Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2017-18

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

Navn med parentes rundt står for mindre enn 10 % av undervisningen i klassen.

1A

OppgaveNavn
KlassestyrerCecilie Marandon Natvik
PraksisveilederMarianne Pehrson
KontaktlærereMarit Kanstad (2)
Hanne Bæverfjord (2)
Marianne Pehrson (1)
Cecilie Marandon Natvik (1)
DramaBarbro Djupvik
Lene Helland Rønningen
DramaLene Helland Rønningen
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkThomas Nguyen
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreCecilie Marandon Natvik
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkMarianne Pehrson
Marit Kanstad
PedagogikkMarit Kanstad

1B

OppgaveNavn
KlassestyrerJan Ketil Torgersen
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
KontaktlærereJan Ketil Torgersen (6)
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkJan Ketil Torgersen
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkMona Halsaunet Frønes
Jana van der Zwart-Langner
PedagogikkMona Halsaunet Frønes
Jana van der Zwart-Langner

1C

OppgaveNavn
KlassestyrerJohanne Rimul
PraksisveilederJohanne Rimul
KontaktlærereSine Bjerregård Hanssen (1)
Cecilie Marandon Natvik (1)
Sveinung Næss (3)
Johanne Rimul (1)
DramaSveinung Næss
DramaHanne Wiseth
Sveinung Næss
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkJan Ketil Torgersen
MusikkThomas Nguyen
Naturfag m miljølæreCecilie Marandon Natvik
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkJohanne Rimul
Sine Bjerregård Hanssen
PedagogikkSine Bjerregård Hanssen
Johanne Rimul

1D

OppgaveNavn
KlassestyrerSveinung Næss
PraksisveilederHenrik Berger
KontaktlærereGrete Storbæk Eriksen (3)
Sveinung Næss (3)
DramaSveinung Næss
DramaHanne Wiseth
Sveinung Næss
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
Vigdis Dagsdatter Øien
Siv Anita Elstad
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Musikk(Grete Storbæk Eriksen)
Thomas Nguyen
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLEAdrian Johansen Rinde
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkHenrik Berger
Vibeke Glaser
PedagogikkVibeke Glaser
Henrik Berger

1E

OppgaveNavn
KlassestyrerBjørg Svinsholt
PraksisveilederTrude Kristiansen
Sine Bjerregård Hanssen
KontaktlærereThomas Nguyen (6)
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverk
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverk
MusikkThomas Nguyen
MusikkThomas Nguyen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLEAdrian Johansen Rinde
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkSine Bjerregård Hanssen
Trude Kristiansen
PedagogikkSine Bjerregård Hanssen

1G1

OppgaveNavn
KlassestyrerSiv Anita Elstad
PraksisveilederGunn Anita Søraunet
Kari Nordhus Strømsøe
KontaktlærereHanne Bæverfjord (1)
Kari Nordhus Strømsøe (1)
Anne Holla Sivertsen (1)
Siv Anita Elstad (1)
Sveinung Næss (1)
DramaSveinung Næss
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLESølvi Ann Fætten
NorskAtle Krogstad
PedagogikkKari Nordhus Strømsøe
Gunn Anita Søraunet
(Åse Kristin Hungnes)
PedagogikkKari Nordhus Strømsøe

1G2

OppgaveNavn
KlassestyrerHenrik Berger
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
KontaktlærereAtle Krogstad (2)
Elisabeth Walsøe Lehn (1)
Anne Holla Sivertsen (1)
Henrik Berger (1)
Gry Ulrichsen (1)
DramaBarbro Djupvik
Kunst og håndverkGry Ulrichsen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskAtle Krogstad
PedagogikkElisabeth Walsøe Lehn
Henrik Berger
PedagogikkElisabeth Walsøe Lehn
Henrik Berger

1KF

OppgaveNavn
KlassestyrerGuro Strømsøe
PraksisveilederRanveig Lorentzen
Hilde Merete Amundsen
KontaktlærereJørgen Moe (1)
Guro Strømsøe (1)
Grete Storbæk Eriksen (3)
Åse Kristin Hungnes (1)
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
PedagogikkRanveig Lorentzen
Åse Kristin Hungnes
Hilde Merete Amundsen
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Hilde Merete Amundsen

1MBK

OppgaveNavn
Emne på masternivåMonica Seland
(Ingvild Åmot)
Mirjam Dahl Bergsland
Tora Korsvold
(Kris Kalkman)
(Therese Marie Ignacio Bjørnaas)
Emne på masternivåMonica Seland
Karianne Franck
Hilde Merete Amundsen
Jon Olaf Berg
(Ingvild Åmot)
(Timelærer Timelærer)
(Gjertrud Stordal)
Emne på masternivåKathrine Bjørgen
Monica Seland
(Ingvild Åmot)
(Kari Nergaard)
Ellen Beate Hansen Sandseter
Trond Løge Hagen
Rune Storli
Emne på masternivåMarit Holm Hopperstad
(Kris Kalkman)
(Ingvild Olsen Olaussen)
Christine Bjerkan Østbø Munch
Marit Semundseth
(Cecilie Dyrkorn Fodstad)

1MBL

OppgaveNavn
Emne på masternivå(Svein Sando)
Vibeke Glaser
Hilde Merete Amundsen
Merete Moe
(Ingvild Åmot)
Anita Synnøve Hammer
(Anne Beate Reinertsen)
(Kristine Warhuus Smeby)
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
Kari Hoås Moen
Anne Beate Reinertsen
Emne på masternivå(Timelærer Samfunnsfag)
(Anne Beate Reinertsen)
Merete Moe
(Ole Fredrik Lillemyr)
Vibeke Glaser
(Jon Olaf Berg)
Kari Hoås Moen
(Karianne Franck)
(Anita Synnøve Hammer)
(Hilde Merete Amundsen)
Emne på masternivåTimelærer Samfunnsfag
Kjell Åge Gotvassli

Emne på masternivåClaudia Melis
Elin Birgitte Ljunggren
Anne Beate Reinertsen
Camilla Kalvatn Egset

1MF

OppgaveNavn
KlassestyrerLene Helland Rønningen
PraksisveilederKris Kalkman
KontaktlærereLene Helland Rønningen (6)
DramaLene Helland Rønningen
DramaLene Helland Rønningen
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Siv Anita Elstad
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
Nina Elizabeth Dolen Dolen
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Kanstad
Kris Kalkman
PedagogikkKris Kalkman
PedagogikkKris Kalkman

1MKP

OppgaveNavn
Emne på masternivåAtle Krogstad
Ellen Karoline Gjervan
Emne på masternivåMarit Holm Hopperstad
Lise Hovik
Ingvild Olsen Olaussen
Nina Scott Frisch
Morten Sæther
Atle Krogstad
(Timelærer Norsk)
Emne på masternivåSunniva Skjøstad Hovde
Lise Hovik
Jørgen Moe
Atle Krogstad
Emne på masternivåNina Scott Frisch
Emne på masternivåMarit Holm Hopperstad
Anita Synnøve Hammer
(Ellen Karoline Gjervan)
Sunniva Skjøstad Hovde
(Lise Hovik)

1MSP

OppgaveNavn
Emne på masternivå(Else Johansen Lyngseth)
Ingvild Åmot
Berit Groven
Monica Bjerklund
Karianne Franck
(Timelærer Pedagogikk)
Emne på masternivå(Oliver Thiel)
Jana van der Zwart-Langner
Else Johansen Lyngseth
(Bodil Moerland)
(Monica Bjerklund)
Timelærer Pedagogikk
Marit Pettersen
(Morten Sæther)
(Arve Gunnestad)
(Berit Groven)
Emne på masternivå(Jana van der Zwart-Langner)
Else Johansen Lyngseth
(Anne Berg)
Berit Groven
Marit Pettersen
Monica Bjerklund
(Arve Gunnestad)
(Ingvild Åmot)
(Kari Nordhus Strømsøe)
Emne på masternivåArve Gunnestad
Timelærer Pedagogikk
Monica Bjerklund
Marit Pettersen
Frode Stenseng

1NF

OppgaveNavn
KlassestyrerRolv Lundheim
PraksisveilederPål Gerhard Rysstad
KontaktlærereSilje Neraas (3)
Sveinung Næss (3)
Drama(Hanne Wiseth)
Sveinung Næss
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseOlav Bjarne Lysklett
Fysisk aktivitet og helseOlav Bjarne Lysklett
NorskSilje Neraas
PedagogikkKari Nergaard
Pål Gerhard Rysstad
PedagogikkPål Gerhard Rysstad
PedagogikkKari Nergaard

2A

OppgaveNavn
KlassestyrerPer-Arvid Wold
PraksisveilederUlla-Brit Ertsås
MatematikkSigne Marie Hanssen
(Cecilie Marandon Natvik)
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLEAdrian Johansen Rinde
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskAtle Krogstad
Nina Elizabeth Dolen Dolen
PedagogikkUlla-Brit Ertsås
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
PedagogikkUlla-Brit Ertsås

2B

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Nordhus Strømsøe
PraksisveilederKari Nordhus Strømsøe
MatematikkCecilie Marandon Natvik
Naturfag m miljølæreCecilie Marandon Natvik
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLESvein Sando
SamfunnsfagHanne Merete Hestvik Kleiven
NorskSilje Neraas
PedagogikkKari Nordhus Strømsøe
PedagogikkKari Nordhus Strømsøe
PedagogikkMona Halsaunet Frønes

2C

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
PraksisveilederMarit Pettersen
MatematikkSigne Marie Hanssen
(Cecilie Marandon Natvik)
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLEAdrian Johansen Rinde
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskMarit Semundseth
PedagogikkVibeke Glaser
PedagogikkMarit Pettersen
PedagogikkMarit Pettersen

2D

OppgaveNavn
KlassestyrerChristine Bjerkan Østbø Munch
PraksisveilederAgnete Vaags
MatematikkSigne Marie Hanssen
(Cecilie Marandon Natvik)
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
Anne Holla Sivertsen
RLEAdrian Johansen Rinde
SamfunnsfagHanne Merete Hestvik Kleiven
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkAgnete Vaags
PedagogikkAgnete Vaags
PedagogikkElse Johansen Lyngseth

2E

OppgaveNavn
KlassestyrerClaudia Melis
PraksisveilederJon Olaf Berg
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagKristine Warhuus Smeby
NorskNina Elizabeth Dolen Dolen
PedagogikkJon Olaf Berg
PedagogikkJon Olaf Berg
PedagogikkJohanne Rimul

2G1

OppgaveNavn
KlassestyrerTrude Kristiansen
PraksisveilederTrude Kristiansen
DramaSveinung Næss
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskAtle Krogstad
PedagogikkMonica Bjerklund
PedagogikkMonica Bjerklund
Trude Kristiansen

2G2

OppgaveNavn
KlassestyrerArnt Nordli
PraksisveilederTrude Kristiansen
Henrik Berger
DramaBarbro Djupvik
Kunst og håndverkGry Ulrichsen
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskAtle Krogstad
PedagogikkHenrik Berger
PedagogikkMarit Pettersen

2KF

OppgaveNavn
KlassestyrerVigdis Dagsdatter Øien
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes
DramaBarbro Djupvik
DramaBarbro Djupvik
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkHanne Bæverfjord
Thomas Nguyen
MusikkHanne Bæverfjord
Thomas Nguyen
MusikkHanne Bæverfjord
Thomas Nguyen
MatematikkOliver Thiel
(Cecilie Marandon Natvik)
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGry Mette Dalseng Haugen
NorskAtle Krogstad
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
PedagogikkÅse Kristin Hungnes

2MBL

OppgaveNavn
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
Hanne Merete Hestvik Kleiven
Vibeke Glaser
Anne Beate Reinertsen
Merete Moe
Elin Birgitte Ljunggren
Kari Hoås Moen
Sissel Mørreaunet
Emne på masternivå(Vibeke Glaser)
(Lise Hovik)
(Merete Moe)
Anne Beate Reinertsen
Elin Birgitte Ljunggren

2MF

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederMarit Kanstad
MusikkThomas Nguyen
MatematikkOliver Thiel
(Cecilie Marandon Natvik)
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagGry Mette Dalseng Haugen
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkMarit Kanstad
Monica Bjerklund
PedagogikkKris Kalkman
Marit Kanstad
PedagogikkMonica Bjerklund

2NF

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
PraksisveilederMarit Heldal
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Claudia Melis
Fysisk aktivitet og helseOlav Bjarne Lysklett
Børge Moe
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagGry Mette Dalseng Haugen
NorskSilje Neraas
PedagogikkKari Nergaard
Marit Heldal
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard

2P

OppgaveNavn
KlassestyrerMaria Selmer-Olsen
PraksisveilederSølvi Ann Fætten
Maria Selmer-Olsen
DramaLene Helland Rønningen
Sveinung Næss
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Hanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreCecilie Marandon Natvik
(Per-Arvid Wold)
(Hjørdis Krosshøl Bakke)
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagArnt Nordli
PedagogikkMaria Selmer-Olsen
PedagogikkMarianne Schram
PedagogikkMarianne Schram
(Marit Pettersen)
Maria Selmer-Olsen

3.kl

OppgaveNavn
Flere fag(Karianne Franck)
(Anita Synnøve Hammer)
(Marit Heldal)
Mirjam Dahl Bergsland
(Hilde Merete Amundsen)
Per Tore Granrusten

3G1

OppgaveNavn
KlassestyrerHilde Merete Amundsen
Jana van der Zwart-Langner
PraksisveilederHilde Merete Amundsen
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
NorskMarit Semundseth
PedagogikkHilde Merete Amundsen
PedagogikkJana van der Zwart-Langner

3G2

OppgaveNavn
KlassestyrerKarianne Franck
PraksisveilederKarianne Franck
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkKarianne Franck
Agnete Vaags
PedagogikkJana van der Zwart-Langner

3INT

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Schram
PraksisveilederMarianne Schram
Gjertrud Stordal
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
SamfunnsfagGjertrud Stordal
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkMarianne Schram
PedagogikkMarianne Schram
FordypningsfagMarianne Schram
Gjertrud Stordal
FordypningsfagMarianne Schram
Gjertrud Stordal
Jana van der Zwart-Langner
Gry Mette Dalseng Haugen
FordypningsfagMarianne Schram
Gjertrud Stordal

3KF

OppgaveNavn
KlassestyrerJan Ketil Torgersen
PraksisveilederJan Ketil Torgersen
Mirjam Dahl Bergsland
Anita Synnøve Hammer
DramaLise Hovik
Barbro Djupvik
Anita Synnøve Hammer
DramaAnita Synnøve Hammer
Kunst og håndverkJørgen Moe
Nina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Jan Ketil Torgersen
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Arnt Nordli
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
(Åse Kristin Hungnes)
Agnete Vaags
FordypningsfagMorten Sæther
Mirjam Dahl Bergsland
(Jørgen Moe)
Åse Kristin Hungnes
Anita Synnøve Hammer
(Nina Scott Frisch)
FordypningsfagMorten Sæther
Mirjam Dahl Bergsland
Anita Synnøve Hammer
Nina Scott Frisch

3LED

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen
PraksisveilederAnne Dagfrid Svendsen
Hilde Merete Amundsen
Elsa Fjeldavli
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
Samfunnsfag(Svein Sando)
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Timelærer Samfunnsfag
Arnt Nordli
PedagogikkVibeke Glaser
Hilde Merete Amundsen
PedagogikkVibeke Glaser
Hilde Merete Amundsen
FordypningsfagVibeke Glaser
Anne Dagfrid Svendsen
Hilde Merete Amundsen
Elsa Fjeldavli
FordypningsfagVibeke Glaser
Anne Dagfrid Svendsen
Hilde Merete Amundsen
Elsa Fjeldavli

3MDK

OppgaveNavn
KlassestyrerEllen Karoline Gjervan
PraksisveilederJan Ketil Torgersen
Guro Strømsøe
Johanne Rimul
DramaEllen Karoline Gjervan
Guro Strømsøe
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
Jørgen Moe
MusikkJan Ketil Torgersen
Sunniva Skjøstad Hovde
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Hanne Merete Hestvik Kleiven
PedagogikkJohanne Rimul
Henrik Berger
PedagogikkJohanne Rimul
FordypningsfagVigdis Dagsdatter Øien
(Guro Strømsøe)
Sunniva Skjøstad Hovde
(Jørgen Moe)
Johanne Rimul
Henrik Berger
(Lene Helland Rønningen)
FordypningsfagSunniva Skjøstad Hovde
Guro Strømsøe
Lene Helland Rønningen
Vigdis Dagsdatter Øien
Johanne Rimul

3MF

OppgaveNavn
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad
PraksisveilederSonja Kibsgaard
Gjertrud Stordal
RLESvein Sando
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
RLESvein Sando
SamfunnsfagGjertrud Stordal
Gry Mette Dalseng Haugen
SamfunnsfagGry Mette Dalseng Haugen
(Timelærer Samfunnsfag)
Gjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkSonja Kibsgaard
Kris Kalkman
PedagogikkMonica Bjerklund
Kris Kalkman
FordypningsfagKris Kalkman
Gry Mette Dalseng Haugen
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
Sonja Kibsgaard
FordypningsfagSvein Sando
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Monica Bjerklund
Kris Kalkman

3NAT

OppgaveNavn
KlassestyrerKathrine Bjørgen
PraksisveilederOlav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
Pål Gerhard Rysstad
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Claudia Melis
Fysisk aktivitet og helseOlav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
SamfunnsfagHanne Merete Hestvik Kleiven
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkPål Gerhard Rysstad
Agnete Vaags
PedagogikkAgnete Vaags
FordypningsfagOlav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
Per-Arvid Wold
Pål Gerhard Rysstad
Claudia Melis
Agnete Vaags
FordypningsfagOlav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
Per-Arvid Wold
Pål Gerhard Rysstad
Claudia Melis
Agnete Vaags

3NF

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
PraksisveilederTrond Løge Hagen
Marit Heldal
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Camilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
(Olav Bjarne Lysklett)
(Anne Holla Sivertsen)
Børge Moe
SamfunnsfagPer Tore Granrusten
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nordhus Strømsøe
PedagogikkMarit Heldal
(Timelærer Pedagogikk)
Kari Nordhus Strømsøe
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Rolv Lundheim
Marit Heldal
Camilla Kalvatn Egset
Kari Nordhus Strømsøe
Anne Holla Sivertsen
Nassira Essahli Vik
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Rolv Lundheim
Marit Heldal
Kari Nordhus Strømsøe

3P

OppgaveNavn
KlassestyrerAgnete Vaags
PraksisveilederMarianne Schram
Gunn Anita Søraunet
Agnete Vaags
MatematikkCecilie Marandon Natvik
Beate Nergård
Naturfag m miljølæreCecilie Marandon Natvik
(Hjørdis Krosshøl Bakke)
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagHanne Merete Hestvik Kleiven
NorskMarit Semundseth
Christine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkGunn Anita Søraunet
Marianne Schram
Pedagogikk(Marit Pettersen)
Agnete Vaags

3YNG

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Kanstad
PraksisveilederJon Olaf Berg
Ingrid Bjørkøy
MusikkHanne Bæverfjord
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkLise Hovik
Marit Kanstad
Ingrid Bjørkøy
Maria Selmer-Olsen
Ulla-Brit Ertsås
Henrik Berger
PedagogikkJon Olaf Berg
Monica Bjerklund
FordypningsfagJon Olaf Berg
Marit Kanstad
Ingrid Bjørkøy
Monica Bjerklund
Maria Selmer-Olsen
Ulla-Brit Ertsås
FordypningsfagMarit Kanstad
Ingrid Bjørkøy

4G

OppgaveNavn
KlassestyrerArnt Nordli
PraksisveilederBarbro Djupvik
Karianne Franck
Sine Bjerregård Hanssen
Signe Marie Hanssen
DramaBarbro Djupvik
Lene Helland Rønningen
MatematikkSigne Marie Hanssen
SamfunnsfagGry Mette Dalseng Haugen
Arnt Nordli
Gjertrud Stordal
NorskAtle Krogstad
PedagogikkKarianne Franck
Sine Bjerregård Hanssen
FordypningsfagAtle Krogstad
Barbro Djupvik
(Oliver Thiel)
Gro Anita Kamsvåg
Karianne Franck
Arnt Nordli
Sine Bjerregård Hanssen
Signe Marie Hanssen

BHPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Nordhus Strømsøe
Emne på bachelornivåGrete Storbæk Eriksen
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Anita Synnøve Hammer
Kari Nordhus Strømsøe
Anne Holla Sivertsen
Johanne Rimul
Gry Mette Dalseng Haugen

BLP

OppgaveNavn
KlassestyrerJon Olaf Berg
PedagogikkJon Olaf Berg
Hilde Merete Amundsen
Mirjam Dahl Bergsland
(Gunn Irene Heggvold)
Kjersti Nissen
(Timelærer Pedagogikk)
Marianne Pehrson
Ulla-Brit Ertsås
(Siv Anita Elstad)

KSB

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
Cecilie Dyrkorn Fodstad
NorskMarit Semundseth
Cecilie Dyrkorn Fodstad
(Christine Bjerkan Østbø Munch)
(Nina Elizabeth Dolen Dolen)
PedagogikkSonja Kibsgaard
Jana van der Zwart-Langner

MEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerSølvi Ann Fætten
RLESvein Sando
Sølvi Ann Fætten
Timelærer RLE

NECEC1-H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
DramaAnita Synnøve Hammer
Drama
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskSilje Neraas
PedagogikkMarit Heldal

NECEC1-V

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkThomas Nguyen
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskSilje Neraas
PedagogikkArve Gunnestad

RPOL-H

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter
Pål Gerhard Rysstad

RPOL-V

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
Fordypningsfag
Trond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter
Pål Gerhard Rysstad

STYRER-16

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivåPål Gerhard Rysstad
(Espen Leirset)
Kjell Åge Gotvassli
Merete Moe
Sissel Mørreaunet
Kari Hoås Moen
Børge Kristoffersen
Per Tore Granrusten
(Anita Synnøve Hammer)

STYRER-17

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
Børge Kristoffersen
Kjell Åge Gotvassli
Sissel Mørreaunet
Kari Hoås Moen
Pål Gerhard Rysstad
Merete Moe
(Jon Olaf Berg)

UHPED

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Heldal
Emne på bachelornivåTrond Løge Hagen
(Børge Kristoffersen)
Morten Sæther
(Mari Ann Letnes)
Marit Heldal

VBLU

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Emne på bachelornivåMarit Heldal
Kjersti Nissen
Kari Nergaard
Marianne Pehrson