Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2018-19

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

Navn med parentes rundt står for mindre enn 10 % av undervisningen i klassen.

1A

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Pehrson
PraksisveilederMarianne Pehrson
Sveinung Næss
KontaktlærereKathrine Bjørgen (1)
Monica Bjerklund (1)
Marianne Pehrson (1)
Anne Mette Sunde (2)
Sveinung Næss (1)
DramaSveinung Næss
DramaSveinung Næss
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkIngrid Velle
MusikkIngrid Velle
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLEIne Rolseth Bratsvedal
NorskAnne Mette Sunde
NorskAnne Mette Sunde
PedagogikkMonica Bjerklund
Marianne Pehrson
PedagogikkMonica Bjerklund
Marianne Pehrson

1B

OppgaveNavn
KlassestyrerSiv Anita Elstad
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
KontaktlærereMona Halsaunet Frønes (1)
Siv Anita Elstad (2)
Ingrid Velle (3)
DramaHanne Wiseth
Sveinung Næss
DramaHanne Wiseth
Sveinung Næss
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkJan Ketil Torgersen
MusikkIngrid Velle
Naturfag m miljølæreTimelærer Naturfag
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLEIne Rolseth Bratsvedal
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkMona Halsaunet Frønes
Sobh Chahboun
PedagogikkJana van der Zwart-Langner

1C

OppgaveNavn
KlassestyrerJohanne Rimul
PraksisveilederMariann Doseth
KontaktlærereThomas Nguyen (2)
Johanne Rimul (1)
Mariann Doseth (3)
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkThomas Nguyen
MusikkThomas Nguyen
Naturfag m miljølæreTimelærer Naturfag
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLEIne Rolseth Bratsvedal
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkJohanne Rimul
Mariann Doseth
PedagogikkJohanne Rimul
Mariann Doseth

1D

OppgaveNavn
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen
PraksisveilederHenrik Berger
KontaktlærereGrete Storbæk Eriksen (2)
Ingunn Solberg (1)
Thomas Nguyen (1)
Henrik Berger (2)
DramaHanne Wiseth
DramaHanne Wiseth
Kunst og håndverkIngunn Solberg
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
Vigdis Dagsdatter Øien
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkThomas Nguyen
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLEIne Rolseth Bratsvedal
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkVibeke Glaser
Henrik Berger
PedagogikkGunn Irene Heggvold
Henrik Berger

1E

OppgaveNavn
KlassestyrerBjørg Svinsholt
PraksisveilederTrude Kristiansen
KontaktlærereThomas Nguyen (6)
DramaIngvild Olsen Olaussen
Hanne Wiseth
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
MusikkThomas Nguyen
MusikkThomas Nguyen
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLESølvi Ann Fætten
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
PedagogikkTrude Kristiansen
Sobh Chahboun
PedagogikkNassira Essahli Vik

1G1

OppgaveNavn
KlassestyrerSiv Anita Elstad
PraksisveilederGunn Anita
Kari Nordhus Strømsøe
KontaktlærereGunn Anita (1)
Kari Nordhus Strømsøe (1)
Anne Holla Sivertsen (2)
Sveinung Næss (2)
DramaLise Hovik
(Sveinung Næss)
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkJan Ketil Torgersen
Ingrid Velle
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLESølvi Ann Fætten
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskAnne Mette Sunde
PedagogikkGunn Anita
Kari Nordhus Strømsøe
PedagogikkKari Nordhus Strømsøe

1G2

OppgaveNavn
KlassestyrerHenrik Berger
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
KontaktlærereElisabeth Walsøe Lehn (1)
Anne Holla Sivertsen (1)
Sveinung Næss (3)
Henrik Berger (1)
DramaBarbro Djupvik
(Timelærer Drama)
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLESølvi Ann Fætten
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
NorskSilje Neraas
PedagogikkElisabeth Walsøe Lehn
Henrik Berger
PedagogikkElisabeth Walsøe Lehn
Henrik Berger

1KF

OppgaveNavn
KlassestyrerGuro Strømsøe
PraksisveilederRanveig Lorentzen
KontaktlærereRanveig Lorentzen (1)
Guro Strømsøe (4)
Grete Storbæk Eriksen (1)
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
PedagogikkRanveig Lorentzen
Åse Kristin Hungnes
PedagogikkÅse Kristin Hungnes

1MBL

OppgaveNavn
Emne på masternivå(Svein Sando)
Vibeke Glaser
(Sissel Mørreaunet)
Hilde Merete Amundsen
Merete Moe
Vikar Pedagogikk
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
Kari Hoås Moen
Hilde Merete Amundsen
(Timelærer Pedagogikk)
Emne på masternivå(Monica Seland)
Vibeke Glaser
Kari Hoås Moen
(Hilde Merete Amundsen)
Merete Moe
(Sissel Mørreaunet)
Emne på masternivåKjell Åge Gotvassli
Timelærer Samfunnsfag
Emne på masternivå(Lise Hovik)
(Hilde Merete Amundsen)
Mirjam Dahl Bergsland
(Camilla Kalvatn Egset)
Elin Birgitte Ljunggren
(Claudia Melis)
Gry Mette Dalseng Haugen
(Hanne Merete Hestvik Kleiven)

1MF

OppgaveNavn
KlassestyrerHanne Wiseth
PraksisveilederKris Kalkman
KontaktlærereSiv Anita Elstad (6)
DramaHanne Wiseth
DramaHanne Wiseth
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
Kunst og håndverkSiv Anita Elstad
MusikkHanne Bæverfjord
MusikkHanne Bæverfjord
Ingrid Velle
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagLaila Skjei Flormælen
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
vikar Norsk
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkKris Kalkman
Nassira Essahli Vik
PedagogikkKris Kalkman
PedagogikkKris Kalkman

1MSP

OppgaveNavn
Emne på masternivå(Else Johansen Lyngseth)
Ingvild Åmot
(Timelærer Pedagogikk)
Monica Bjerklund
Karianne Franck
Emne på masternivåElse Johansen Lyngseth
(Ingvild Åmot)
(Timelærer Pedagogikk)
(Monica Bjerklund)
Marit Pettersen
(Oliver Thiel)
(Kari Nordhus Strømsøe)
Jana van der Zwart-Langner
(Sobh Chahboun)
Emne på masternivå(Anne Berg)
(Arve Gunnestad)
Else Johansen Lyngseth
(Ingvild Åmot)
(Berit Groven)
Monica Bjerklund
Marit Pettersen
(Jana van der Zwart-Langner)
(Sobh Chahboun)
Emne på masternivåArve Gunnestad
(Else Johansen Lyngseth)
Timelærer Pedagogikk
Monica Bjerklund
Marit Pettersen
Frode Stenseng
(Sobh Chahboun)

1NF

OppgaveNavn
KlassestyrerRolv Lundheim
PraksisveilederPål Gerhard Rysstad
KontaktlærereTrond Løge Hagen (1)
Vigdis Dagsdatter Øien (3)
Pål Gerhard Rysstad (1)
Sissel Dahlen Fjæran (1)
DramaIngvild Olsen Olaussen
(Sveinung Næss)
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkThomas Nguyen
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Anne Holla Sivertsen
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
NorskSilje Neraas
PedagogikkSissel Dahlen Fjæran
Pål Gerhard Rysstad
PedagogikkPål Gerhard Rysstad
PedagogikkPål Gerhard Rysstad

2A

OppgaveNavn
KlassestyrerPer-Arvid Wold
PraksisveilederUlla-Brit Ertsås
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLESølvi Ann Fætten
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagHanne Merete Hestvik Kleiven
Laila Skjei Flormælen
NorskAtle Krogstad
PedagogikkUlla-Brit Ertsås
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
PedagogikkUlla-Brit Ertsås

2B

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Nordhus Strømsøe
PraksisveilederKari Nordhus Strømsøe
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
Ine Rolseth Bratsvedal
SamfunnsfagHanne Merete Hestvik Kleiven
Norskvikar Norsk
Silje Neraas
PedagogikkKari Nordhus Strømsøe
PedagogikkKari Nordhus Strømsøe
PedagogikkMona Halsaunet Frønes

2C

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
PraksisveilederJohanne Rimul
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLEIne Rolseth Bratsvedal
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskMarit Semundseth
PedagogikkJohanne Rimul
PedagogikkJohanne Rimul
Nassira Essahli Vik
PedagogikkJohanne Rimul

2D

OppgaveNavn
KlassestyrerChristine Bjerkan Østbø Munch
PraksisveilederMarit Pettersen
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
Ine Rolseth Bratsvedal
SamfunnsfagHanne Merete Hestvik Kleiven
Laila Skjei Flormælen
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkVibeke Glaser
PedagogikkMarit Pettersen
PedagogikkMarit Pettersen

2E

OppgaveNavn
KlassestyrerClaudia Melis
PraksisveilederJon Olaf Berg
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseAnne Holla Sivertsen
RLEIne Rolseth Bratsvedal
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagKristine Warhuus Smeby
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkJon Olaf Berg
PedagogikkJon Olaf Berg
Mariann Doseth
PedagogikkMariann Doseth

2G1

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Schram
PraksisveilederSølvi Ann Fætten
Marianne Schram
DramaHanne Wiseth
Kunst og håndverk(Vigdis Dagsdatter Øien)
Siv Anita Elstad
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLESølvi Ann Fætten
Therese Marie Ignacio Bjørnaas
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskSilje Neraas
PedagogikkMarianne Schram
PedagogikkMarianne Schram
Marit Pettersen

2G2

OppgaveNavn
KlassestyrerTrude Kristiansen
PraksisveilederTrude Kristiansen
Henrik Berger
DramaBarbro Djupvik
Sveinung Næss
Kunst og håndverk(Vigdis Dagsdatter Øien)
Ingunn Solberg
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseBørge Moe
RLETherese Marie Ignacio Bjørnaas
Sølvi Ann Fætten
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskSilje Neraas
PedagogikkHenrik Berger
PedagogikkTrude Kristiansen

2KF

OppgaveNavn
KlassestyrerVigdis Dagsdatter Øien
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes
DramaBarbro Djupvik
Timelærer Drama
(Hanne Wiseth)
DramaHanne Wiseth
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkHanne Bæverfjord
MusikkHanne Bæverfjord
MusikkHanne Bæverfjord
MatematikkOliver Thiel
RLEMarit Hallset Svare
Ine Rolseth Bratsvedal
SamfunnsfagLaila Skjei Flormælen
NorskAtle Krogstad
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
PedagogikkÅse Kristin Hungnes

2MBK

OppgaveNavn
Emne på masternivå(Trond Løge Hagen)
Marit Holm Hopperstad
(Ellen Beate Hansen Sandseter)
(Marit Semundseth)
(Rune Storli)
(Kathrine Bjørgen)
(Hilde Merete Amundsen)
Monica Seland
Mirjam Dahl Bergsland
(Gjertrud Stordal)
(Tora Korsvold)
(Gro Anita Kamsvåg)
(Christine Bjerkan Østbø Munch)
Kris Kalkman
(Børge Moe)

2MBK+2MSP

OppgaveNavn
Emne på masternivå(Arve Gunnestad)
(Else Johansen Lyngseth)
(Ellen Beate Hansen Sandseter)
(Marit Semundseth)
Kathrine Bjørgen
(Hilde Merete Amundsen)
Monica Seland
Ingvild Åmot
Mirjam Dahl Bergsland
(Gjertrud Stordal)
Monica Bjerklund
(Gro Anita Kamsvåg)
Karianne Franck
Kris Kalkman
(Johanne Rimul)
Gry Mette Dalseng Haugen
Børge Moe
(Sobh Chahboun)
Emne på masternivå(Ellen Beate Hansen Sandseter)
(Kathrine Bjørgen)
Monica Seland
(Ingvild Åmot)
Mirjam Dahl Bergsland
Gjertrud Stordal
(Tora Korsvold)
Karianne Franck

2MBL

OppgaveNavn
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
(Vibeke Glaser)
(Kari Hoås Moen)
Sissel Mørreaunet
Merete Moe
Elin Birgitte Ljunggren
Hanne Merete Hestvik Kleiven
Emne på masternivå(Per Tore Granrusten)
(Vibeke Glaser)
Lise Hovik
(Kari Hoås Moen)
Hilde Merete Amundsen
Merete Moe
Elin Birgitte Ljunggren
Gry Mette Dalseng Haugen
(Hanne Merete Hestvik Kleiven)

2MF

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederNassira Essahli Vik
MusikkHanne Bæverfjord
MatematikkSunniva Skjøstad Hovde
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
Sølvi Ann Fætten
(Therese Marie Ignacio Bjørnaas)
SamfunnsfagGry Mette Dalseng Haugen
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
vikar Norsk
PedagogikkNassira Essahli Vik
PedagogikkNassira Essahli Vik
PedagogikkNassira Essahli Vik

2MKP

OppgaveNavn
Emne på masternivåLise Hovik
Atle Krogstad
Morten Sæther
(Marit Holm Hopperstad)
(Jørgen Moe)
(Ellen Karoline Gjervan)
Nina Scott Frisch
Sunniva Skjøstad Hovde
Emne på masternivåSonja Kibsgaard
Børge Kristoffersen
(Atle Krogstad)
Morten Sæther
Ingvild Olsen Olaussen
Jørgen Moe

2MSP

OppgaveNavn
Emne på masternivåArve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
Ingvild Åmot
Timelærer Pedagogikk
Monica Bjerklund
(Marit Pettersen)
Karianne Franck
Mariann Doseth

2NF

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
PraksisveilederSissel Dahlen Fjæran
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Claudia Melis
Fysisk aktivitet og helseOlav Bjarne Lysklett
Børge Moe
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagHanne Merete Hestvik Kleiven
Laila Skjei Flormælen
Norskvikar Norsk
Silje Neraas
PedagogikkSissel Dahlen Fjæran
PedagogikkSissel Dahlen Fjæran

3G1

OppgaveNavn
KlassestyrerKristine Warhuus Smeby
PraksisveilederHilde Merete Amundsen
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagKristine Warhuus Smeby
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkHilde Merete Amundsen
PedagogikkJana van der Zwart-Langner

3G2

OppgaveNavn
KlassestyrerNassira Essahli Vik
PraksisveilederSissel Mørreaunet
MatematikkSigne Marie Hanssen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkSissel Mørreaunet
Nassira Essahli Vik
PedagogikkNassira Essahli Vik

3INT

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Schram
PraksisveilederMarianne Schram
Gjertrud Stordal
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkJan Ketil Torgersen
Sunniva Skjøstad Hovde
SamfunnsfagGjertrud Stordal
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkMarianne Schram
PedagogikkMarianne Schram
FordypningsfagMarianne Schram
Fordypningsfag(Jørgen Moe)
Marianne Schram
Gjertrud Stordal
Jana van der Zwart-Langner
FordypningsfagMarianne Schram
Gjertrud Stordal

3KF

OppgaveNavn
KlassestyrerJan Ketil Torgersen
Nina Scott Frisch
PraksisveilederBarbro Djupvik
Jan Ketil Torgersen
Mirjam Dahl Bergsland
DramaLise Hovik
Barbro Djupvik
(Guro Strømsøe)
(Timelærer Drama)
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
Ingunn Solberg
MusikkJan Ketil Torgersen
Hanne Bæverfjord
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Arnt Nordli
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Mirjam Dahl Bergsland
FordypningsfagJan Ketil Torgersen
Mirjam Dahl Bergsland
(Ingunn Solberg)
Åse Kristin Hungnes
(Nina Scott Frisch)
Ingvild Olsen Olaussen
FordypningsfagJan Ketil Torgersen
Ingvild Olsen Olaussen
Mirjam Dahl Bergsland
Nina Scott Frisch

3LED

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen
PraksisveilederAnne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Mariann Doseth
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
Samfunnsfag(Svein Sando)
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Timelærer Samfunnsfag
Arnt Nordli
PedagogikkVibeke Glaser
Mariann Doseth
PedagogikkVibeke Glaser
Mariann Doseth
FordypningsfagVibeke Glaser
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Mariann Doseth
FordypningsfagVibeke Glaser
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Mariann Doseth

3MDK

OppgaveNavn
KlassestyrerIngvild Olsen Olaussen
PraksisveilederIngvild Olsen Olaussen
Guro Strømsøe
Johanne Rimul
DramaGuro Strømsøe
Ingvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkJørgen Moe
Vigdis Dagsdatter Øien
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Thomas Nguyen
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Hanne Merete Hestvik Kleiven
Laila Skjei Flormælen
PedagogikkJohanne Rimul
Henrik Berger
PedagogikkJohanne Rimul
FordypningsfagGuro Strømsøe
Grete Storbæk Eriksen
Jørgen Moe
Johanne Rimul
Henrik Berger
FordypningsfagGuro Strømsøe
Grete Storbæk Eriksen
Vigdis Dagsdatter Øien
Johanne Rimul

3MF

OppgaveNavn
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad
PraksisveilederSonja Kibsgaard
Laila Skjei Flormælen
RLESvein Sando
Ine Rolseth Bratsvedal
RLESvein Sando
SamfunnsfagGry Mette Dalseng Haugen
SamfunnsfagTimelærer Samfunnsfag
Hanne Merete Hestvik Kleiven
Laila Skjei Flormælen
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkSonja Kibsgaard
Kris Kalkman
PedagogikkMonica Bjerklund
Kris Kalkman
FordypningsfagSvein Sando
Sonja Kibsgaard
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Kris Kalkman
Gry Mette Dalseng Haugen
FordypningsfagSvein Sando
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Kris Kalkman
Gry Mette Dalseng Haugen

3NAT

OppgaveNavn
KlassestyrerKathrine Bjørgen
PraksisveilederOlav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
Sissel Dahlen Fjæran
Naturfag m miljølære(Hjørdis Krosshøl Bakke)
Timelærer Naturfag
(Camilla Kalvatn Egset)
Claudia Melis
Fysisk aktivitet og helseOlav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Kristine Warhuus Smeby
PedagogikkPål Gerhard Rysstad
Sissel Dahlen Fjæran
PedagogikkSissel Dahlen Fjæran
FordypningsfagOlav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
Timelærer Naturfag
Pål Gerhard Rysstad
Claudia Melis
Sissel Dahlen Fjæran
FordypningsfagOlav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
Timelærer Naturfag
Pål Gerhard Rysstad
Claudia Melis
Sissel Dahlen Fjæran

3NF

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
PraksisveilederTrond Løge Hagen
Marit Heldal
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Camilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Kathrine Bjørgen
(Anne Holla Sivertsen)
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Hanne Merete Hestvik Kleiven
Laila Skjei Flormælen
PedagogikkMarit Heldal
PedagogikkMarit Heldal
Nassira Essahli Vik
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Rolv Lundheim
Marit Heldal
Camilla Kalvatn Egset
Anne Holla Sivertsen
Nassira Essahli Vik
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Rolv Lundheim
Marit Heldal
Nassira Essahli Vik

3P

OppgaveNavn
KlassestyrerMaria Selmer-Olsen
PraksisveilederMarianne Schram
Maria Selmer-Olsen
MatematikkBeate Nergård
Signe Marie Hanssen
Naturfag m miljølære(Camilla Kalvatn Egset)
Per-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskMarit Semundseth
Christine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkMarianne Schram
Gunn Anita
Pedagogikk(Marit Pettersen)
Maria Selmer-Olsen

3YNG

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Kanstad
PraksisveilederJon Olaf Berg
Marit Kanstad
MusikkHanne Bæverfjord
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkLise Hovik
Marit Kanstad
Kari Nordhus Strømsøe
Ulla-Brit Ertsås
Henrik Berger
PedagogikkJon Olaf Berg
Monica Bjerklund
FordypningsfagJon Olaf Berg
Marit Kanstad
Monica Bjerklund
Trude Kristiansen
Kari Nordhus Strømsøe
Ulla-Brit Ertsås
FordypningsfagMarit Kanstad
Ulla-Brit Ertsås

4G

OppgaveNavn
KlassestyrerArnt Nordli
PraksisveilederBarbro Djupvik
Signe Marie Hanssen
Jana van der Zwart-Langner
DramaBarbro Djupvik
(Ingvild Olsen Olaussen)
Timelærer Drama
MatematikkOliver Thiel
Signe Marie Hanssen
SamfunnsfagArnt Nordli
Kristine Warhuus Smeby
NorskAtle Krogstad
PedagogikkJana van der Zwart-Langner
Karianne Franck
FordypningsfagAtle Krogstad
Barbro Djupvik
(Oliver Thiel)
Gro Anita Kamsvåg
Karianne Franck
(Arnt Nordli)
Jana van der Zwart-Langner
(Signe Marie Hanssen)
Mirjam Dahl Bergsland
(Kristine Warhuus Smeby)
FordypningsfagAtle Krogstad
Ingvild Olsen Olaussen
Oliver Thiel
Gro Anita Kamsvåg
Karianne Franck
Arnt Nordli
Jana van der Zwart-Langner

4P

OppgaveNavn
KlassestyrerMaria Selmer-Olsen
PraksisveilederMaria Selmer-Olsen
Signe Marie Hanssen
DramaBarbro Djupvik
Ingvild Olsen Olaussen
Hanne Wiseth
Sveinung Næss
MatematikkOliver Thiel
Signe Marie Hanssen
SamfunnsfagArnt Nordli
Kristine Warhuus Smeby
NorskAtle Krogstad
PedagogikkGunn Anita
Maria Selmer-Olsen
FordypningsfagAtle Krogstad
Ingvild Olsen Olaussen
Marianne Schram
(Oliver Thiel)
Gunn Anita
(Arnt Nordli)
Maria Selmer-Olsen
(Signe Marie Hanssen)
Kristine Warhuus Smeby
FordypningsfagMarianne Schram
Oliver Thiel
Arnt Nordli

BHPED2

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
Emne på bachelornivåRanveig Lorentzen
(Marit Semundseth)
(Ingvild Olsen Olaussen)
(Guro Strømsøe)
Grete Storbæk Eriksen
(Timelærer Drama)
Nina Scott Frisch
Kari Nordhus Strømsøe
(Christine Bjerkan Østbø Munch)
Anne Holla Sivertsen

LPL

OppgaveNavn
KlassestyrerJon Olaf Berg
PedagogikkJon Olaf Berg
Hilde Merete Amundsen
Mirjam Dahl Bergsland
(Gunn Irene Heggvold)
Marianne Pehrson
(Siv Anita Elstad)
Sissel Dahlen Fjæran

NECEC1-H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederMarit Kanstad
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkThomas Nguyen
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskGro Anita Kamsvåg
PedagogikkMarit Kanstad

NECEC1-V

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederMarit Kanstad
Drama
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkThomas Nguyen
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskSilje Neraas
PedagogikkMarit Kanstad

RPOL-H

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter
Pål Gerhard Rysstad

RPOL-V

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter
Pål Gerhard Rysstad

SSB

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
Cecilie Dyrkorn Fodstad
NorskMarit Semundseth
Cecilie Dyrkorn Fodstad
(Christine Bjerkan Østbø Munch)
PedagogikkSonja Kibsgaard

STYRER1

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
Per Tore Granrusten
Børge Kristoffersen
Kari Hoås Moen
Sissel Mørreaunet
Merete Moe
Kjell Åge Gotvassli
Pål Gerhard Rysstad
(Kristine Warhuus Smeby)

STYRER2

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivå( )
Per Tore Granrusten
Børge Kristoffersen
Kari Hoås Moen
(Sissel Mørreaunet)
Merete Moe
(Kjell Åge Gotvassli)
Pål Gerhard Rysstad

UHPED

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Heldal
Emne på bachelornivåTrond Løge Hagen
(Børge Kristoffersen)
Morten Sæther
(Mari Ann Letnes)
Marit Heldal

VBLU

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Marianne Pehrson
Emne på bachelornivåKjersti Nissen
(Timelærer Pedagogikk)
Marianne Pehrson
Maria Selmer-Olsen
Johanne Rimul
(Sissel Dahlen Fjæran)