Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2011-12

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

Navn med parentes rundt står for mindre enn 10 % av undervisningen i klassen.

1A

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Schram
PraksisveilederMarianne Schram
KontaktlærereKathrine Bjørgen (1)
Sølvi Ann Fætten (2)
Marianne Schram (3)
DramaBarbro Djupvik
Ingrid Bjørkøy
Kunst og håndverkMarit Hofstad
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Timelærer Musikk
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLESølvi Ann Fætten
Irene Haslund
PedagogikkMarianne Schram
Monica Bjerklund

1B

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hofstad
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
KontaktlærereTrond Løge Hagen (3)
Elisabeth Walsøe Lehn (3)
DramaEllen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkMarit Hofstad
MusikkHanne Bæverfjord
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
(Ole Johan Sando)
RLEIrene Haslund
PedagogikkMarit Pettersen
Elisabeth Walsøe Lehn

1C

OppgaveNavn
KlassestyrerOle Johan Sando
PraksisveilederBodil Moerland
Mona Halsaunet Frønes
KontaktlærereJan Ketil Torgersen (3)
Sølvi Ann Fætten (1)
Ole Johan Sando (2)
DramaBørge Kristoffersen
Anita Synnøve Hammer
Kunst og håndverk Moe
Ingrid Marie Putz
MusikkJan Ketil Torgersen
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLESølvi Ann Fætten
(Irene Haslund)
PedagogikkBodil Moerland
Mona Halsaunet Frønes

1D

OppgaveNavn
Klassestyrer Moe
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes
KontaktlærereAsbjørn Hirsch (2)
Berit Leinum (1)
Moe (3)
DramaAnita Synnøve Hammer
Kunst og håndverk Moe
MusikkBerit Leinum
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLEAsbjørn Hirsch
(Irene Haslund)
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Marit Pettersen

1E(linje)

OppgaveNavn
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen
PraksisveilederEllen Holst Buaas
KontaktlærereVibeke Glaser (3)
Grete Storbæk Eriksen (3)
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkMarit Hofstad
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
NorskAstri Ramsfjell
Henriette Jæger
PedagogikkEllen Holst Buaas
Vibeke Glaser

1F

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Heldal
PraksisveilederMarit Heldal
KontaktlærereRune Storli (3)
Marit Heldal (3)
DramaMorten Sæther
Kunst og håndverkIngrid Marie Putz
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Camilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseOlav Bjarne Lysklett
Rune Storli
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marit Heldal

1G1

OppgaveNavn
KlassestyrerJon Olaf Berg
PraksisveilederJon Olaf Berg
Sissel Mørreaunet
DramaIngrid Bjørkøy
Kunst og håndverkIngrid Marie Putz
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Rune Storli
(Ole Johan Sando)
Pedagogikk

1H

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
PraksisveilederRanveig Lorentzen
KontaktlærereRanveig Lorentzen (3)
Monica Bjerklund (3)
DramaEllen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
MusikkBerit Leinum
Hanne Bæverfjord
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
Ole Johan Sando
RLEAsbjørn Hirsch
(Irene Haslund)
PedagogikkRanveig Lorentzen
Monica Bjerklund

1I

OppgaveNavn
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad
PraksisveilederSonja Kibsgaard
KontaktlærereMarit Kanstad (1)
Sonja Kibsgaard (1)
Marit Hallset Svare (1)
Cecilie Dyrkorn Fodstad (3)
DramaEllen Karoline Gjervan
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreSølvi Wehn
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagPer Tore Granrusten
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
(Timelærer Norsk)
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard

2A

OppgaveNavn
KlassestyrerKjell Arvid Furuset
PraksisveilederMarianne Schram
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
NorskHenriette Jæger
(Timelærer Norsk)
Pedagogikk(Else Johansen Lyngseth)
Marit Holm Hopperstad
Marianne Schram

2B

OppgaveNavn
KlassestyrerGjertrud Stordal
PraksisveilederGunn Irene Heggvold
MatematikkCamilla Kalvatn Egset
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Camilla Kalvatn Egset
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskMarit Semundseth
Cecilie Dyrkorn Fodstad
(Timelærer Norsk)
PedagogikkIngrid Bjørkøy
Elisabeth Walsøe Lehn
(Else Johansen Lyngseth)

2C

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Holm Hopperstad
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Camilla Kalvatn Egset
SamfunnsfagPer Tore Granrusten
NorskAtle Krogstad
Marit Semundseth
Pedagogikk(Else Johansen Lyngseth)
Marit Holm Hopperstad
Mona Halsaunet Frønes

2D

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Nergaard
PraksisveilederKari Nergaard
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskMarit Semundseth
Henriette Jæger
PedagogikkVibeke Glaser
(Else Johansen Lyngseth)
Kari Nergaard

2E (linje)

OppgaveNavn
KlassestyrerEva Stai Brønstad
PraksisveilederEva Stai Brønstad
DramaBarbro Djupvik
Kunst og håndverkLaila Harrit Sve
MusikkHanne Bæverfjord
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreSølvi Wehn
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
Eva Stai Brønstad

2F

OppgaveNavn
KlassestyrerRune Storli
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreSølvi Wehn
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Rune Storli
SamfunnsfagPer Tore Granrusten
NorskAtle Krogstad
PedagogikkElisabeth Walsøe Lehn
Marit Heldal

2G

OppgaveNavn
KlassestyrerJon Olaf Berg
PraksisveilederJon Olaf Berg
Ingrid Bjørkøy
DramaEllen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkIngrid Marie Putz
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskAtle Krogstad
PedagogikkJon Olaf Berg
Sissel Mørreaunet

2H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Pettersen
PraksisveilederMarit Pettersen
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskMarit Semundseth
Henriette Jæger
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Marit Pettersen

2I

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederSonja Kibsgaard
DramaEllen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Timelærer Forming
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagKari Hoås Moen
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
(Timelærer Norsk)
PedagogikkMarianne Schram
Sonja Kibsgaard

2K

OppgaveNavn
KlassestyrerSølvi Ann Fætten
PraksisveilederEllen Holst Buaas
Sølvi Ann Fætten
DramaGuro Strømsøe
Ingrid Bjørkøy
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagGjertrud Stordal
PedagogikkEllen Holst Buaas
Sølvi Ann Fætten

3DraL

OppgaveNavn
KlassestyrerBarbro Djupvik
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkSonja Kibsgaard
Ingrid Bjørkøy
(Marit Heldal)
Åse Kristin Hungnes
(Timelærer Pedagogikk)
FordypningsfagLise Hovik
Barbro Djupvik
Ingvild Olsen Olaussen
Anita Synnøve Hammer

3E

OppgaveNavn
KlassestyrerJan Ketil Torgersen
PraksisveilederEva Stai Brønstad
DramaLise Hovik
Børge Kristoffersen
Ellen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkLaila Harrit Sve
MusikkJan Ketil Torgersen
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
Timelærer Samfunnsfag
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
Eva Stai Brønstad
(Timelærer Pedagogikk)

3F

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
PraksisveilederMarit Heldal
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Rolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter
RLESølvi Ann Fætten
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marit Heldal
(Timelærer Pedagogikk)

3FysFos

OppgaveNavn
KlassestyrerKathrine Bjørgen
PraksisveilederRanveig Lorentzen
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkKari Nergaard
Ranveig Lorentzen
(Timelærer Pedagogikk)
Marit Heldal
FordypningsfagAnne Berg
Olav Bjarne Lysklett
(Ellen Beate Hansen Sandseter)
Kathrine Bjørgen

3I

OppgaveNavn
KlassestyrerSturla Sagberg
PraksisveilederHilde Merete Amundsen
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagYngve Skjæveland
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkSonja Kibsgaard
(Timelærer Pedagogikk)
Marit Kanstad
Hilde Merete Amundsen
Tora Korsvold
Åse Kristin Hungnes

3IKT

OppgaveNavn
KlassestyrerHenriette Jæger
PraksisveilederMirjam Dahl Bergsland
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Mirjam Dahl Bergsland
(Marit Heldal)
(Timelærer Pedagogikk)
FordypningsfagSvein Sando
Jan Ketil Torgersen
Mari Ann Letnes
Henriette Jæger
( Moe)

3OrgLed

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen
PraksisveilederMarit Pettersen
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
NorskMarit Semundseth
Pedagogikk(Marit Heldal)
(Timelærer Pedagogikk)
Marit Pettersen
Elisabeth Walsøe Lehn
FordypningsfagKari Hoås Moen
Anne Dagfrid Svendsen
(Elsa Fjeldavli)
Yngve Skjæveland
Timelærer Samfunnsfag

3SmåPed

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Kanstad
PraksisveilederMarit Kanstad
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Kanstad
(Marit Heldal)
Åse Kristin Hungnes
(Timelærer Pedagogikk)
Monica Bjerklund
FordypningsfagAnne Berg
Marit Kanstad
Bodil Moerland
Morten Sæther
Ingrid Bjørkøy
Timelærer Pedagogikk

4G

OppgaveNavn
KlassestyrerPer Tore Granrusten
PedagogikkJon Olaf Berg
Mona Halsaunet Frønes
(Timelærer Pedagogikk)
FordypningsfagAtle Krogstad
(Anne Hjønnevåg Nakken)
Timelærer Samfunnsfag
Oliver Thiel

BBB

OppgaveNavn
KlassestyrerMonica Seland
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
Vibeke Glaser
Ole Fredrik Lillemyr
Kari Hoås Moen
Hilde Merete Amundsen
Monica Seland
(Merete Moe)
(Ingvild Åmot)
(Timelærer Pedagogikk)
Tora Korsvold
(Anita Synnøve Hammer)

BHPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerEva Stai Brønstad
Emne på bachelornivåTrond Løge Hagen
Anne Dagfrid Svendsen
Morten Sæther
Ingvild Olsen Olaussen
Eva Stai Brønstad
Cecilie Dyrkorn Fodstad

Kompass1(4FS)

OppgaveNavn
KlassestyrerMirjam Dahl Bergsland
Emne på bachelornivåMirjam Dahl Bergsland
Cecilie Dyrkorn Fodstad
(Hanne Bæverfjord)

Kompass2(3)

OppgaveNavn
KlassestyrerElisabeth Walsøe Lehn
Emne på bachelornivåBarbro Djupvik
Elisabeth Walsøe Lehn
Ingrid Marie Putz

MAEST-H

OppgaveNavn
Emne på masternivåBørge Kristoffersen
Timelærer Drama

MAEST-V

OppgaveNavn
Emne på masternivåMari Ann Letnes
Maria Øksnes
Timelærer Pedagogikk

MEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerSturla Sagberg
Emne på bachelornivåAsbjørn Hirsch
Astri Ramsfjell
Sturla Sagberg
(Sølvi Ann Fætten)
Grete Storbæk Eriksen
(Timelærer RLE)
(Anita Synnøve Hammer)

MEUTD

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
Emne på bachelornivåBørge Kristoffersen
Ranveig Lorentzen

NECEC1-H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverk Moe
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreSølvi Wehn
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagYngve Skjæveland
NorskAtle Krogstad
PedagogikkArve Gunnestad
Hilde Merete Amundsen

PVPRA

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Emne på bachelornivåSølvi Helene Hessen Schei
Kjersti Nissen
Kari Nergaard
Timelærer Timelærer
Timelærer Pedagogikk

PVPRA-2

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Nergaard
Emne på bachelornivåSølvi Helene Hessen Schei
Kjersti Nissen
Kari Nergaard
Timelærer Timelærer
Timelærer Pedagogikk

REAL

OppgaveNavn
KlassestyrerHjørdis Krosshøl Bakke
Emne på bachelornivåHjørdis Krosshøl Bakke
Anne Hjønnevåg Nakken
Sølvi Wehn
Oliver Thiel

SPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerBodil Moerland
Emne på masternivå(Anne Berg)
Arve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
Berit Groven
Timelærer Pedagogikk
Monica Bjerklund

SPED1D

OppgaveNavn
KlassestyrerElse Johansen Lyngseth
Emne på masternivå(Anne Berg)
Arve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
Berit Groven
(Timelærer Pedagogikk)
Monica Bjerklund
(Marit Pettersen)

SPED2

OppgaveNavn
KlassestyrerBerit Groven
Emne på masternivå(Anne Berg)
Arve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
Berit Groven
Timelærer Pedagogikk
Monica Bjerklund

STYRER-B14

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Hoås Moen
Sissel Mørreaunet
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
(Vibeke Glaser)
Børge Kristoffersen
(Kari Johanne Kvistad)
(Ole Fredrik Lillemyr)
Kari Hoås Moen
Sissel Mørreaunet
(Monica Seland)
(Kari Emilsen)
Kjersti Nissen
Yngve Skjæveland
Kjell Åge Gotvassli

VEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivåVibeke Glaser
Børge Kristoffersen
Kari Johanne Kvistad
Sissel Mørreaunet
(Sturla Sagberg)
Sølvi Helene Hessen Schei
Kjersti Nissen
Timelærer Pedagogikk