Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2015-16

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

1.kl

OppgaveNavn (andel)
1.klUndervisningLærerAnm.
1.klFagStp.KodeKO
1.klDrama0dram-1felleskkk
Ellen Karoline Gjervan0.20
Hanne Wiseth0.20
Lise Hovik0.20
Ingvild Olsen Olaussen0.20
Barbro Djupvik0.20
Fellesforlesning 1.kl 5 ganger à 2 utimer 
1.klMusikk0mus-1felleskkk
Morten Sæther1.00
Fellesforlesning 1.kl KKK, 2 ganger à 3 utimer 

1A

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerHanne Bæverfjord (1)
PraksisveilederMarianne Pehrson (1)
KontaktlærereHanne Bæverfjord (2)
Vigdis Dagsdatter Øien (1)
Marianne Pehrson (1)
Hanne Wiseth (2)
1AUndervisningLærerAnm.
1AFagStp.KodeKO
1ADrama9dram-1Akkk
Barbro Djupvik0.68
Hanne Wiseth0.31
7.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1AKunst og håndverk9kh-1Akkk
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
1AMusikk9mus-1Akkk
Hanne Bæverfjord1.06
 
1ANaturfag m miljølære3nam-1Abull
Siri-Christine Seehuus 1.00
 
1AFysisk aktivitet og helse3fys-1Abull
Rune Storli1.00
 
1ARLE3rle-1Abull
Helene Lund1.00
 
1ANorsk3nor-1A-bubull
Atle Krogstad0.80
Silje Neraas0.20
 
1ANorsk3nor-1A-kkkkk
Atle Krogstad1.00
 
1APedagogikk15ped-1A-bubull
Jon Olaf Berg0.02
Sonja Kibsgaard0.01
Ranveig Lorentzen0.01
Hilde Merete Amundsen0.01
Monica Seland0.01
Åse Kristin Hungnes0.48
Tora Korsvold0.01
Marianne Pehrson0.45
 
1APedagogikk3ped-1A-kkkkk
Åse Kristin Hungnes1.00
 
1ASum:60

1B

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerJan Ketil Torgersen (1)
PraksisveilederTrude Kristiansen (1)
KontaktlærereJan Ketil Torgersen (6)
1BUndervisningLærerAnm.
1BFagStp.KodeKO
1BDrama9dram-1Bkkk
Ingvild Olsen Olaussen0.76
Hanne Wiseth0.25
7.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1BKunst og håndverk9kh-1Bkkk
Marit Hofstad0.50
Ingunn Solberg0.50
 
1BMusikk9mus-1Bkkk
Jan Ketil Torgersen1.00
 
1BNaturfag m miljølære3nam-1Bbull
Rolv Lundheim1.00
 
1BFysisk aktivitet og helse3fys-1Bbull
Rune Storli1.00
 
1BRLE3rle-1Bbull
Helene Lund1.00
 
1BNorsk3nor-1B-bubull
Silje Neraas1.00
 
1BNorsk3nor-1B-kkkkk
Silje Neraas1.00
 
1BPedagogikk15ped-1B-bubull
Hilde Merete Amundsen0.01
Jon Olaf Berg0.02
Sonja Kibsgaard0.01
Ranveig Lorentzen0.01
Monica Seland0.01
Trude Kristiansen0.14
Tora Korsvold0.01
Monica Bjerklund0.80
 
1BPedagogikk3ped-1B-kkkkk
Trude Kristiansen1.00
 
1BSum:60

1C

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMona Halsaunet Frønes (1)
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes (1)
KontaktlærereGrete Storbæk Eriksen (1)
Silje Solli Andreassen (3)
Gunn Anita Søraunet (2)
1CUndervisningLærerAnm.
1CFagStp.KodeKO
1CDrama9dram-1Ckkk
Guro Strømsøe0.17
Hanne Wiseth0.83
7.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1CKunst og håndverk9kh-1Ckkk
Bjørg Svinsholt0.83
Ingunn Solberg0.17
 
1CMusikk9mus-1Ckkk
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1CNaturfag m miljølære3nam-1Cbull
Siri-Christine Seehuus 1.00
 
1CFysisk aktivitet og helse3fys-1Cbull
Silje Solli Andreassen1.00
 
1CRLE3rle-1Cbull
Helene Lund1.00
 
1CNorsk3nor-1C-bubull
Silje Neraas1.00
 
1CNorsk3nor-1C-kkkkk
Silje Neraas1.00
 
1CPedagogikk15ped-1C-bubull
Jon Olaf Berg0.02
Sonja Kibsgaard0.01
Ranveig Lorentzen0.01
Hilde Merete Amundsen0.01
Monica Seland0.01
Mona Halsaunet Frønes0.69
Tora Korsvold0.01
Gunn Anita Søraunet0.26
 
1CPedagogikk3ped-1C-kkkkk
Gunn Anita Søraunet1.00
 
1CSum:60

1D

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerEllen Karoline Gjervan (1)
PraksisveilederMaria Selmer-Olsen (1)
KontaktlærereGrete Storbæk Eriksen (2)
Ellen Karoline Gjervan (1)
Nina Scott Frisch (1)
Silje Solli Andreassen (2)
1DUndervisningLærerAnm.
1DFagStp.KodeKO
1DDrama9dram-1Dkkk
Guro Strømsøe0.56
Ellen Karoline Gjervan0.45
7.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1DKunst og håndverk9kh-1Dkkk
Nina Scott Frisch1.00
 
1DMusikk9mus-1Dkkk
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1DNaturfag m miljølære3nam-1Dbull
Rolv Lundheim1.00
 
1DFysisk aktivitet og helse3fys-1Dbull
Silje Solli Andreassen1.00
 
1DRLE3rle-1Dbull
Helene Lund1.00
 
1DNorsk3nor-1D-bubull
Silje Neraas1.00
 
1DNorsk3nor-1D-kkkkk
Silje Neraas1.00
 
1DPedagogikk15ped-1D-bubull
Jon Olaf Berg0.02
Vibeke Glaser0.45
Sonja Kibsgaard0.01
Ranveig Lorentzen0.01
Hilde Merete Amundsen0.01
Monica Seland0.01
Tora Korsvold0.01
Maria Selmer-Olsen0.49
 
1DPedagogikk3ped-1D-kkkkk
Vibeke Glaser0.50
Maria Selmer-Olsen0.50
 
1DSum:60

1E

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerJørgen Moe (1)
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes (1)
KontaktlærereJan Ketil Torgersen (1)
Eva Stai Brønstad (1)
Jørgen Moe (1)
Guro Strømsøe (0.5)
Åse Kristin Hungnes (2)
Hanne Wiseth (0.5)
1EUndervisningLærerAnm.
1EFagStp.KodeKO
1EDrama9dram-1Ekkk
Guro Strømsøe0.87
Hanne Wiseth0.14
7.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1EKunst og håndverk9kh-1Ekkk
Jørgen Moe1.00
 
1EMusikk9mus-1Ekkk
Jan Ketil Torgersen1.00
 
1ENaturfag m miljølære3nam-1Ebull
Kjell Arvid Furuset1.00
 
1ENaturfag m miljølære3nam-1E 
 
1EFysisk aktivitet og helse3fys-1Ebull
Silje Solli Andreassen1.00
 
1ERLE3rle-1Ebull
Helene Lund1.00
 
1ENorsk3nor-1E-bubull
Silje Neraas1.00
 
1ENorsk3nor-1E-kkkkk
Silje Neraas1.00
 
1EPedagogikk15ped-1E-bubull
Jon Olaf Berg0.02
Sonja Kibsgaard0.01
Ranveig Lorentzen0.01
Hilde Merete Amundsen0.01
Monica Seland0.01
Eva Stai Brønstad0.59
Åse Kristin Hungnes0.35
Tora Korsvold0.01
 
1EPedagogikk3ped-1E-kkkkk
Åse Kristin Hungnes1.00
 
1ESum:63

1G1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerVigdis Dagsdatter Øien (1)
PraksisveilederGunn Anita Søraunet (1)
KontaktlærereAnne Berg (1)
Atle Krogstad (1)
Guro Strømsøe (1)
Grete Storbæk Eriksen (2)
Gunn Anita Søraunet (1)
1G1UndervisningLærerAnm.
1G1FagStp.KodeKO
1G1Drama5dram-1G1kkk
Guro Strømsøe1.00
4,8 timer er overført til fellesforelesningene dram-1felles-1 og dram-1felles-2 
1G1Kunst og håndverk5kh-1G1kkk
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
1G1Musikk5mus-1G1kkk
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1G1Naturfag m miljølære3nam-1G1bull
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
1G1Fysisk aktivitet og helse3fys-1G1bull
Anne Berg1.00
 
1G1RLE3rle-1G1bull
Sølvi Ann Fætten1.00
 
1G1Norsk3nor-1G1-bubull
Atle Krogstad1.00
 
1G1Norsk3nor-1G1-kkkkk
Atle Krogstad1.00
 
1G1Pedagogikk15ped-1G1bull
Jon Olaf Berg0.02
Vibeke Glaser0.30
Sonja Kibsgaard0.01
Hilde Merete Amundsen0.01
Gunn Anita Søraunet0.67
 
1G1Sum:45

1G2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerElisabeth Walsøe Lehn (1)
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn (1)
KontaktlærereAnne Berg (1)
Atle Krogstad (1)
Eva Stai Brønstad (1)
Guro Strømsøe (1)
Hanne Bæverfjord (2)
1G2UndervisningLærerAnm.
1G2FagStp.KodeKO
1G2Drama5dram-1G2kkk
Guro Strømsøe1.00
4,8 timer er overført til fellesforelesningene dram-1felles-1 og dram-1felles-2 
1G2Kunst og håndverk5kh-1G2kkk
Mari Ann Letnes1.00
 
1G2Musikk5mus-1G2kkk
Hanne Bæverfjord1.00
 
1G2Naturfag m miljølære3nam-1G2bull
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
1G2Fysisk aktivitet og helse3fys-1G2bull
Anne Berg1.00
 
1G2RLE3rle-1G2bull
Sølvi Ann Fætten1.00
 
1G2Norsk3nor-1G2-bubull
Atle Krogstad1.00
 
1G2Norsk3nor-1G2-kkkkk
Atle Krogstad1.00
 
1G2Pedagogikk15ped-1G2bull
Jon Olaf Berg0.02
Sonja Kibsgaard0.01
Hilde Merete Amundsen0.01
Eva Stai Brønstad0.49
Elisabeth Walsøe Lehn0.41
Vikar Pedagogikk0.05
 
1G2Sum:45

1KF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen (1)
PraksisveilederEva Stai Brønstad (1)
KontaktlærereAtle Krogstad (1)
Jørgen Moe (1)
Guro Strømsøe (1)
Grete Storbæk Eriksen (2)
Siri-Christine Seehuus (1)
1KFUndervisningLærerAnm.
1KFFagStp.KodeKO
1KFDrama3dram-1KF-bubull
Guro Strømsøe0.72
Hanne Wiseth0.28
2.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1KFDrama6dram-1KF-kkkkk
Guro Strømsøe1.00
5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1KFKunst og håndverk1kh-1KF-bubull
Jørgen Moe1.00
 
1KFKunst og håndverk5kh-1KF-kkkkk
Jørgen Moe1.00
 
1KFKunst og håndverk3kh-1KF-nhnhb
Jørgen Moe1.00
 
1KFMusikk2mus-1KF-bubull
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1KFMusikk6mus-1KF-kkkkk
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
1KFNaturfag m miljølære7nam-1KFnhb
Siri-Christine Seehuus 1.00
 
1KFFysisk aktivitet og helse6fys-1KFnhb
Anne Berg0.79
Olav Bjarne Lysklett0.21
 
1KFNorsk3nor-1KF-bubull
Atle Krogstad1.00
 
1KFNorsk3nor-1KF-kkkkk
Atle Krogstad1.00
 
1KFPedagogikk11ped-1KF-bubull
Sonja Kibsgaard0.02
Eva Stai Brønstad0.98
 
1KFPedagogikk4ped-1KF-nhnhb
Eva Stai Brønstad1.00
 
1KFSum:60

1MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad (1)
PraksisveilederMarit Kanstad (1)
KontaktlærereHanne Wiseth (2)
Sunniva Skjøstad Hovde (4)
1MFUndervisningLærerAnm.
1MFFagStp.KodeKO
1MFDrama4dram-1MF-kkkkk
Barbro Djupvik0.15
Hanne Wiseth0.85
4 timer er overført til fellesforelesningene dram-1felles 
1MFDrama3.5dram-1MF-srsrle
Barbro Djupvik0.94
Hanne Wiseth0.06
3.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1MFKunst og håndverk4kh-1MF-kkkkk
Bjørg Svinsholt1.00
 
1MFKunst og håndverk3.5kh-1MF-srsrle
Bjørg Svinsholt1.00
 
1MFMusikk4mus-1MF-bubull
Sunniva Skjøstad Hovde1.00
 
1MFMusikk5mus-1MF-kkkkk
Grete Storbæk Eriksen0.40
Sunniva Skjøstad Hovde0.60
 
1MFRLE5rle-1MFsrle
Marit Hallset Svare1.00
 
1MFSamfunnsfag5sam-1MFsrle
Gjertrud Stordal1.00
 
1MFNorsk5nor-1MF-bubull
Cecilie Dyrkorn Fodstad1.00
 
1MFNorsk4nor-1MF-kkkkk
Cecilie Dyrkorn Fodstad1.00
 
1MFPedagogikk11ped-1MF-bubull
Marit Kanstad0.45
Sonja Kibsgaard0.55
 
1MFPedagogikk3ped-1MF-kkkkk
Marit Kanstad0.50
Sonja Kibsgaard0.50
 
1MFPedagogikk3ped-1MF-srsrle
Marit Kanstad0.50
Sonja Kibsgaard0.50
 
1MFSum:60

1NF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRolv Lundheim (1)
PraksisveilederRanveig Lorentzen (1)
KontaktlærereRanveig Lorentzen (2)
Morten Sæther (2)
Rune Storli (2)
1NFUndervisningLærerAnm.
1NFFagStp.KodeKO
1NFDrama7dram-1NFkkk
Ellen Karoline Gjervan1.00
7.5 atimer overført til fellesforelesningsressursen dram-1felles 
1NFKunst og håndverk8kh-1NFkkk
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
2,4 timer flyttet over på storforelesningsoppgavene dram-1felles-1 og -2 
1NFMusikk7mus-1NFkkk
Morten Sæther1.00
 
1NFNaturfag m miljølære3nam-1NF-bubull
Rolv Lundheim1.00
 
1NFNaturfag m miljølære6nam-1NF-nhnhb
Rolv Lundheim1.00
 
1NFFysisk aktivitet og helse4fys-1NF-bubull
Ole Johan Sando1.00
 
1NFFysisk aktivitet og helse5fys-1NF-nhnhb
Rune Storli0.40
Ole Johan Sando0.60
 
1NFNorsk3nor-1NFbull
Atle Krogstad1.00
 
1NFPedagogikk10ped-1NF-bubull
Sonja Kibsgaard0.02
Ranveig Lorentzen0.71
Kari Nergaard0.27
 
1NFPedagogikk3ped-1NF-kkkkk
Ranveig Lorentzen0.50
Kari Nergaard0.50
 
1NFPedagogikk4ped-1NF-nhnhb
Ranveig Lorentzen0.50
Kari Nergaard0.50
 
1NFSum:60

1P

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerIngrid Bjørkøy (1)
PraksisveilederIngrid Bjørkøy (0.29)
Maria Selmer-Olsen (0.71)
KontaktlærereIngrid Bjørkøy (7)
1PUndervisningLærerAnm.
1PFagStp.KodeKO
1PDrama5dram-1Pkkk
Ingvild Olsen Olaussen0.50
Lise Hovik0.50
 
1PKunst og håndverk5kh-1Pkkk
Mari Ann Letnes1.00
 
1PMusikk5mus-1Pkkk
Hanne Bæverfjord0.95
Jan Ketil Torgersen0.05
 
1PNaturfag m miljølære3nam-1Pbull
Rolv Lundheim1.00
 
1PFysisk aktivitet og helse3fys-1Pbull
Anne Berg1.00
 
1PRLE3rle-1Pbull
Sølvi Ann Fætten1.00
 
1PNorsk6nor-1Pbull
Marit Semundseth1.00
 
1PPedagogikk15ped-1Pbull
Maria Selmer-Olsen0.56
Gunn Anita Søraunet0.33
Ingrid Bjørkøy0.13
 
1PSum:45

2A

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSiri-Christine Seehuus (1)
PraksisveilederUlla-Brit Ertsås (1)
2AUndervisningLærerAnm.
2AFagStp.KodeKO
2AMatematikk9mat-2Astm
Oliver Thiel0.50
Yvonne Grimeland0.50
 
2ANaturfag m miljølære10nam-2Anhb
Siri-Christine Seehuus 1.00
 
2AFysisk aktivitet og helse7fys-2Anhb
Ole Johan Sando1.00
 
2ARLE7rle-2Asrle
Helene Lund1.00
 
2ASamfunnsfag8sam-2Asrle
Arnt Nordli1.00
 
2ANorsk8nor-2Astm
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
2APedagogikk3ped-2A-nhnhb
Ellen Holst Buaas1.00
 
2APedagogikk5ped-2A-srsrle
Ulla-Brit Ertsås0.16
Marit Pettersen0.10
Ellen Holst Buaas0.40
Hilde Merete Amundsen0.34
 
2APedagogikk3ped-2A-ststm
Hilde Merete Amundsen0.53
Ulla-Brit Ertsås0.47
 
2ASum:60

2B

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerHelene Lund (1)
PraksisveilederJon Olaf Berg (1)
2BUndervisningLærerAnm.
2BFagStp.KodeKO
2BMatematikk9mat-2Bstm
Oliver Thiel0.50
Yvonne Grimeland0.50
 
2BNaturfag m miljølære10nam-2Bnhb
Camilla Kalvatn Egset0.45
Claudia Melis0.55
 
2BFysisk aktivitet og helse7fys-2Bnhb
Trond Løge Hagen1.00
 
2BRLE7rle-2Bsrle
Helene Lund1.00
 
2BSamfunnsfag8sam-2Bsrle
Arnt Nordli1.00
 
2BNorsk8nor-2Bstm
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
2BPedagogikk3ped-2B-nhnhb
Jon Olaf Berg1.00
 
2BPedagogikk5ped-2B-srsrle
Else Johansen Lyngseth0.60
Jon Olaf Berg0.40
 
2BPedagogikk3ped-2B-ststm
Else Johansen Lyngseth1.00
 
2BSum:60

2C

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Semundseth (1)
PraksisveilederHilde Strand (1)
2CUndervisningLærerAnm.
2CFagStp.KodeKO
2CMatematikk9mat-2Cstm
Oliver Thiel0.50
Yvonne Grimeland0.50
 
2CNaturfag m miljølære10nam-2Cnhb
Camilla Kalvatn Egset0.46
Claudia Melis0.54
 
2CFysisk aktivitet og helse7fys-2Cnhb
Silje Solli Andreassen1.00
 
2CRLE7rle-2Csrle
Svein Sando1.00
 
2CSamfunnsfag8sam-2Csrle
Elsa Fjeldavli1.00
 
2CNorsk8nor-2Cstm
Marit Semundseth1.00
 
2CPedagogikk3ped-2C-nhnhb
Monica Bjerklund0.50
Hilde Strand0.50
 
2CPedagogikk5ped-2C-srsrle
Monica Bjerklund0.50
Marit Pettersen0.10
Hilde Strand0.40
 
2CPedagogikk3ped-2C-ststm
Hilde Strand0.50
Monica Bjerklund0.50
 
2CSum:60

2D

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerChristine Bjerkan Østbø Munch (1)
PraksisveilederMarit Pettersen (1)
2DUndervisningLærerAnm.
2DFagStp.KodeKO
2DMatematikk9mat-2Dstm
Oliver Thiel0.50
Yvonne Grimeland0.50
 
2DNaturfag m miljølære10nam-2Dnhb
Kjell Arvid Furuset1.00
 
2DFysisk aktivitet og helse7fys-2Dnhb
Silje Solli Andreassen1.00
 
2DRLE7rle-2Dsrle
Helene Lund1.00
 
2DSamfunnsfag8sam-2Dsrle
Elsa Fjeldavli1.00
 
2DNorsk8nor-2Dstm
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
2DPedagogikk3ped-2D-nhnhb
Marit Holm Hopperstad1.00
 
2DPedagogikk5ped-2D-srsrle
Marit Pettersen1.00
 
2DPedagogikk3ped-2D-ststm
Marit Holm Hopperstad0.67
Marit Pettersen0.33
 
2DSum:60

2G1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerHjørdis Krosshøl Bakke (1)
PraksisveilederPål Gerhard Rysstad (1)
2G1UndervisningLærerAnm.
2G1FagStp.KodeKO
2G1Drama4dram-2G1kkk
Barbro Djupvik0.50
Hanne Wiseth0.50
 
2G1Kunst og håndverk4kh-2G1kkk
Ingunn Solberg1.00
 
2G1Musikk4mus-2G1kkk
Morten Sæther1.00
 
2G1Naturfag m miljølære4nam-2G1nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
2G1Fysisk aktivitet og helse3fys-2G1nhb
Ole Johan Sando1.00
 
2G1RLE7rle-2G1srle
Sølvi Ann Fætten1.00
 
2G1Samfunnsfag8sam-2G1srle
Arnt Nordli1.00
 
2G1Pedagogikk3ped-2G1-kkkkk
Pål Gerhard Rysstad0.50
Ellen Holst Buaas0.50
 
2G1Pedagogikk3ped-2G1-nhnhb
Pål Gerhard Rysstad1.00
 
2G1Pedagogikk5ped-2G1-srsrle
Marit Pettersen0.95
Pål Gerhard Rysstad0.05
 
2G1Sum:45

2G2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrude Kristiansen (1)
PraksisveilederSølvi Ann Fætten (0.5)
Trude Kristiansen (0.5)
2G2UndervisningLærerAnm.
2G2FagStp.KodeKO
2G2Drama4dram-2G2kkk
Barbro Djupvik0.70
Hanne Wiseth0.33
 
2G2Kunst og håndverk4kh-2G2kkk
Ingunn Solberg1.00
 
2G2Musikk4mus-2G2kkk
Jan Ketil Torgersen1.00
 
2G2Naturfag m miljølære4nam-2G2nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
2G2Fysisk aktivitet og helse3fys-2G2nhb
Ole Johan Sando1.00
 
2G2RLE7rle-2G2srle
Sølvi Ann Fætten1.00
 
2G2Samfunnsfag8sam-2G2srle
Arnt Nordli1.00
 
2G2Pedagogikk3ped-2G2-kkkkk
Trude Kristiansen1.00
 
2G2Pedagogikk3ped-2G2-nhnhb
Trude Kristiansen1.00
 
2G2Pedagogikk5ped-2G2-srsrle
Sølvi Ann Fætten0.05
Marit Pettersen0.95
 
2G2Sum:45

2KF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerBarbro Djupvik (1)
PraksisveilederEllen Holst Buaas (1)
KontaktlærereBarbro Djupvik (1)
2KFUndervisningLærerAnm.
2KFFagStp.KodeKO
2KFDrama5dram-2KF-kkkkk
Barbro Djupvik0.91
Hanne Wiseth0.09
 
2KFDrama1dram-2KF-srsrle
Barbro Djupvik1.00
 
2KFDrama1dram-2KF-ststm
Barbro Djupvik1.00
 
2KFKunst og håndverk6kh-2KF-kkkkk
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
2KFKunst og håndverk1kh-2KF-srsrle
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
2KFKunst og håndverk1kh-2KF-ststm
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
2KFMusikk5mus-2KF-kkkkk
Hanne Bæverfjord1.00
 
2KFMusikk1mus-2KF-srsrle
Jan Ketil Torgersen1.00
 
2KFMusikk1mus-2KF-ststm
Hanne Bæverfjord1.00
 
2KFMatematikk7mat-2KFstm
Oliver Thiel1.00
 
2KFRLE8rle-2KFsrle
Marit Hallset Svare1.00
 
2KFSamfunnsfag4sam-2KFsrle
Arnt Nordli1.00
 
2KFNorsk7nor-2KFstm
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
2KFPedagogikk4ped-2KF-kkkkk
Ellen Holst Buaas1.00
 
2KFPedagogikk5ped-2KF-srsrle
Eva Stai Brønstad0.90
Marit Pettersen0.10
 
2KFPedagogikk3ped-2KF-ststm
Ellen Holst Buaas1.00
 
2KFSum:60

2MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Hallset Svare (1)
PraksisveilederMarianne Schram (1)
2MFUndervisningLærerAnm.
2MFFagStp.KodeKO
2MFMusikk2.5mus-2MFstm
Sunniva Skjøstad Hovde1.00
 
2MFMatematikk7.5mat-2MFstm
Oliver Thiel1.00
 
2MFNaturfag m miljølære7.5nam-2MFnhb
Rolv Lundheim1.00
 
2MFFysisk aktivitet og helse7.5fys-2MFnhb
Anne Berg0.90
Olav Bjarne Lysklett0.10
 
2MFRLE9.5rle-2MFsrle
Marit Hallset Svare1.00
 
2MFSamfunnsfag7sam-2MFsrle
Gjertrud Stordal1.00
 
2MFNorsk8nor-2MFstm
Cecilie Dyrkorn Fodstad1.00
 
2MFPedagogikk5ped-2MF-nhnhb
Marit Kanstad0.50
Marianne Schram0.50
 
2MFPedagogikk3.5ped-2MF-srsrle
Marit Kanstad0.50
Marianne Schram0.30
Marit Pettersen0.20
 
2MFPedagogikk2ped-2MF-ststm
Marit Kanstad0.50
Marianne Schram0.50
 
2MFSum:60

2NF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRune Storli (1)
PraksisveilederMarit Heldal (1)
2NFUndervisningLærerAnm.
2NFFagStp.KodeKO
2NFMatematikk8mat-2NFstm
Beate Nergård1.00
 
2NFNaturfag m miljølære10nam-2NFnhb
Camilla Kalvatn Egset0.38
Siri-Christine Seehuus 0.05
Claudia Melis0.57
 
2NFFysisk aktivitet og helse10fys-2NFnhb
Rune Storli1.00
 
2NFRLE8rle-2NFsrle
Sølvi Ann Fætten1.00
 
2NFSamfunnsfag4sam-2NFsrle
Kari Emilsen1.00
 
2NFNorsk8nor-2NFstm
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.50
Christine Bjerkan Østbø Munch0.50
 
2NFPedagogikk8ped-2NF-srsrle
Marit Heldal0.62
Gunn Anita Søraunet0.38
 
2NFPedagogikk4ped-2NF-ststm
Marit Heldal1.00
 
2NFSum:60

3.kl

OppgaveNavn (andel)
3.klUndervisningLærerAnm.
3.klFagStp.KodeKO
3.klFordypningsfag03kl-bach-fellesbach
Anita Synnøve Hammer0.13
Per Tore Granrusten0.25
Timelærer Timelærer0.25
Sturla Sagberg0.25
 

3G1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Holm Hopperstad (1)
PraksisveilederMerete Moe (0.5)
Ulla-Brit Ertsås (0.5)
3G1UndervisningLærerAnm.
3G1FagStp.KodeKO
3G1Matematikk9mat-3G1stm
Beate Nergård1.00
 
3G1Naturfag m miljølære6nam-3G1nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
3G1Fysisk aktivitet og helse4fys-3G1nhb
Ole Johan Sando1.00
 
3G1Samfunnsfag6sam-3G1lsu
Anne Dagfrid Svendsen1.00
 
3G1Norsk8nor-3G1stm
Marit Semundseth1.00
 
3G1Pedagogikk9ped-3G1-lslsu
Marit Holm Hopperstad0.33
Merete Moe0.67
 
3G1Pedagogikk3ped-3G1-ststm
Marit Holm Hopperstad1.00
 
3G1Sum:45

3G2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerJon Olaf Berg (1)
PraksisveilederJon Olaf Berg (2/3)
Ranveig Lorentzen (1/3)
3G2UndervisningLærerAnm.
3G2FagStp.KodeKO
3G2Matematikk9mat-3G2stm
Beate Nergård1.00
 
3G2Naturfag m miljølære6nam-3G2nhb
Hjørdis Krosshøl Bakke1.00
 
3G2Fysisk aktivitet og helse4fys-3G2nhb
Ole Johan Sando1.00
 
3G2Samfunnsfag6sam-3G2lsu
Elsa Fjeldavli1.00
 
3G2Norsk8nor-3G2stm
Marit Semundseth0.38
Christine Bjerkan Østbø Munch0.62
 
3G2Pedagogikk9ped-3G2-lslsu
Sissel Mørreaunet0.18
Jon Olaf Berg0.50
Hilde Strand0.24
 
3G2Pedagogikk3ped-3G2-ststm
Hilde Strand0.50
Jon Olaf Berg0.50
 
3G2Sum:45

3INT

OppgaveNavn (andel)
PraksisveilederMarianne Schram (0.5)
Gjertrud Stordal (0.5)
3INTUndervisningLærerAnm.
3INTFagStp.KodeKO
3INTKunst og håndverk2.5kh-3INT-fordypfordyp
Mari Ann Letnes0.23
Jørgen Moe0.57
 
3INTMusikk2.5mus-3INT-fordypfordyp
Sunniva Skjøstad Hovde1.00
 
3INTSamfunnsfag5sam-3INT-fordypfordyp
Gjertrud Stordal1.00
 
3INTPedagogikk5ped-3INT-fordypfordyp
Marianne Schram1.00
 
3INTFordypningsfag153kl-bach-3INTbach
Marianne Schram0.50
Gjertrud Stordal0.50
 
3INTSum:30

3INT/MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarianne Schram (1)
3INT/MFUndervisningLærerAnm.
3INT/MFFagStp.KodeKO
3INT/MFRLE2.5rle-3MF-lslsu
Sturla Sagberg1.00
 
3INT/MFSamfunnsfag6sam-3INT/MF-lslsu
Gjertrud Stordal0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3INT/MFPedagogikk9ped-3INT/MF-lslsu
Hilde Merete Amundsen0.59
Marianne Schram0.41
 
3INT/MFFordypningsfag153kl-3INT/MF-casefordyp
Sonja Kibsgaard0.12
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.12
Marianne Schram0.25
Elsa Fjeldavli0.12
Gjertrud Stordal0.25
Sturla Sagberg0.12
 
3INT/MFSum:32.5

3KF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerNina Scott Frisch (1)
PraksisveilederEllen Holst Buaas (0.63)
Ellen Karoline Gjervan (0.135)
Nina Scott Frisch (0.235)
3KFUndervisningLærerAnm.
3KFFagStp.KodeKO
3KFDrama8.5dram-3KF-fordypfordyp
Barbro Djupvik0.12
Ellen Karoline Gjervan0.73
Lise Hovik0.15
 
3KFDrama1dram-3KF-lslsu
Anita Synnøve Hammer0.89
Hanne Wiseth0.11
 
3KFKunst og håndverk8.5kh-3kf-fordypfordyp
Nina Scott Frisch1.00
 
3KFMusikk8.5mus-3KF-fordypfordyp
Morten Sæther0.70
Jan Ketil Torgersen0.30
 
3KFSamfunnsfag4sam-3KFlsu
Kari Emilsen0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3KFPedagogikk4.5ped-3KF-fordypfordyp
Eva Stai Brønstad1.00
 
3KFPedagogikk10ped-3KF-lslsu
Eva Stai Brønstad0.25
Ellen Holst Buaas0.75
 
3KFFordypningsfag153kl-bach-3KFbach
Morten Sæther0.17
Ellen Holst Buaas0.25
Ellen Karoline Gjervan0.17
Eva Stai Brønstad0.25
Nina Scott Frisch0.17
 
3KFSum:60

3LED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen (1)
PraksisveilederAnne Dagfrid Svendsen (35/150)
Hilde Merete Amundsen (20/150)
Merete Moe (65/150)
Elsa Fjeldavli (30/150)
3LEDUndervisningLærerAnm.
3LEDFagStp.KodeKO
3LEDSamfunnsfag6sam-3LEDlsu
Anne Dagfrid Svendsen0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3LEDSamfunnsfag25sam-3LED-fordypfordyp
Svein Sando0.08
Anne Dagfrid Svendsen0.31
Elsa Fjeldavli0.21
Timelærer Samfunnsfag0.16
Arnt Nordli0.23
 
3LEDPedagogikk5ped-3LED-fordypfordyp
Vibeke Glaser0.50
Hilde Merete Amundsen0.50
 
3LEDPedagogikk9ped-3LED-lslsu
Vibeke Glaser0.50
Hilde Merete Amundsen0.50
 
3LEDFordypningsfag153kl-bach-3LEDbach
Anne Dagfrid Svendsen0.17
Arnt Nordli0.17
Elsa Fjeldavli0.17
Vibeke Glaser0.25
Ulla-Brit Ertsås0.25
 
3LEDSum:60

3MF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSonja Kibsgaard (0.6)
PraksisveilederSonja Kibsgaard (0.7)
Marianne Schram (0.3)
3MFUndervisningLærerAnm.
3MFFagStp.KodeKO
3MFRLE3.75rle-3MF-fordypfordyp
Sturla Sagberg1.00
 
3MFSamfunnsfag3.75sam-3MF-fordypfordyp
Elsa Fjeldavli1.00
 
3MFNorsk3.75nor-3MF-fordypfordyp
Cecilie Dyrkorn Fodstad1.00
 
3MFPedagogikk3.75ped-3MF-fordypfordyp
Sonja Kibsgaard1.00
 
3MFFordypningsfag153kl-bach-3MFbach
Sturla Sagberg0.17
Sonja Kibsgaard0.50
Elsa Fjeldavli0.17
Cecilie Dyrkorn Fodstad0.17
 
3MFSum:30

3NAT

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett (1)
PraksisveilederOlav Bjarne Lysklett (0.43)
Pål Gerhard Rysstad (0.57)
3NATUndervisningLærerAnm.
3NATFagStp.KodeKO
3NATNaturfag m miljølære11nam-3NAT-fordypfordyp
Siri-Christine Seehuus 0.50
Hjørdis Krosshøl Bakke0.50
 
3NATFysisk aktivitet og helse13fys-3NAT-fordypfordyp
Olav Bjarne Lysklett0.64
Rune Storli0.36
 
3NATSamfunnsfag6sam-3NATlsu
Anne Dagfrid Svendsen0.24
Timelærer Samfunnsfag0.08
Gjertrud Stordal0.67
 
3NATPedagogikk6ped-3NAT-fordypfordyp
Pål Gerhard Rysstad0.50
Marit Holm Hopperstad0.50
 
3NATPedagogikk9ped-3NAT-lslsu
Marit Holm Hopperstad0.67
Pål Gerhard Rysstad0.33
 
3NATFordypningsfag153kl-bach-3NATbach
Olav Bjarne Lysklett0.12
Rune Storli0.12
Pål Gerhard Rysstad0.23
Siri-Christine Seehuus 0.13
Marit Holm Hopperstad0.27
Hjørdis Krosshøl Bakke0.13
 
3NATSum:60

3NF

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrond Løge Hagen (1)
PraksisveilederTrond Løge Hagen (1/3)
Marit Heldal (2/3)
3NFUndervisningLærerAnm.
3NFFagStp.KodeKO
3NFNaturfag m miljølære12.5nam-3NF-fordypfordyp
Kjell Arvid Furuset0.60
Rolv Lundheim0.40
 
3NFFysisk aktivitet og helse12.5fys-3NF-fordypfordyp
Trond Løge Hagen0.80
Ellen Beate Hansen Sandseter0.20
 
3NFSamfunnsfag6sam-3NFlsu
Per Tore Granrusten0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3NFPedagogikk5ped-3NF-fordypfordyp
Marit Heldal0.50
Gunn Anita Søraunet0.50
 
3NFPedagogikk9ped-3NF-lslsu
Gunn Anita Søraunet0.50
Marit Heldal0.50
 
3NFFordypningsfag153kl-bach-3NFbach
Ellen Beate Hansen Sandseter0.12
Rolv Lundheim0.12
Gunn Anita Søraunet0.25
Marit Heldal0.25
Trond Løge Hagen0.12
Kjell Arvid Furuset0.12
 
3NFSum:60

3YNG

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Kanstad (1)
PraksisveilederMarit Kanstad (0.57)
Else Johansen Lyngseth (0.43)
3YNGUndervisningLærerAnm.
3YNGFagStp.KodeKO
3YNGMusikk5mus-3YNG-fordypfordyp
Jan Ketil Torgersen1.00
 
3YNGFysisk aktivitet og helse5fys-3YNG-fordypfordyp
Anne Berg1.00
 
3YNGSamfunnsfag6sam-3YNGlsu
Elsa Fjeldavli0.92
Timelærer Samfunnsfag0.08
 
3YNGPedagogikk20ped-3YNG-fordypfordyp
Lise Hovik0.15
Marit Kanstad0.33
Gunn Anita Søraunet0.23
Maria Selmer-Olsen0.30
 
3YNGPedagogikk9ped-3YNG-lslsu
Else Johansen Lyngseth0.33
Monica Bjerklund0.33
Maria Selmer-Olsen0.33
 
3YNGFordypningsfag153kl-bach-3YNGbach
Monica Bjerklund0.13
Gunn Anita Søraunet0.20
Maria Selmer-Olsen0.40
Marit Kanstad0.27
 
3YNGSum:60

4G

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerPer Tore Granrusten (1.25)
4GUndervisningLærerAnm.
4GFagStp.KodeKO
4GPedagogikk7ped-4G 
Jon Olaf Berg0.36
Hilde Merete Amundsen0.64
Sensuren finansieres eksternt i FLU, men er lagt inn som del av undervisningen ved at det er tilført 70 timer for å dekke opp sensuren. 
4GFordypningsfag154G-bachbach
Per Tore Granrusten0.20
Vikar Pedagogikk0.14
Jon Olaf Berg0.07
Atle Krogstad0.17
Arnt Nordli0.06
Beate Nergård0.17
Marit Pettersen0.03
Vibeke Glaser0.02
Anne Dagfrid Svendsen0.05
Marit Holm Hopperstad0.02
 
4GFordypningsfag204G-Fordypfordyp
Per Tore Granrusten0.25
Atle Krogstad0.25
Beate Nergård0.17
Gjertrud Stordal0.10
Timelærer Samfunnsfag0.15
Oliver Thiel0.08
Fordypning er ekslusiv veiledning og sensur bacheloropgpaven. Se 4G-bach for det. Sensur fordypningsemnet er tilført 70 timer for å administrere sensuren internt. 25 timer er tilført pga stor klasse. Tillegget er derfor på 95 timer tilsammen. 
4GSum:42

BBB

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMonica Seland (11/14)
Tora Korsvold (3/14)
BBBUndervisningLærerAnm.
BBBFagStp.KodeKO
BBBEmne på masternivå30Ma-BBBma
Jon Olaf Berg0.18
Svein Sando0.01
Hilde Merete Amundsen0.07
Monica Seland0.31
Mari Ann Letnes0.03
Ingvild Åmot0.06
Tora Korsvold0.24
Anne Beate Reinertsen0.11
 
BBBSum:30

BHPED1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerRanveig Lorentzen (1)
BHPED1UndervisningLærerAnm.
BHPED1FagStp.KodeKO
BHPED1Emne på bachelornivå30Ba-BHPED1ba
Ellen Holst Buaas0.32
Ranveig Lorentzen0.12
Anne Dagfrid Svendsen0.13
Jan Ketil Torgersen0.10
Anita Synnøve Hammer0.10
Silje Solli Andreassen0.10
Silje Neraas0.13
 
BHPED1Sum:30

BIK

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKari Emilsen (1)
BIKUndervisningLærerAnm.
BIKFagStp.KodeKO
BIKEmne på masternivå15Ma-BIK 
Ellen Beate Hansen Sandseter0.04
Kari Emilsen0.23
Merete Moe0.08
Timelærer Samfunnsfag0.44
Elin Birgitte Ljunggren0.24
 
BIKSum:15

KompAss

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarianne Pehrson (1)
KompAssUndervisningLærerAnm.
KompAssFagStp.KodeKO
KompAssDrama0.36dram-Komp 
Ingvild Olsen Olaussen1.00
 
KompAssMusikk0.36mus-Komp 
Hanne Bæverfjord1.00
 
KompAssNorsk1.52nor-Komp 
Silje Neraas1.00
 
KompAssPedagogikk12.76ped-Komp 
Marianne Pehrson0.69
Pål Gerhard Rysstad0.31
 
KompAssSum:15

MAEST-H

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerLise Hovik (0.5)
MAEST-HUndervisningLærerAnm.
MAEST-HFagStp.KodeKO
MAEST-HEmne på masternivå7.5Ma-MAEST-H 
Lise Hovik0.95
Ellen Karoline Gjervan0.12
EDU 3070 
MAEST-HSum:7.5

MAEST-V

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerBørge Kristoffersen (0.5)
MAEST-VUndervisningLærerAnm.
MAEST-VFagStp.KodeKO
MAEST-VEmne på masternivå7.5Ma-MAEST-V 
Børge Kristoffersen0.87
Ingvild Olsen Olaussen0.13
EDU 3072 
MAEST-VSum:7.5

MENTOR

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerBørge Kristoffersen (0.5)
Ranveig Lorentzen (0.5)
MENTORUndervisningLærerAnm.
MENTORFagStp.KodeKO
MENTOREmne på bachelornivå15Ba-MENTOR 
Børge Kristoffersen0.57
Ranveig Lorentzen0.43
 
MENTORSum:15

MEPED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSturla Sagberg (1)
MEPEDUndervisningLærerAnm.
MEPEDFagStp.KodeKO
MEPEDRLE15rle-MEPED 
Sturla Sagberg0.33
Helene Lund0.25
Sølvi Ann Fætten0.13
Timelærer RLE0.29
 
MEPEDSum:15

NECEC1-H

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Hallset Svare (3/8)
Anne Sine van Marion (5/8)
NECEC1-HUndervisningLærerAnm.
NECEC1-HFagStp.KodeKO
NECEC1-HDrama1dram-NECEC-H 
Hanne Wiseth1.00
 
NECEC1-HKunst og håndverk1kh-NECEC-H 
Nina Scott Frisch1.00
 
NECEC1-HMusikk1mus-NECEC-H 
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
NECEC1-HNaturfag m miljølære1nam-NECEC-H 
Camilla Kalvatn Egset1.00
 
NECEC1-HFysisk aktivitet og helse1fys-NECEC-H 
Anne Berg1.00
 
NECEC1-HRLE0.5rle-NECEC-H 
Marit Hallset Svare1.00
 
NECEC1-HSamfunnsfag1sam-NECEC-H 
Arnt Nordli1.00
 
NECEC1-HNorsk1.5nor-NECEC-H 
Silje Neraas0.88
 
NECEC1-HPedagogikk2ped-NECEC-H 
Arve Gunnestad1.00
Tidligere NKTP, som igjen tidligere het CC 
NECEC1-HSum:10

NECEC1-V

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerMarit Hallset Svare (3/8)
Anne Sine van Marion (5/8)
NECEC1-VUndervisningLærerAnm.
NECEC1-VFagStp.KodeKO
NECEC1-VDrama1dram-NECEC1-V 
Guro Strømsøe1.00
 
NECEC1-VKunst og håndverk1kh-NECEC1-V 
Vigdis Dagsdatter Øien1.00
 
NECEC1-VMusikk1mus-NECEC1-V 
Grete Storbæk Eriksen1.00
 
NECEC1-VNaturfag m miljølære1nam-NECEC1-V 
Claudia Melis1.00
 
NECEC1-VFysisk aktivitet og helse1fys-NECEC1-V 
Anne Berg1.00
 
NECEC1-VRLE0.5rle-NECEC1-V 
Marit Hallset Svare1.00
 
NECEC1-VSamfunnsfag1sam-NECEC1-V 
Arnt Nordli1.00
 
NECEC1-VNorsk1.5nor-NECEC1-V 
Christine Bjerkan Østbø Munch1.00
 
NECEC1-VPedagogikk2ped-NECEC-V 
Marit Kanstad1.00
 
NECEC1-VSum:10

PLK

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerVibeke Glaser (0.5)
Merete Moe (0.5)
PLKUndervisningLærerAnm.
PLKFagStp.KodeKO
PLKEmne på masternivå30Ma-PLK 
Jon Olaf Berg0.02
Vibeke Glaser0.23
Hilde Merete Amundsen0.07
Monica Seland0.03
Merete Moe0.25
Ingvild Åmot0.02
Kjersti Nissen0.15
Kjell Åge Gotvassli0.10
Timelærer Pedagogikk0.03
Anita Synnøve Hammer0.06
Anne Beate Reinertsen0.05
 
PLKSum:30

PVPRA

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKjersti Nissen (1)
PVPRAUndervisningLærerAnm.
PVPRAFagStp.KodeKO
PVPRAEmne på bachelornivå15Ba-PVPRA 
Marit Heldal0.23
Kjersti Nissen0.30
Timelærer Pedagogikk0.17
Marianne Pehrson0.30
 
PVPRASum:15

RPOL-H

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrond Løge Hagen (0.5)
RPOL-HUndervisningLærerAnm.
RPOL-HFagStp.KodeKO
RPOL-HFordypningsfag5Ba-NECEC2-H 
Trond Løge Hagen1.00
Studiepoengene er fastsatt ut fra at dette skal gi 80 atimer. 
RPOL-HSum:5

RPOL-V

OppgaveNavn (andel)
RPOL-VUndervisningLærerAnm.
RPOL-VFagStp.KodeKO
RPOL-VFordypningsfag5Ba-NECEC2-V 
Trond Løge Hagen1.00
 
RPOL-VSum:5

SPED1

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerBodil Moerland (1)
SPED1UndervisningLærerAnm.
SPED1FagStp.KodeKO
SPED1Emne på masternivå30Ma-SPED1 
Anne Berg0.03
Arve Gunnestad0.12
Else Johansen Lyngseth0.13
Bodil Moerland0.22
Ingvild Åmot0.07
Berit Groven0.07
Timelærer Timelærer0.07
Monica Bjerklund0.10
Marit Pettersen0.13
Vikar Pedagogikk0.07
 
SPED1Sum:30

SPED1D

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerIngvild Åmot (0.5)
Marit Pettersen (0.5)
SPED1DUndervisningLærerAnm.
SPED1DFagStp.KodeKO
SPED1DEmne på masternivå30Ma-SPED1D 
Anne Berg0.03
Arve Gunnestad0.12
Else Johansen Lyngseth0.13
Bodil Moerland0.10
Ingvild Åmot0.15
Berit Groven0.07
Timelærer Timelærer0.07
Monica Bjerklund0.10
Marit Pettersen0.18
Vikar Pedagogikk0.05
 
SPED1DSum:30

SPED2

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerElse Johansen Lyngseth (1)
SPED2UndervisningLærerAnm.
SPED2FagStp.KodeKO
SPED2Emne på masternivå30Ma-SPED2 
Arve Gunnestad0.10
Else Johansen Lyngseth0.23
Bodil Moerland0.07
Morten Sæther0.02
Ingvild Åmot0.10
Berit Groven0.08
Timelærer Timelærer0.13
Monica Bjerklund0.20
Marit Pettersen0.07
 
SPED2Sum:30

STYRER-15A

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSissel Mørreaunet (1)
STYRER-15AUndervisningLærerAnm.
STYRER-15AFagStp.KodeKO
STYRER-15AEmne på masternivå20Ma-STYRER-A15 
Jon Olaf Berg0.03
Børge Kristoffersen0.06
Kari Hoås Moen0.03
Sissel Mørreaunet0.57
Elin Birgitte Ljunggren0.38
Kjell Åge Gotvassli0.18
Timelærer Samfunnsfag0.03
Elsa Fjeldavli0.38
Merete Moe0.03
Pål Gerhard Rysstad0.03
Anita Synnøve Hammer0.38
 
STYRER-15ASum:20

STYRER-15B

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerPål Gerhard Rysstad (1)
STYRER-15BUndervisningLærerAnm.
STYRER-15BFagStp.KodeKO
STYRER-15BEmne på masternivå20Ma-STYRER-B15 
Børge Kristoffersen0.19
Kari Hoås Moen0.18
Sissel Mørreaunet0.03
Kjell Åge Gotvassli0.03
Merete Moe0.16
Timelærer Samfunnsfag0.02
Pål Gerhard Rysstad0.29
 
STYRER-15BSum:20

STYRER-A14

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerSissel Mørreaunet (1)
STYRER-A14UndervisningLærerAnm.
STYRER-A14FagStp.KodeKO
STYRER-A14Emne på masternivå10Ma-STYRER-A14 
Per Tore Granrusten0.03
Kari Hoås Moen0.10
Sissel Mørreaunet0.54
Merete Moe0.28
Kjell Åge Gotvassli0.34
Timelærer Samfunnsfag0.28
Anita Synnøve Hammer0.28
Elin Birgitte Ljunggren0.34
 
STYRER-A14Sum:10

STYRER-B14

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerKari Hoås Moen (1)
STYRER-B14UndervisningLærerAnm.
STYRER-B14FagStp.KodeKO
STYRER-B14Emne på masternivå10Ma-STYRER-B14 
Per Tore Granrusten0.40
Børge Kristoffersen0.28
Kari Hoås Moen0.48
Sissel Mørreaunet0.03
Kjell Åge Gotvassli0.18
 
STYRER-B14Sum:10

UHPED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerTrond Løge Hagen (1)
UHPEDUndervisningLærerAnm.
UHPEDFagStp.KodeKO
UHPEDEmne på bachelornivå15Ba-UHP 
Trond Løge Hagen0.20
Børge Kristoffersen0.04
Marit Heldal0.25
Kjersti Nissen0.17
Mari Ann Letnes0.04
Morten Sæther0.25
 
UHPEDSum:15

VEPED

OppgaveNavn (andel)
KlassestyrerAnne Beate Reinertsen (1)
VEPEDUndervisningLærerAnm.
VEPEDFagStp.KodeKO
VEPEDEmne på masternivå30Ma-VEPED 
Vibeke Glaser0.09
Marit Heldal0.20
Kjersti Nissen0.20
Timelærer Timelærer0.03
Anita Synnøve Hammer0.16
Marianne Pehrson0.13
Anne Beate Reinertsen0.14
 
VEPEDSum:30