold1.00
 
2BFysisk aktivitet og helse7fys-2Bnhb
Børge Moe1.00
 
2BRLE7rle-2Bsrle
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.14
Ine Rolseth Bratsvedal0.86
 
2BSamfunnsfag8sam-2Bsrle
Hanne Merete Hestvik Kleiven1.00
 
2BNorsk8nor-2Bstm
vikar Norsk0.28
Silje Neraas0.66
 
2BPedagogikk3ped-2B-nhnhb
Kari Nordhus Strømsøe1.00
 
2BPedagogikk5ped-2B-srsrle
Kari Nordhus Strømsøe1.00
 
2BPedagogikk3ped-2B-ststm
Mona Halsaunet Frønes1.00
 
2BSum:60

2C

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Semundseth (1)
PraksisveilederJohanne Rimul (1)
2CUndervisningLærerAnm.
2CFagStp.KodeKO
2CMatematikk9mat-2Cstm
Beate Nergård1.00
 
2CNaturfag m miljølære10nam-2Cnhb
Camilla Kalvatn Egset1.00
 
2CFysisk aktivitet og helse7fys-2Cnhb
Børge Moe1.00
 
2CRLE7rle-2Csrle
Ine Rolseth Bratsvedal0.86
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.14
Trekk 3,2 timer til samisk seminar 
2CSamfunnsfag8sam-2Csrle
Elsa Fjeldavli1.00
 
2CNorsk8nor-2Cstm
Marit Semundseth1.00
 
2CPedagogikk3ped-2C-nhnhb
Johanne Rimul1.00
 
2CPedagogikk5ped-2C-srsle
Johanne Rimul0.50
Nassira Essahli Vik0.50
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2kl-felles 
2CPedagogikk3ped-2C-ststm
Johanne Rimul1.00
avgir 1,6 timer til fellesforelesning ped-2kl-felles 
2CSum:60

2D

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerChristine Bjerkan Østbø Munch (1)
PraksisveilederMarit Pettersen (1)
2DUndervisningLærerAnm.
2DFagStp.KodeKO
2DMatematikk9mat-2Dstm
Signe Marie Hanssen1.00
 
2DNaturfag m miljølære10nam-2Dnhb
Claudia Melis1.00
 
2DFysisk aktivitet og helse7fys-2Dnhb
Anne Holla Sivertsen1.00
 
2DRLE7rle-2Dsrle
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.14
Ine Rolseth Bratsvedal0.86
Trekk 3,2 timer til samisk seminar 
2DSamfunnsfag8sam-2Dsrle
Hanne Merete Hestvik Kleiven0.55
Laila Skjei Flormælen0.45
 
2DNorsk8nor-2Dstm
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
2DPedagogikk3ped-2D-nhnhb
Vibeke Glaser1.00
 
2DPedagogikk5ped-2D-srsrle
Marit Pettersen1.00
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2kl-felles 
2DPedagogikk3ped-2D-ststm
Marit Pettersen1.00
avgir 1,6 timer til fellesforelesning ped-2kl-felles 
2DSum:60

2E

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerClaudia Melis (1)
PraksisveilederJon Olaf Berg (1)
2EUndervisningLærerAnm.
2EFagStp.KodeKO
2EMatematikk9mat-2Estm
Oliver Thiel1.00
 
2ENaturfag m miljølære10nam-2Enhb
Claudia Melis1.00
 
2EFysisk aktivitet og helse7fys-2Enhb
Anne Holla Sivertsen1.00
 
2ERLE7rle-2Esrle
Ine Rolseth Bratsvedal0.86
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.14
 
2ESamfunnsfag8sam-2Esrle
Kristine Warhuus Smeby1.00
 
2ENorsk8nor-2Estm
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
2EPedagogikk3ped-2E-nhnhb
Jon Olaf Berg1.00
 
2EPedagogikk5ped-2E-srsrle
Jon Olaf Berg0.50
Mariann Doseth0.50
 
2EPedagogikk3ped-2E-ststm
Mariann Doseth1.00
 
2ESum:60

2G1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarianne Schram (1)
PraksisveilederSølvi Ann Fætten (0.5)
Marianne Schram (0.5)
2G1UndervisningLærerAnm.
2G1FagStp.KodeKO
2G1Drama4dram-2G1kkk2
Hanne Wiseth1.00
 
2G1Kunst og håndverk4kh-2G1kkk2
Vigdis Dagsdatter Øien0.09
Siv Anita Elstad0.91
 
2G1Musikk4mus-2G1kkk2
Hanne Bæverfjord1.00
 
2G1Naturfag m miljølære4nam-2G1nhb1
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
2G1Fysisk aktivitet og helse3fys-2G1nhb1
Børge Moe1.00
 
2G1RLE7rle-2G1srle
Sølvi Ann Fætten0.77
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.23
TMIB undervisning i siste samlingsuke 
2G1Samfunnsfag8sam-2G1srle
Elsa Fjeldavli1.00
 
2G1Norsk3nor-2G1-kkkkk2
Silje Neraas1.00
 
2G1Pedagogikk3ped-2G1-nhnhb1
Marianne Schram1.00
 
2G1Pedagogikk5ped-2G1-srsrle
Marianne Schram0.40
Marit Pettersen0.60
 
2G1Sum:45

2G2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrude Kristiansen (1)
PraksisveilederTrude Kristiansen (1/3)
Henrik Berger (2/3)
2G2UndervisningLærerAnm.
2G2FagStp.KodeKO
2G2Drama4dram-2G2kkk2
Barbro Djupvik0.67
Sveinung Næss0.33
 
2G2Kunst og håndverk4kh-2G2kkk2
Vigdis Dagsdatter Øien0.09
Ingunn Solberg0.91
 
2G2Musikk4mus-2G2kkk2
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
2G2Naturfag m miljølære4nam-2G2nhb1
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
2G2Fysisk aktivitet og helse3fys-2G2nhb1
Børge Moe1.00
 
2G2RLE7rle-2G2srle
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.23
Sølvi Ann Fætten0.77
 
2G2Samfunnsfag8sam-2G2srle
Arnt Nordli1.00
 
2G2Norsk3nor-2G2-kkkkk2
Silje Neraas1.00
 
2G2Pedagogikk3ped-2G2-nhnhb1
Henrik Berger1.00
 
2G2Pedagogikk5ped-2G2-srsrle
Trude Kristiansen1.00
 
2G2Sum:45

2KF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerVigdis Dagsdatter Øien (1)
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes (1)
2KFUndervisningLærerAnm.
2KFFagStp.KodeKO
2KFDrama6dram-2KF-kkkkk2
Barbro Djupvik0.81
Timelærer Drama0.14
Hanne Wiseth0.05
 
2KFDrama1dram-2KF-srsrle
Hanne Wiseth1.00
 
2KFKunst og håndverk6kh-2KF-kkkkk2
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
2KFKunst og håndverk1kh-2KF-srsrle
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
2KFMusikk5mus-2KF-kkkkk2
Hanne Bæverfjord1.00
 
2KFMusikk1mus-2KF-srsrle
Hanne Bæverfjord1.00
 
2KFMusikk2mus-2KF-ststm
Hanne Bæverfjord1.00
 
2KFMatematikk8mat-2KFstm
Oliver Thiel1.00
 
2KFRLE8rle-2KFsrle
Marit Hallset Svare0.82
Ine Rolseth Bratsvedal0.18
 
2KFSamfunnsfag4sam-2KFsrle
Laila Skjei Flormælen1.00
 
2KFNorsk7nor-2KFstm
Atle Krogstad1.00
 
2KFPedagogikk3ped-2KF-kkkkk2
Åse Kristin Hungnes1.00
 
2KFPedagogikk5ped-2KF-srsrle
Mirjam Dahl Bergsland1.00
avgir 2 timer til fellesforelesning ped-2kl-felles 
2KFPedagogikk3ped-2KF-ststm
Åse Kristin Hungnes1.00
 
2KFSum:60

2MBK

OppgaveNavn (andel)
2MBKUndervisningLærerAnm.
2MBKFagStp.KodeKO
2MBKEmne på masternivå30Ma-MBK-MOPma
Trond Løge Hagen0.07
Marit Holm Hopperstad0.10
Ellen Beate Hansen Sandseter0.07
Marit Semundseth0.07
Rune Storli0.05
Kathrine Bjørgen0.05
Hilde Merete Amundsen0.05
Monica Seland0.10
Mirjam Dahl Bergsland0.10
Gjertrud Stordal0.05
Tora Korsvold0.05
Gro Anita Kamsvåg0.05
Christine Bjerkan Østbø Munch0.07
Kris Kalkman0.10
Børge Moe0.05
Masteroppgaven 
2MBKSum:30

2MBK+2MSP

OppgaveNavn (andel)
2MBK+2MSPUndervisningLærerAnm.
2MBK+2MSPFagStp.KodeKO
2MBK+2MSPEmne på masternivå15Ma-MBK-MSP-FMDma
Arve Gunnestad0.08
Else Johansen Lyngseth0.08
Ellen Beate Hansen Sandseter0.09
Marit Semundseth0.08
Kathrine Bjørgen0.18
Hilde Merete Amundsen0.08
Monica Seland0.21
Ingvild Åmot0.29
Mirjam Dahl Bergsland0.11
Gjertrud Stordal0.08
Monica Bjerklund0.11
Gro Anita Kamsvåg0.08
Karianne Franck0.31
Kris Kalkman0.24
Johanne Rimul0.01
Gry Mette Dalseng Haugen0.12
Børge Moe0.21
Sobh Chahboun0.08
MFFMD5010 Fordypning i forskningsmetode og forskningsdesign 
2MBK+2MSPEmne på masternivå15Ma-MBK-MSP-VFMma
Ellen Beate Hansen Sandseter0.07
Kathrine Bjørgen0.03
Monica Seland0.13
Ingvild Åmot0.07
Mirjam Dahl Bergsland0.43
Gjertrud Stordal0.20
Tora Korsvold0.03
Karianne Franck0.40
MFVFM5000 Vitenskapsteori og forskningsmetoder 
2MBK+2MSPSum:30

2MBL

OppgaveNavn (andel)
2MBLUndervisningLærerAnm.
2MBLFagStp.KodeKO
2MBLEmne på masternivå45Ma-MBL-MOPma
Per Tore Granrusten0.12
Vibeke Glaser0.06
Kari Hoås Moen0.06
Sissel Mørreaunet0.12
Merete Moe0.12
Elin Birgitte Ljunggren0.12
Hanne Merete Hestvik Kleiven0.12
MAsteroppgave, veiledning 
2MBLEmne på masternivå15Ma-MBL-VFM2ma
Per Tore Granrusten0.04
Vibeke Glaser0.04
Lise Hovik0.15
Kari Hoås Moen0.04
Hilde Merete Amundsen0.13
Merete Moe0.15
Elin Birgitte Ljunggren0.19
Gry Mette Dalseng Haugen0.19
Hanne Merete Hestvik Kleiven0.08
Vitenskapsteori og forskningsmetode 2. 
2MBLSum:60

2MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Hallset Svare (1)
PraksisveilederNassira Essahli Vik (1)
2MFUndervisningLærerAnm.
2MFFagStp.KodeKO
2MFMusikk2.5mus-2MFstm
Hanne Bæverfjord1.00
 
2MFMatematikk7.5mat-2MFstm
Sunniva Skjøstad Hovde1.00
 
2MFNaturfag m miljølære7.5nam-2MFnhb
Rolv Lundheim1.00
 
2MFFysisk aktivitet og helse7.5fys-2MFnhb
Anne Berg1.00
 
2MFRLE9.5rle-2MFsrle2
Marit Hallset Svare0.76
Sølvi Ann Fætten0.19
Therese Marie Ignacio Bjørnaas0.04
 
2MFSamfunnsfag7sam-2MFsrle2
Gry Mette Dalseng Haugen1.00
 
2MFNorsk8nor-2MFstm
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.81
vikar Norsk0.19
 
2MFPedagogikk5ped-2MF-nhnhb
Nassira Essahli Vik1.00
 
2MFPedagogikk3.5ped-2MF-srsrle2
Nassira Essahli Vik1.00
 
2MFPedagogikk2ped-2MF-ststm
Nassira Essahli Vik1.00
 
2MFSum:60

2MKP

OppgaveNavn (andel)
2MKPUndervisningLærerAnm.
2MKPFagStp.KodeKO
2MKPEmne på masternivå40Ma-MKP-MOPma
Lise Hovik0.13
Atle Krogstad0.12
Morten Sæther0.12
Marit Holm Hopperstad0.06
Jørgen Moe0.06
Ellen Karoline Gjervan0.06
Nina Scott Frisch0.11
Sunniva Skjøstad Hovde0.12
Masteroppgave 
2MKPEmne på masternivå20Ma-MKP-PROma
Sonja Kibsgaard0.20
Børge Kristoffersen0.10
Atle Krogstad0.05
Morten Sæther0.30
Ingvild Olsen Olaussen0.15
Jørgen Moe0.20
Barnekulturelt kunstpedagogisk prosjekt med verkstedarbeid og produksjon 
2MKPSum:60

2MSP

OppgaveNavn (andel)
2MSPUndervisningLærerAnm.
2MSPFagStp.KodeKO
2MSPEmne på masternivå30Ma-MSP-MOPma
Arve Gunnestad0.20
Else Johansen Lyngseth0.20
Ingvild Åmot0.15
Timelærer Pedagogikk0.30
Monica Bjerklund0.25
Marit Pettersen0.05
Karianne Franck0.20
Mariann Doseth0.15
Masteroppgave 
2MSPSum:30

2NF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett (1)
PraksisveilederSissel Dahlen Fjæran (1)
2NFUndervisningLærerAnm.
2NFFagStp.KodeKO
2NFMatematikk8mat-2NFstm
Beate Nergård1.00
 
2NFNaturfag m miljølære10nam-2NFnhb2
Camilla Kalvatn Egset0.90
Claudia Melis0.10
 
2NFFysisk aktivitet og helse10fys-2NFnhb2
Olav Bjarne Lysklett0.75
Børge Moe0.25
 
2NFRLE8rle-2NFsrle
Sølvi Ann Fætten1.00
 
2NFSamfunnsfag4sam-2NFsrle
Hanne Merete Hestvik Kleiven0.51
Laila Skjei Flormælen0.49
 
2NFNorsk8nor-2NFstm
vikar Norsk0.21
Silje Neraas0.69
 
2NFPedagogikk8ped-2NF-srsrle
Sissel Dahlen Fjæran1.00
 
2NFPedagogikk4ped-2NF-ststm
Sissel Dahlen Fjæran1.00
 
2NFSum:60

3G1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKristine Warhuus Smeby (1)
PraksisveilederHilde Merete Amundsen (1)
3G1UndervisningLærerAnm.
3G1FagStp.KodeKO
3G1Matematikk9mat-3G1stm
Signe Marie Hanssen1.00
 
3G1Naturfag m miljølære6nam-3G1nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
3G1Fysisk aktivitet og helse4fys-3G1nhb
Anne Berg1.00
 
3G1Samfunnsfag6sam-3G1lsu
Kristine Warhuus Smeby0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3G1Norsk8nor-3G1stm
Marit Semundseth1.00
 
3G1Pedagogikk9ped-3G1-lslsu
Hilde Merete Amundsen1.00
 
3G1Pedagogikk3ped-3G1-ststm
Jana van der Zwart-Langner1.00
 
3G1Sum:45

3G2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerNassira Essahli Vik (1)
PraksisveilederSissel Mørreaunet (1)
3G2UndervisningLærerAnm.
3G2FagStp.KodeKO
3G2Matematikk9mat-3G2stm
Signe Marie Hanssen1.00
 
3G2Naturfag m miljølære6nam-3G2nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
3G2Fysisk aktivitet og helse4fys-3G2nhb
Anne Berg1.00
 
3G2Samfunnsfag6sam-3G2lsu
Elsa Fjeldavli0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
-1,8 pga liten klasse 
3G2Norsk8nor-3G2stm
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
-4,8 pga liten klasse 
3G2Pedagogikk9ped-3G2-lslsu
Sissel Mørreaunet0.50
Nassira Essahli Vik0.50
 
3G2Pedagogikk3ped-3G2-ststm
Nassira Essahli Vik1.00
-1,8 pga liten klasse 
3G2Sum:45

3INT

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarianne Schram (1)
PraksisveilederMarianne Schram (1/2)
Gjertrud Stordal (0.5)
3INTUndervisningLærerAnm.
3INTFagStp.KodeKO
3INTKunst og håndverk2.5kh-3INT-fordypfordyp
Jørgen Moe1.00
 
3INTMusikk2.5mus-3INT-fordypfordyp
Jan Ketil Torgersen0.76
Sunniva Skjøstad Hovde0.24
 
3INTSamfunnsfag5sam-3INT-fordypfordyp
Gjertrud Stordal1.00
 
3INTSamfunnsfag6sam-3INT-lslsu
Gjertrud Stordal0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3INTPedagogikk5ped-3INT-fordypfordyp
Marianne Schram1.00
 
3INTPedagogikk9ped-3INT-lslsu
Marianne Schram1.00
 
3INTFordypningsfag153kl-3INT-fordyp-casefordyp
Marianne Schram0.50
 
3INTFordypningsfag153kl-bach-3INTbach
Jørgen Moe0.06
Marianne Schram0.25
Gjertrud Stordal0.42
Jana van der Zwart-Langner0.25
 
3INTFordypningsfag03kl-bach-kl-3INTbach
Marianne Schram0.50
Gjertrud Stordal0.50
 
3INTSum:60

3KF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerJan Ketil Torgersen (0.6)
Nina Scott Frisch (0.4)
PraksisveilederBarbro Djupvik (1/3)
Jan Ketil Torgersen (1/3)
Mirjam Dahl Bergsland (1/3)
3KFUndervisningLærerAnm.
3KFFagStp.KodeKO
3KFDrama8.5dram-3KF-fordypfordyp
Lise Hovik0.74
Barbro Djupvik0.20
Guro Strømsøe0.02
Timelærer Drama0.04
 
3KFKunst og håndverk8.5kh-3kf-fordypfordyp
Nina Scott Frisch0.80
Ingunn Solberg0.20
 
3KFMusikk8.5mus-3KF-fordypfordyp
Jan Ketil Torgersen0.47
Hanne Bæverfjord0.53
 
3KFSamfunnsfag5sam-3KFlsu
Timelærer Samfunnsfag0.08
Arnt Nordli0.92
 
3KFPedagogikk4.5ped-3KF-fordypfordyp
Åse Kristin Hungnes1.00
 
3KFPedagogikk10ped-3KF-lslsu
Hilde Merete Amundsen0.80
Mirjam Dahl Bergsland0.20
 
3KFFordypningsfag153kl-bach-3KFbach
Jan Ketil Torgersen0.17
Mirjam Dahl Bergsland0.25
Ingunn Solberg0.08
Åse Kristin Hungnes0.25
Nina Scott Frisch0.08
Ingvild Olsen Olaussen0.17
 
3KFFordypningsfag03kl-bach-kl-3KFbach
Jan Ketil Torgersen0.17
Ingvild Olsen Olaussen0.17
Mirjam Dahl Bergsland0.50
Nina Scott Frisch0.17
 
3KFSum:60

3LED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen (1)
PraksisveilederAnne Dagfrid Svendsen (1/3)
Elsa Fjeldavli (1/3)
Mariann Doseth (1/3)
3LEDUndervisningLærerAnm.
3LEDFagStp.KodeKO
3LEDSamfunnsfag6sam-3LEDlsu
Anne Dagfrid Svendsen0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3LEDSamfunnsfag25sam-3LED-fordypfordyp
Svein Sando0.08
Anne Dagfrid Svendsen0.31
Elsa Fjeldavli0.21
Timelærer Samfunnsfag0.16
Arnt Nordli0.23
 
3LEDPedagogikk5ped-3LED-fordypfordyp
Vibeke Glaser0.50
Mariann Doseth0.50
 
3LEDPedagogikk9ped-3LED-lslsu
Vibeke Glaser0.50
Mariann Doseth0.50
 
3LEDFordypningsfag153kl-bach-3LEDbach
Vibeke Glaser0.25
Anne Dagfrid Svendsen0.25
Elsa Fjeldavli0.25
Mariann Doseth0.25
 
3LEDFordypningsfag03kl-bach-kl-3LEDbach
Vibeke Glaser0.25
Anne Dagfrid Svendsen0.25
Elsa Fjeldavli0.25
Mariann Doseth0.25
 
3LEDSum:60

3MDK

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerIngvild Olsen Olaussen (1)
PraksisveilederIngvild Olsen Olaussen (0.3)
Guro Strømsøe (0.3)
Johanne Rimul (0.4)
3MDKUndervisningLærerAnm.
3MDKFagStp.KodeKO
3MDKDrama8.33dram-3MDK-fordypfordyp
Guro Strømsøe0.52
Ingvild Olsen Olaussen0.48
 
3MDKKunst og håndverk8.34kh-3MDK-fordypfordyp
Jørgen Moe0.57
Vigdis Dagsdatter Øien0.44
 
3MDKMusikk8.33mus-3MDK-fordypfordyp
Grete Storbæk Eriksen0.50
Thomas Nguyen0.50
 
3MDKSamfunnsfag6sam-3MDKlsu
Timelærer Samfunnsfag0.08
Hanne Merete Hestvik Kleiven0.20
Laila Skjei Flormælen0.72
 
3MDKPedagogikk5ped-3MDK-fordypfordyp
Johanne Rimul0.60
Henrik Berger0.40
 
3MDKPedagogikk9ped-3MDK-lslsu
Johanne Rimul1.00
 
3MDKFordypningsfag153kl-bach-3MDKbach
Guro Strømsøe0.17
Grete Storbæk Eriksen0.17
Jørgen Moe0.17
Johanne Rimul0.25
Henrik Berger0.25
 
3MDKFordypningsfag03kl-bach-kl-3MDKbach
Guro Strømsøe0.25
Grete Storbæk Eriksen0.25
Vigdis Dagsdatter Øien0.25
Johanne Rimul0.25
 
3MDKSum:60

3MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad (1)
PraksisveilederSonja Kibsgaard (1/2)
Laila Skjei Flormælen (0.5)
3MFUndervisningLærerAnm.
3MFFagStp.KodeKO
3MFRLE7.5rle-3MF-fordypfordyp
Svein Sando0.87
Ine Rolseth Bratsvedal0.13
 
3MFRLE2.5rle-3MF-lslsu
Svein Sando1.00
 
3MFSamfunnsfag7.5sam-3MF-fordypfordyp
Gry Mette Dalseng Haugen1.00
 
3MFSamfunnsfag5sam-3MF-lslsu
Timelærer Samfunnsfag0.10
Hanne Merete Hestvik Kleiven0.18
Laila Skjei Flormælen0.72
 
3MFNorsk7.5nor-3MF-fordypfordyp
Cecilie Dyrkorn Fodstad1.00
 
3MFPedagogikk7.5ped-3MF-fordypfordyp
Sonja Kibsgaard0.53
Kris Kalkman0.47
 
3MFPedagogikk7.5ped-3MF-lslsu
Monica Bjerklund0.60
Kris Kalkman0.40
Trekk 3,2 timer til fellesforelesning ped-3kl-felles. +3,75 som komp. for for stort genrelt fratrekk. 0,55 Avrundes i sum til 0. 
3MFFordypningsfag153kl-bach-3MFbach
Svein Sando0.17
Sonja Kibsgaard0.25
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.17
Kris Kalkman0.25
Gry Mette Dalseng Haugen0.17
 
3MFFordypningsfag03kl-bach-kl-3MFbach
Svein Sando0.25
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.25
Kris Kalkman0.25
Gry Mette Dalseng Haugen0.25
 
3MFSum:60

3NAT

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKathrine Bjørgen (1)
PraksisveilederOlav Bjarne Lysklett (1/3)
Kathrine Bjørgen (1/3)
Sissel Dahlen Fjæran (1/3)
3NATUndervisningLærerAnm.
3NATFagStp.KodeKO
3NATNaturfag m miljølære11nam-3NAT-fordypfordyp
Hjørdis Krosshøl Bakke0.06
Timelærer Naturfag0.29
Camilla Kalvatn Egset0.05
Claudia Melis0.61
 
3NATFysisk aktivitet og helse13fys-3NAT-fordypfordyp
Olav Bjarne Lysklett0.50
Kathrine Bjørgen0.50
 
3NATSamfunnsfag6sam-3NATlsu
Timelærer Samfunnsfag0.08
Kristine Warhuus Smeby0.92
 
3NATPedagogikk6ped-3NAT-fordypfordyp
Pål Gerhard Rysstad0.67
Sissel Dahlen Fjæran0.33
 
3NATPedagogikk9ped-3NAT-lslsu
Sissel Dahlen Fjæran1.00
 
3NATFordypningsfag153kl-bach-3NATfordyp
Olav Bjarne Lysklett0.12
Kathrine Bjørgen0.12
Timelærer Naturfag0.12
Pål Gerhard Rysstad0.25
Claudia Melis0.12
Sissel Dahlen Fjæran0.25
 
3NATFordypningsfag03kl-bach-kl-3NATbach
Olav Bjarne Lysklett0.12
Kathrine Bjørgen0.12
Timelærer Naturfag0.12
Pål Gerhard Rysstad0.25
Claudia Melis0.12
Sissel Dahlen Fjæran0.25
 
3NATSum:60

3NF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrond Løge Hagen (1)
PraksisveilederTrond Løge Hagen (1/3)
Marit Heldal (2/3)
3NFUndervisningLærerAnm.
3NFFagStp.KodeKO
3NFNaturfag m miljølære12.5nam-3NF-fordypfordyp
Rolv Lundheim0.47
Camilla Kalvatn Egset0.54
 
3NFFysisk aktivitet og helse12.5fys-3NF-fordypfordyp
Trond Løge Hagen0.50
Kathrine Bjørgen0.45
Anne Holla Sivertsen0.05
 
3NFSamfunnsfag6sam-3NFlsu
Timelærer Samfunnsfag0.08
Hanne Merete Hestvik Kleiven0.20
Laila Skjei Flormælen0.72
 
3NFPedagogikk5ped-3NF-fordypfordyp
Marit Heldal1.00
 
3NFPedagogikk9ped-3NF-lslsu
Marit Heldal0.22
Nassira Essahli Vik0.78
Trekk 3,2 timer til fellesforelesning ped-3kl-felles., men + 2,7 pga for stort klassefratrekk. Avrundes i sum til 0 
3NFFordypningsfag153kl-bach-3NFbach
Trond Løge Hagen0.12
Rolv Lundheim0.12
Marit Heldal0.25
Camilla Kalvatn Egset0.12
Anne Holla Sivertsen0.12
Nassira Essahli Vik0.25
 
3NFFordypningsfag03kl-bach-kl-3NFbach
Trond Løge Hagen0.25
Rolv Lundheim0.25
Marit Heldal0.25
Nassira Essahli Vik0.25
 
3NFSum:60

3P

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMaria Selmer-Olsen (1)
PraksisveilederMarianne Schram (1/2)
Maria Selmer-Olsen (1/2)
3PUndervisningLærerAnm.
3PFagStp.KodeKO
3PMatematikk9mat-3Pstm
Beate Nergård0.89
Signe Marie Hanssen0.11
 
3PNaturfag m miljølære6nam-3Pnhb
Camilla Kalvatn Egset0.07
Per-Arvid Wold0.93
 
3PFysisk aktivitet og helse4fys-3Pnhb
Anne Berg1.00
 
3PSamfunnsfag6sam-3Plsu
Arnt Nordli1.00
 
3PNorsk8nor-3Pstm
Marit Semundseth0.73
Christine Bjerkan Østbø Munch0.27
 
3PPedagogikk9ped-3P-lslsu
Marianne Schram0.67
Gunn Anita 0.33
 
3PPedagogikk3ped-3P-ststm
Marit Pettersen0.09
Maria Selmer-Olsen0.91
 
3PSum:45

3YNG

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Kanstad (1)
PraksisveilederJon Olaf Berg (1/2)
Marit Kanstad (1/2)
3YNGUndervisningLærerAnm.
3YNGFagStp.KodeKO
3YNGMusikk5mus-3YNG-fordypfordyp
Hanne Bæverfjord1.00
 
3YNGFysisk aktivitet og helse5fys-3YNG-fordypfordyp
Anne Berg1.00
 
3YNGSamfunnsfag6sam-3YNGlsu
Elsa Fjeldavli0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3YNGPedagogikk20ped-3YNG-fordypfordyp
Lise Hovik0.11
Marit Kanstad0.30
Kari Nordhus Strømsøe0.15
Ulla-Brit Ertsås0.23
Henrik Berger0.21
 
3YNGPedagogikk9ped-3YNG-lslsu
Jon Olaf Berg0.44
Monica Bjerklund0.56
 
3YNGFordypningsfag153kl-bach-3YNGbach
Jon Olaf Berg0.17
Marit Kanstad0.17
Monica Bjerklund0.17
Trude Kristiansen0.17
Kari Nordhus Strømsøe0.17
Ulla-Brit Ertsås0.17
 
3YNGFordypningsfag03kl-bach-kl-3YNGbach
Marit Kanstad0.50
Ulla-Brit Ertsås0.50
 
3YNGSum:60

4G

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerArnt Nordli (1)
PraksisveilederBarbro Djupvik (2/4)
Signe Marie Hanssen (1/4)
Jana van der Zwart-Langner (1/4)
4GUndervisningLærerAnm.
4GFagStp.KodeKO
4GDrama5dram-4G-fordypfordyp
Barbro Djupvik0.45
Ingvild Olsen Olaussen0.08
Timelærer Drama0.47
 
4GMatematikk5mat-4G-fordypfordyp
Oliver Thiel0.20
Signe Marie Hanssen0.80
 
4GSamfunnsfag10sam-4G-fordypfordyp
Arnt Nordli0.35
Kristine Warhuus Smeby0.65
 
4GNorsk5nor-4G-fordypfordyp
Atle Krogstad1.00
 
4GPedagogikk5ped-4G-fordypfordyp
Jana van der Zwart-Langner0.60
Karianne Franck0.40
 
4GFordypningsfag154G-bachbach
Atle Krogstad0.10
Barbro Djupvik0.10
Oliver Thiel0.05
Gro Anita Kamsvåg0.20
Karianne Franck0.10
Arnt Nordli0.06
Jana van der Zwart-Langner0.10
Signe Marie Hanssen0.05
Mirjam Dahl Bergsland0.10
Kristine Warhuus Smeby0.09
 
4GFordypningsfag154G-bach-klbach
Atle Krogstad0.10
Ingvild Olsen Olaussen0.10
Oliver Thiel0.10
Gro Anita Kamsvåg0.20
Karianne Franck0.10
Arnt Nordli0.20
Jana van der Zwart-Langner0.20
 
4GSum:60

4P

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMaria Selmer-Olsen (1)
PraksisveilederMaria Selmer-Olsen (1/2)
Signe Marie Hanssen (1/2)
4PUndervisningLærerAnm.
4PFagStp.KodeKO
4PDrama5dram-4P-fordypfordyp
Barbro Djupvik0.20
Ingvild Olsen Olaussen0.47
Hanne Wiseth0.19
Sveinung Næss0.14
 
4PMatematikk5mat-4P-fordypfordyp
Oliver Thiel0.17
Signe Marie Hanssen0.83
 
4PSamfunnsfag10sam-4P-fordypfordyp
Arnt Nordli0.35
Kristine Warhuus Smeby0.65
 
4PNorsk5nor-4P-fordypfordyp
Atle Krogstad1.00
 
4PPedagogikk5ped-4P-fordypfordyp
Gunn Anita 0.50
Maria Selmer-Olsen0.50
 
4PFordypningsfag154P-bachbach
Atle Krogstad0.10
Ingvild Olsen Olaussen0.10
Marianne Schram0.18
Oliver Thiel0.05
Gunn Anita 0.13
Arnt Nordli0.08
Maria Selmer-Olsen0.19
Signe Marie Hanssen0.05
Kristine Warhuus Smeby0.13
 
4PFordypningsfag154P-bach-klbach
Marianne Schram0.53
Oliver Thiel0.10
Arnt Nordli0.38
 
4PSum:60

BHPED2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRanveig Lorentzen (1)
BHPED2UndervisningLærerAnm.
BHPED2FagStp.KodeKO
BHPED2Emne på bachelornivå30Ba-BHPED2bach
Ranveig Lorentzen0.27
Marit Semundseth0.03
Ingvild Olsen Olaussen0.01
Guro Strømsøe0.04
Grete Storbæk Eriksen0.10
Timelærer Drama0.05
Nina Scott Frisch0.10
Kari Nordhus Strømsøe0.27
Christine Bjerkan Østbø Munch0.03
Anne Holla Sivertsen0.10
 
BHPED2Sum:30

LPL

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerJon Olaf Berg (1)
LPLUndervisningLærerAnm.
LPLFagStp.KodeKO
LPLPedagogikk30ped-LPLbach
Jon Olaf Berg0.26
Hilde Merete Amundsen0.15
Mirjam Dahl Bergsland0.18
Gunn Irene Heggvold0.03
Marianne Pehrson0.21
Siv Anita Elstad0.03
Sissel Dahlen Fjæran0.15
 
LPLSum:30

NECEC1-H

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Hallset Svare (1)
PraksisveilederMarit Kanstad (1)
NECEC1-HUndervisningLærerAnm.
NECEC1-HFagStp.KodeKO
NECEC1-HDrama1dram-NECEC1-Hba
Guro Strømsøe1.00
 
NECEC1-HKunst og håndverk1kh-NECEC-H 
Nina Scott Frisch1.00
 
NECEC1-HMusikk1mus-NECEC-H 
Thomas Nguyen1.00
 
NECEC1-HMatematikk0.5mat-NECEC-H 
Oliver Thiel1.00
 
NECEC1-HNaturfag m miljølære1nam-NECEC-H 
Claudia Melis1.00
 
NECEC1-HFysisk aktivitet og helse1fys-NECEC-H 
Anne Berg1.00
 
NECEC1-HRLE0.5rle-NECEC-H 
Marit Hallset Svare1.00
 
NECEC1-HSamfunnsfag1sam-NECEC-H 
Arnt Nordli1.00
 
NECEC1-HNorsk1.5nor-NECEC-H 
Gro Anita Kamsvåg1.00
 
NECEC1-HPedagogikk2ped-NECEC-H 
Marit Kanstad1.00
Tidligere NKTP, som igjen tidligere het CC 
NECEC1-HSum:10.5

NECEC1-V

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Hallset Svare (1)
PraksisveilederMarit Kanstad (1)
NECEC1-VUndervisningLærerAnm.
NECEC1-VFagStp.KodeKO
NECEC1-VDrama1dram-NECEC1-V 
 
NECEC1-VKunst og håndverk1kh-NECEC1-V 
Nina Scott Frisch1.00
 
NECEC1-VMusikk1mus-NECEC1-V 
Thomas Nguyen1.00
 
NECEC1-VMatematikk0.5mat-NECEC-V 
Oliver Thiel1.00
 
NECEC1-VNaturfag m miljølære1nam-NECEC1-V 
Claudia Melis1.00
 
NECEC1-VFysisk aktivitet og helse1fys-NECEC1-V 
Anne Berg1.00
 
NECEC1-VRLE0.5rle-NECEC1-V 
Marit Hallset Svare1.00
 
NECEC1-VSamfunnsfag1sam-NECEC1-Vba
Arnt Nordli1.00
 
NECEC1-VNorsk1.5nor-NECEC1-V 
Silje Neraas1.00
 
NECEC1-VPedagogikk2ped-NECEC-V 
Marit Kanstad1.00
 
NECEC1-VSum:10.5

RPOL-H

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrond Løge Hagen (0.25)
RPOL-HUndervisningLærerAnm.
RPOL-HFagStp.KodeKO
RPOL-HFordypningsfag5Ba-NECEC2-Hba
Trond Løge Hagen0.40
Ellen Beate Hansen Sandseter0.20
Pål Gerhard Rysstad0.40
 
RPOL-HSum:5

RPOL-V

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrond Løge Hagen (0.25)
RPOL-VUndervisningLærerAnm.
RPOL-VFagStp.KodeKO
RPOL-VFordypningsfag5Ba-NECEC2-Vba
Trond Løge Hagen0.40
Ellen Beate Hansen Sandseter0.20
Pål Gerhard Rysstad0.40
 
RPOL-VSum:5

SSB

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Semundseth (0.5)
Cecilie Dyrkorn Fodstad (0.5)
SSBUndervisningLærerAnm.
SSBFagStp.KodeKO
SSBNorsk27nor-SSBba
Marit Semundseth0.47
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.47
Christine Bjerkan Østbø Munch0.02
 
SSBPedagogikk5ped-SSBba
Sonja Kibsgaard0.60
 
SSBSum:32

STYRER1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSissel Mørreaunet (1)
STYRER1UndervisningLærerAnm.
STYRER1FagStp.KodeKO
STYRER1Emne på masternivå20Ma-STYRER-1ma
Jon Olaf Berg0.03
Per Tore Granrusten0.47
Børge Kristoffersen0.45
Kari Hoås Moen0.55
Sissel Mørreaunet0.14
Merete Moe0.47
Kjell Åge Gotvassli0.18
Pål Gerhard Rysstad0.44
Kristine Warhuus Smeby0.05
 
STYRER1Sum:20

STYRER2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSissel Mørreaunet (1)
STYRER2UndervisningLærerAnm.
STYRER2FagStp.KodeKO
STYRER2Emne på masternivå20Ma-STYRER-2ma
0.03
Per Tore Granrusten0.28
Børge Kristoffersen0.23
Kari Hoås Moen0.28
Sissel Mørreaunet0.09
Merete Moe0.23
Kjell Åge Gotvassli0.07
Pål Gerhard Rysstad0.23
 
STYRER2Sum:20

UHPED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Heldal (1)
UHPEDUndervisningLærerAnm.
UHPEDFagStp.KodeKO
UHPEDEmne på bachelornivå15Ba-UHPba
Trond Løge Hagen0.20
Børge Kristoffersen0.04
Morten Sæther0.25
Mari Ann Letnes0.04
Marit Heldal0.47
 
UHPEDSum:15

VBLU

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKjersti Nissen (2/3)
Marianne Pehrson (1/3)
VBLUUndervisningLærerAnm.
VBLUFagStp.KodeKO
VBLUEmne på bachelornivå15Ba-VBLUba
Kjersti Nissen0.22
Timelærer Pedagogikk0.02
Marianne Pehrson0.32
Maria Selmer-Olsen0.23
Johanne Rimul0.22
Sissel Dahlen Fjæran0.07
 
VBLUSum:15