Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2016-17

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

Navn med parentes rundt står for mindre enn 10 % av undervisningen i klassen.

1A

OppgaveNavn
KlassestyrerHanne Bæverfjord
PraksisveilederMarianne Pehrson
KontaktlærereKathrine Bjørgen (2)
Åse Kristin Hungnes (2)
Hanne Bæverfjord (1)
Marianne Pehrson (1)
DramaHanne Wiseth
DramaBarbro Djupvik
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
Musikk(Morten Sæther)
Hanne Bæverfjord
Sunniva Skjøstad Hovde
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Marianne Pehrson
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Marianne Pehrson

1B

OppgaveNavn
KlassestyrerJan Ketil Torgersen
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
KontaktlærereMona Halsaunet Frønes (1)
Hanne Wiseth (3)
Silje Neraas (2)
DramaIngvild Olsen Olaussen
Hanne Wiseth
DramaHanne Wiseth
Kunst og håndverkJørgen Moe
Siv Anita Elstad
Kunst og håndverkJørgen Moe
Siv Anita Elstad
MusikkJan Ketil Torgersen
(Morten Sæther)
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseTimelærer Fysisk fostring
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkMona Halsaunet Frønes
PedagogikkMona Halsaunet Frønes
Gro Anita Kamsvåg

1C

OppgaveNavn
KlassestyrerÅse Kristin Hungnes
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes
KontaktlærereÅse Kristin Hungnes (3)
Silje Neraas (3)
DramaHanne Wiseth
DramaHanne Wiseth
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Musikk(Morten Sæther)
Grete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseTimelærer Fysisk fostring
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
PedagogikkÅse Kristin Hungnes

1D

OppgaveNavn
KlassestyrerGuro Strømsøe
PraksisveilederMaria Selmer-Olsen
KontaktlærereGuro Strømsøe (4)
Maria Selmer-Olsen (2)
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkIngunn Solberg
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
Siv Anita Elstad
MusikkGrete Storbæk Eriksen
(Morten Sæther)
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølære(Claudia Melis)
Camilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkVibeke Glaser
Maria Selmer-Olsen
PedagogikkVibeke Glaser
Maria Selmer-Olsen

1E

OppgaveNavn
KlassestyrerIngunn Solberg
PraksisveilederTrude Kristiansen
KontaktlærereIngunn Solberg (1)
Trude Kristiansen (2)
Silje Neraas (2)
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkIngunn Solberg
Kunst og håndverkIngunn Solberg
Siv Anita Elstad
MusikkJan Ketil Torgersen
(Morten Sæther)
Sunniva Skjøstad Hovde
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
(Claudia Melis)
Fysisk aktivitet og helseTimelærer Fysisk fostring
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkTrude Kristiansen
Sine Bjerregård Hanssen
PedagogikkSine Bjerregård Hanssen

1G1

OppgaveNavn
KlassestyrerVigdis Dagsdatter Øien
PraksisveilederGunn Anita Søraunet
Kari Nordhus Strømsøe
KontaktlærereHjørdis Krosshøl Bakke (3)
Vibeke Glaser (2)
Morten Sæther (1)
Kathrine Bjørgen (1)
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLESølvi Ann Fætten
NorskAtle Krogstad
PedagogikkVibeke Glaser
Gunn Anita Søraunet
Kari Nordhus Strømsøe
PedagogikkVibeke Glaser
Gunn Anita Søraunet

1G2

OppgaveNavn
KlassestyrerEva Stai Brønstad
Elisabeth Walsøe Lehn
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
KontaktlærereJan Ketil Torgersen (1)
Eva Stai Brønstad (1)
Elisabeth Walsøe Lehn (2)
Hanne Wiseth (2)
DramaBarbro Djupvik
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLESølvi Ann Fætten
NorskAtle Krogstad
PedagogikkEva Stai Brønstad
Elisabeth Walsøe Lehn
PedagogikkEva Stai Brønstad
Elisabeth Walsøe Lehn

1KF

OppgaveNavn
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen
PraksisveilederEva Stai Brønstad
KontaktlærereGrete Storbæk Eriksen (6)
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Ellen Holst Buaas)
Eva Stai Brønstad
PedagogikkEllen Holst Buaas

1MF

OppgaveNavn
KlassestyrerHanne Wiseth
PraksisveilederKris Kalkman
KontaktlærereHanne Wiseth (6)
DramaHanne Wiseth
DramaBarbro Djupvik
(Hanne Wiseth)
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Sunniva Skjøstad Hovde
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkKris Kalkman
Sonja Kibsgaard
PedagogikkKris Kalkman
PedagogikkKris Kalkman

1NF

OppgaveNavn
KlassestyrerRolv Lundheim
PraksisveilederRanveig Lorentzen
KontaktlærereRanveig Lorentzen (2)
Morten Sæther (1)
Kari Nergaard (1)
Ole Johan Sando (2)
DramaEllen Karoline Gjervan
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
NorskSilje Neraas
PedagogikkRanveig Lorentzen
Kari Nergaard
PedagogikkRanveig Lorentzen
PedagogikkKari Nergaard

1P

OppgaveNavn
KlassestyrerMaria Selmer-Olsen
PraksisveilederGunn Anita Søraunet
Maria Selmer-Olsen
KontaktlærereGunn Anita Søraunet (3)
Maria Selmer-Olsen (4)
DramaIngvild Olsen Olaussen
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLESølvi Ann Fætten
NorskMarit Semundseth
NorskMarit Semundseth
PedagogikkGunn Anita Søraunet
Maria Selmer-Olsen
PedagogikkGunn Anita Søraunet
Maria Selmer-Olsen

2A

OppgaveNavn
KlassestyrerPer-Arvid Wold
PraksisveilederUlla-Brit Ertsås
MatematikkCecilie Marandon Natvik
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLESvein Sando
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskAtle Krogstad
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Ulla-Brit Ertsås
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Ulla-Brit Ertsås
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Kari Nordhus Strømsøe

2B

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Nordhus Strømsøe
PraksisveilederKari Nordhus Strømsøe
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskSilje Neraas
PedagogikkKari Nordhus Strømsøe
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Kari Nordhus Strømsøe
PedagogikkElse Johansen Lyngseth

2C

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskMarit Semundseth
PedagogikkKris Kalkman
PedagogikkKris Kalkman
PedagogikkMona Halsaunet Frønes

2D

OppgaveNavn
KlassestyrerChristine Bjerkan Østbø Munch
PraksisveilederMarit Pettersen
MatematikkCecilie Marandon Natvik
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
PedagogikkMarit Pettersen
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Marit Pettersen

2E

OppgaveNavn
KlassestyrerClaudia Melis
PraksisveilederJon Olaf Berg
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagKari Emilsen
Arnt Nordli
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkJon Olaf Berg
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Jon Olaf Berg
PedagogikkMarit Pettersen
Åse Kristin Hungnes

2G1

OppgaveNavn
KlassestyrerTrude Kristiansen
PraksisveilederTrude Kristiansen
Kris Kalkman
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
PedagogikkTrude Kristiansen
PedagogikkKris Kalkman
PedagogikkMarit Pettersen
Trude Kristiansen

2G2

OppgaveNavn
KlassestyrerSølvi Ann Fætten
PraksisveilederPål Gerhard Rystad
DramaBarbro Djupvik
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
Ingunn Solberg
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagArnt Nordli
PedagogikkPål Gerhard Rystad
PedagogikkPål Gerhard Rystad
PedagogikkMarit Pettersen

2KF

OppgaveNavn
KlassestyrerBarbro Djupvik
PraksisveilederMirjam Dahl Bergsland
DramaBarbro Djupvik
Hanne Wiseth
DramaBarbro Djupvik
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkHanne Bæverfjord
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MatematikkOliver Thiel
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagKari Emilsen
NorskAtle Krogstad
PedagogikkEllen Holst Buaas
PedagogikkEva Stai Brønstad
Marit Pettersen
PedagogikkEllen Holst Buaas

2MF

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederMarit Kanstad
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MatematikkCecilie Marandon Natvik
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Cecilie Marandon Natvik
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Kanstad
Monica Bjerklund
PedagogikkMarit Kanstad
Marianne Schram
PedagogikkMonica Bjerklund

2NF

OppgaveNavn
KlassestyrerRune Storli
PraksisveilederMarit Heldal
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
Ole Johan Sando
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagKari Emilsen
NorskSilje Neraas
PedagogikkKari Nergaard
Marit Heldal
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard

2P

OppgaveNavn
KlassestyrerGunn Anita Søraunet
PraksisveilederSølvi Ann Fætten
Marianne Schram
DramaIngvild Olsen Olaussen
Lise Hovik
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
Siv Anita Elstad
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreCecilie Marandon Natvik
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagArnt Nordli
PedagogikkGunn Anita Søraunet
Marianne Schram
PedagogikkMarianne Schram
PedagogikkMarianne Schram
Maria Selmer-Olsen

3G1

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Holm Hopperstad
PraksisveilederHilde Merete Amundsen
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseTimelærer Fysisk fostring
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Hilde Merete Amundsen
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Marit Pettersen
Hilde Merete Amundsen

3G2

OppgaveNavn
KlassestyrerKarianne Franck
PraksisveilederKarianne Franck
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseTimelærer Fysisk fostring
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskAtle Krogstad
Christine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Karianne Franck
PedagogikkMarit Pettersen

3INT

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Schram
PraksisveilederMarianne Schram
Gjertrud Stordal
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
SamfunnsfagGjertrud Stordal
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkMarianne Schram
Pedagogikk(Elisabeth Walsøe Lehn)
Kris Kalkman
FordypningsfagMarianne Schram
Gjertrud Stordal
FordypningsfagMarianne Schram
Gjertrud Stordal
FordypningsfagMarianne Schram
Gjertrud Stordal

3KF

OppgaveNavn
KlassestyrerNina Scott Frisch
PraksisveilederEllen Holst Buaas
Nina Scott Frisch
DramaEllen Karoline Gjervan
Lise Hovik
DramaBørge Kristoffersen
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Jan Ketil Torgersen
SamfunnsfagKari Emilsen
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkEva Stai Brønstad
PedagogikkEllen Holst Buaas
(Elisabeth Walsøe Lehn)
FordypningsfagEllen Holst Buaas
Morten Sæther
Ellen Karoline Gjervan
Nina Scott Frisch
FordypningsfagMorten Sæther
Eva Stai Brønstad
Ellen Karoline Gjervan
Nina Scott Frisch

3LED

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen
PraksisveilederRanveig Lorentzen
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
Samfunnsfag(Svein Sando)
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Timelærer Samfunnsfag
Arnt Nordli
PedagogikkVibeke Glaser
Hilde Merete Amundsen
PedagogikkVibeke Glaser
Hilde Merete Amundsen
(Elisabeth Walsøe Lehn)
Ranveig Lorentzen
FordypningsfagVibeke Glaser
Anne Dagfrid Svendsen
Hilde Merete Amundsen
Elsa Fjeldavli
FordypningsfagVibeke Glaser
Anne Dagfrid Svendsen
Hilde Merete Amundsen
Elsa Fjeldavli

3MF

OppgaveNavn
KlassestyrerSonja Kibsgaard
PraksisveilederSonja Kibsgaard
Gjertrud Stordal
RLESturla Sagberg
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagGjertrud Stordal
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkSonja Kibsgaard
PedagogikkKris Kalkman
Monica Bjerklund
FordypningsfagSonja Kibsgaard
Marit Hallset Svare
Gjertrud Stordal
Cecilie Dyrkorn Fodstad
FordypningsfagSonja Kibsgaard
Sturla Sagberg
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Timelærer Samfunnsfag
Kris Kalkman
FordypningsfagSonja Kibsgaard
Sturla Sagberg
Elin Birgitte Ljunggren
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Monica Bjerklund

3NAT

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
PraksisveilederOlav Bjarne Lysklett
Pål Gerhard Rystad
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Per-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseOlav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkPål Gerhard Rystad
Marit Holm Hopperstad
Pedagogikk(Monica Bjerklund)
Marit Holm Hopperstad
Pål Gerhard Rystad
FordypningsfagHjørdis Krosshøl Bakke
Olav Bjarne Lysklett
Marit Holm Hopperstad
Kathrine Bjørgen
Per-Arvid Wold
Pål Gerhard Rystad
Sine Bjerregård Hanssen
FordypningsfagHjørdis Krosshøl Bakke
Olav Bjarne Lysklett
Marit Holm Hopperstad
Kathrine Bjørgen
Per-Arvid Wold
Pål Gerhard Rystad

3NF

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
Marit Heldal
PraksisveilederTrond Løge Hagen
Marit Heldal
Naturfag m miljølære
Rolv Lundheim
Camilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter
Rune Storli
SamfunnsfagPer Tore Granrusten
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nordhus Strømsøe
Pedagogikk(Timelærer Pedagogikk)
Kari Nordhus Strømsøe
Marit Heldal
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Rolv Lundheim
Rune Storli
Marit Heldal
Camilla Kalvatn Egset
Kari Nordhus Strømsøe
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Rolv Lundheim

3YNG

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Kanstad
Ingrid Bjørkøy
PraksisveilederJon Olaf Berg
Ingrid Bjørkøy
MusikkMorten Sæther
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkMarit Kanstad
Ulla-Brit Ertsås
Maria Selmer-Olsen
Lise Hovik
Gunn Anita Søraunet
Ingrid Bjørkøy
PedagogikkJon Olaf Berg
Monica Bjerklund
FordypningsfagMarit Kanstad
Ingrid Bjørkøy
Monica Bjerklund
(Vikar Pedagogikk)
(Gunn Anita Søraunet)
(Maria Selmer-Olsen)
Ulla-Brit Ertsås
FordypningsfagIngrid Bjørkøy
Maria Selmer-Olsen

4G

OppgaveNavn
KlassestyrerArnt Nordli
PraksisveilederJon Olaf Berg
Barbro Djupvik
Karianne Franck
DramaBarbro Djupvik
Guro Strømsøe
(Hanne Wiseth)
MatematikkOliver Thiel
Signe Marie Hanssen
SamfunnsfagPer Tore Granrusten
Anne Dagfrid Svendsen
Gjertrud Stordal
Arnt Nordli
NorskAtle Krogstad
PedagogikkJon Olaf Berg
Karianne Franck
FordypningsfagJon Olaf Berg
(Atle Krogstad)
(Kari Hoås Moen)
(Barbro Djupvik)
(Åse Kristin Hungnes)
(Marit Pettersen)
(Oliver Thiel)
Karianne Franck
Arnt Nordli
(Signe Marie Hanssen)

BBB

OppgaveNavn
KlassestyrerMonica Seland
Karianne Franck
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
Hilde Merete Amundsen
Monica Seland
(Ingvild Åmot)
Tora Korsvold
(Timelærer Timelærer)
Karianne Franck
(Mirjam Dahl Bergsland)
(Maria Selmer-Olsen)

BHPED2

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
Emne på bachelornivåRanveig Lorentzen
Morten Sæther
Anne Berg
Silje Neraas
Nina Scott Frisch
Lise Hovik
Kari Nordhus Strømsøe

BLP

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
PedagogikkKari Johanne Kvistad
Ranveig Lorentzen
(Hilde Merete Amundsen)
Kjersti Nissen
(Timelærer Pedagogikk)
Marianne Pehrson

KompAss

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Pehrson
DramaIngvild Olsen Olaussen
MusikkHanne Bæverfjord
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarianne Pehrson
Ulla-Brit Ertsås

KSB

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
Cecilie Dyrkorn Fodstad
NorskMarit Semundseth
Cecilie Dyrkorn Fodstad
(Christine Bjerkan Østbø Munch)
PedagogikkSonja Kibsgaard
Kris Kalkman
Maria Selmer-Olsen
Marit Heldal

MAEST-H

OppgaveNavn
KlassestyrerLise Hovik
Emne på masternivåLise Hovik
Ellen Karoline Gjervan

MAEST-V

OppgaveNavn
KlassestyrerBørge Kristoffersen
Emne på masternivåBørge Kristoffersen
Ingvild Olsen Olaussen

MBL

OppgaveNavn
KlassestyrerPer Tore Granrusten
Emne på masternivåKjersti Nissen
Hilde Merete Amundsen
(Anne Beate Reinertsen)
Vibeke Glaser
Merete Moe
(Kjell Åge Gotvassli)
Anita Synnøve Hammer
(Ingvild Åmot)
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
Kari Hoås Moen
Timelærer Samfunnsfag
Emne på masternivåVibeke Glaser
Merete Moe
(Hilde Merete Amundsen)
Kjell Åge Gotvassli
(Jon Olaf Berg)
(Monica Seland)
(Ole Fredrik Lillemyr)
(Anne Beate Reinertsen)
Kjersti Nissen
Emne på masternivåEspen Leirset
Kjell Åge Gotvassli
Timelærer Samfunnsfag
Emne på masternivåAnne Beate Reinertsen
Elin Birgitte Ljunggren
Timelærer Naturfag

MEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerSturla Sagberg
RLESvein Sando
(Arve Gunnestad)
Sturla Sagberg
Timelærer RLE

NECEC1-H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskSilje Neraas
PedagogikkMarit Heldal

NECEC1-V

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskSilje Neraas
PedagogikkMarit Kanstad

RPOL-H

OppgaveNavn
KlassestyrerRune Storli
FordypningsfagRune Storli

RPOL-V

OppgaveNavn
KlassestyrerRune Storli
FordypningsfagRune Storli

SPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerBodil Moerland
Emne på masternivå(Anne Berg)
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
(Ingvild Åmot)
(Berit Groven)
(Timelærer Timelærer)
Monica Bjerklund
Marit Pettersen
(Elisabeth Walsøe Lehn)
(Frode Stenseng)
Kari Nordhus Strømsøe

SPED2

OppgaveNavn
KlassestyrerElse Johansen Lyngseth
Emne på masternivåArve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
(Bodil Moerland)
(Morten Sæther)
(Ingvild Åmot)
(Berit Groven)
Timelærer Timelærer
Monica Bjerklund
(Marit Pettersen)
(Frode Stenseng)
(Karianne Franck)
(Kari Nordhus Strømsøe)

SPED2D

OppgaveNavn
KlassestyrerIngvild Åmot
Monica Bjerklund
Emne på masternivåArve Gunnestad
Berit Groven
(Bodil Moerland)
Else Johansen Lyngseth
(Karianne Franck)
Ingvild Åmot
(Marit Pettersen)
Monica Bjerklund
(Morten Sæther)
Timelærer Timelærer
(Frode Stenseng)

STYRER-15A

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivå(Kari Hoås Moen)
Sissel Mørreaunet
Elin Birgitte Ljunggren
Kjell Åge Gotvassli
Elsa Fjeldavli
Anita Synnøve Hammer
(Per Tore Granrusten)
Timelærer Samfunnsfag

STYRER-15B

OppgaveNavn
KlassestyrerPål Gerhard Rystad
Emne på masternivå(Børge Kristoffersen)
(Kari Hoås Moen)
(Sissel Mørreaunet)
(Merete Moe)
(Kjell Åge Gotvassli)
(Pål Gerhard Rystad)
(Anita Synnøve Hammer)
(Per Tore Granrusten)

STYRER-16

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
Kari Hoås Moen
Sissel Mørreaunet
Merete Moe
Kjell Åge Gotvassli
Elin Birgitte Ljunggren
(Jon Olaf Berg)
Pål Gerhard Rystad
Børge Kristoffersen
(Espen Leirset)
(Timelærer Samfunnsfag)

UHPED

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
Emne på bachelornivåTrond Løge Hagen
(Børge Kristoffersen)
Morten Sæther
(Mari Ann Letnes)
Marit Heldal
Kjersti Nissen

VBHG

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
Emne på bachelornivåBørge Kristoffersen
Ranveig Lorentzen

VBLU

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Emne på bachelornivåMarit Heldal
Kjersti Nissen
Kari Nergaard
Marianne Pehrson

VEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerVibeke Glaser
Kjersti Nissen
Emne på masternivåVibeke Glaser
Marit Heldal
Kjersti Nissen
(Timelærer Timelærer)
(Anita Synnøve Hammer)
Marianne Pehrson
(Børge Kristoffersen)
(Sissel Mørreaunet)