Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2012-13

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

Navn med parentes rundt står for mindre enn 10 % av undervisningen i klassen.

1A

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Schram
PraksisveilederMarianne Schram
KontaktlærereMarianne Schram (2)
Irene Haslund (2)
Vigdis Dagsdatter Øien (2)
Drama(Lise Hovik)
Barbro Djupvik
Kunst og håndverkMarit Hofstad
Vigdis Dagsdatter Øien
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Timelærer Musikk
Fysisk aktivitet og helseYngve Sommervoll
RLEIrene Haslund
PedagogikkMarianne Schram
Gro Anita Kamsvåg

1B

OppgaveNavn
KlassestyrerNina Scott Frisch
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes
KontaktlærereAnne Berg (3)
Åse Kristin Hungnes (2)
Irene Haslund (1)
Drama(Lise Hovik)
Anita Synnøve Hammer
Hanne Haugli Sandnes
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkGrete Daling
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEIrene Haslund
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Trine Telnes

1C

OppgaveNavn
KlassestyrerOle Johan Sando
PraksisveilederGunn Irene Heggvold
Ingeborg Karina Berg
KontaktlærereGunn Irene Heggvold (1)
Åse Kristin Hungnes (1)
Ole Johan Sando (1)
Vigdis Dagsdatter Øien (2)
Ingeborg Karina Berg (1)
Drama(Lise Hovik)
Børge Kristoffersen
(Hanne Haugli Sandnes)
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Timelærer Musikk
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLEIrene Haslund
PedagogikkGunn Irene Heggvold
Åse Kristin Hungnes
Ingeborg Karina Berg

1D

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hofstad
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
Elisabeth Walsøe Lehn
KontaktlærereAsbjørn Hirsch (1)
Marit Hofstad (1)
Ingrid Bjørkøy (1)
Elisabeth Walsøe Lehn (1)
Silje Solli Andreassen (2)
Drama(Lise Hovik)
Hanne Haugli Sandnes
Kunst og håndverkMarit Hofstad
MusikkHanne Bæverfjord
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEAsbjørn Hirsch
PedagogikkIngrid Bjørkøy
Elisabeth Walsøe Lehn

1E(linje)

OppgaveNavn
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen
PraksisveilederTrine Telnes
KontaktlærereEllen Holst Buaas (2)
Guro Strømsøe (1)
Grete Storbæk Eriksen (3)
Drama(Lise Hovik)
Guro Strømsøe
Kunst og håndverkMarit Hofstad
MusikkElin Angelo
Grete Storbæk Eriksen
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
NorskAstri Ramsfjell
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Ingvild Kristin Alfheim
PedagogikkEllen Holst Buaas
Trine Telnes

1F

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Heldal
PraksisveilederMarit Heldal
KontaktlærereRune Storli (3)
Gunn Irene Heggvold (1)
Marit Heldal (1)
Jørgen Moe (1)
Ingeborg Karina Berg (1)
DramaMorten Sæther
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
Silje Solli Andreassen
PedagogikkGunn Irene Heggvold
Marit Heldal
Ingeborg Karina Berg

1G

OppgaveNavn
KlassestyrerIngrid Bjørkøy
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
Trine Telnes
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Hanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helse(Rune Storli)
Ole Johan Sando
Silje Solli Andreassen
PedagogikkIngrid Bjørkøy
Trine Telnes

1H

OppgaveNavn
KlassestyrerMona Halsaunet Frønes
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
KontaktlærereBjørg Svinsholt (1)
Sølvi Ann Fætten (1)
Mona Halsaunet Frønes (2)
Yngve Sommervoll (2)
Drama(Lise Hovik)
Guro Strømsøe
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
MusikkMarte Lovise Elnan Aune
Fysisk aktivitet og helseYngve Sommervoll
RLESølvi Ann Fætten
PedagogikkMona Halsaunet Frønes
Gro Anita Kamsvåg

1I

OppgaveNavn
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad
PraksisveilederMarit Kanstad
KontaktlærereMarit Kanstad (3)
Cecilie Dyrkorn Fodstad (3)
Drama(Lise Hovik)
Hanne Haugli Sandnes
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreSophie Marty Munkejord
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Kanstad
Hilde Merete Amundsen

1M

OppgaveNavn
KlassestyrerElisabeth Walsøe Lehn
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
DramaHanne Haugli Sandnes
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreSophie Marty Munkejord
Fysisk aktivitet og helseYngve Sommervoll
PedagogikkTrine Telnes
Elisabeth Walsøe Lehn

2A

OppgaveNavn
KlassestyrerKjell Arvid Furuset
PraksisveilederMarianne Schram
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Beate Nergård
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
Pedagogikk(Else Johansen Lyngseth)
Marit Holm Hopperstad
Marianne Schram

2B

OppgaveNavn
KlassestyrerGjertrud Stordal
PraksisveilederKjersti Nissen
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Beate Nergård
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Siri-Christine Seehuus
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskIngvild Kristin Alfheim
PedagogikkVibeke Glaser
(Else Johansen Lyngseth)
Kjersti Nissen

2C

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Holm Hopperstad
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Beate Nergård
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskAtle Krogstad
Ingvild Kristin Alfheim
Pedagogikk(Else Johansen Lyngseth)
Marit Holm Hopperstad
Mona Halsaunet Frønes

2D

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Nergaard
PraksisveilederKari Nergaard
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Beate Nergård
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
SamfunnsfagGjertrud Stordal
Tora Landrø
NorskMarit Semundseth
Pedagogikk(Else Johansen Lyngseth)
Kari Nergaard
Gro Anita Kamsvåg

2E (linje)

OppgaveNavn
KlassestyrerEva Stai Brønstad
PraksisveilederEva Stai Brønstad
Drama
(Lise Hovik)
Barbro Djupvik
Kunst og håndverkJørgen Moe
Vigdis Dagsdatter Øien
MusikkElin Angelo
Hanne Bæverfjord
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreSophie Marty Munkejord
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
Eva Stai Brønstad

2F

OppgaveNavn
KlassestyrerRune Storli
PraksisveilederEllen Holst Buaas
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
SamfunnsfagKari Emilsen
NorskAtle Krogstad
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marit Heldal

2G

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
PraksisveilederJon Olaf Berg
Sissel Mørreaunet
DramaHanne Haugli Sandnes
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkJan Ketil Torgersen
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
RLESvein Sando
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Tora Landrø
NorskMarit Semundseth
PedagogikkJon Olaf Berg
Sissel Mørreaunet

2H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
PraksisveilederMarit Pettersen
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Beate Nergård
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Sophie Marty Munkejord
SamfunnsfagGjertrud Stordal
Tora Landrø
NorskMarit Semundseth
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Marit Pettersen

2I

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes
Drama(Lise Hovik)
Hanne Haugli Sandnes
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Timelærer Forming
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Marianne Schram

3DraL

OppgaveNavn
KlassestyrerBarbro Djupvik
PraksisveilederMirjam Dahl Bergsland
RLESølvi Ann Fætten
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Tora Landrø
NorskMarit Semundseth
PedagogikkSonja Kibsgaard
Mirjam Dahl Bergsland
(Marit Heldal)
(Timelærer Pedagogikk)
Gro Anita Kamsvåg
FordypningsfagGuro Strømsøe
Barbro Djupvik
Anita Synnøve Hammer

3E

OppgaveNavn
KlassestyrerJan Ketil Torgersen
PraksisveilederEva Stai Brønstad
Drama(Lise Hovik)
Anita Synnøve Hammer
Ellen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Jan Ketil Torgersen
RLEMarit Hallset Svare
Irene Haslund
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
Eva Stai Brønstad
(Marit Heldal)
(Timelærer Pedagogikk)

3F

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
PraksisveilederIngeborg Karina Berg
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Rolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Rune Storli
(Timelærer Fysisk fostring)
(Silje Solli Andreassen)
RLESølvi Ann Fætten
PedagogikkGunn Irene Heggvold
Marit Heldal
(Timelærer Pedagogikk)
Ingeborg Karina Berg

3FysFos

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
PraksisveilederKari Nergaard
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
Pedagogikk(Marit Heldal)
Kari Nergaard
(Timelærer Pedagogikk)
Gro Anita Kamsvåg
FordypningsfagAnne Berg
Olav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen

3G

OppgaveNavn
KlassestyrerPer Tore Granrusten
PraksisveilederIngeborg Karina Berg
MatematikkBeate Nergård
RLEIrene Haslund
SamfunnsfagPer Tore Granrusten
NorskAtle Krogstad
PedagogikkJon Olaf Berg
Ingrid Bjørkøy
Ingeborg Karina Berg

3I

OppgaveNavn
KlassestyrerSonja Kibsgaard
PraksisveilederSonja Kibsgaard
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard
(Merete Moe)
(Timelærer Pedagogikk)
Tora Korsvold

3IKT

OppgaveNavn
KlassestyrerJørgen Moe
PraksisveilederMerete Moe
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Merete Moe
(Timelærer Pedagogikk)
Gro Anita Kamsvåg
Fordypningsfag(Svein Sando)
Jan Ketil Torgersen
Elin Angelo
Mari Ann Letnes
Jørgen Moe

3K

OppgaveNavn
KlassestyrerSølvi Ann Fætten
PraksisveilederSølvi Ann Fætten
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
RLESølvi Ann Fætten
Samfunnsfag
NorskAstri Ramsfjell
PedagogikkEllen Holst Buaas
(Sølvi Ann Fætten)

3OrgLed

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen
PraksisveilederMarit Pettersen
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMerete Moe
(Timelærer Pedagogikk)
Marit Pettersen
Mette Nygård
Fordypningsfag(Per Tore Granrusten)
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Yngve Skjæveland
Timelærer Samfunnsfag
Tora Landrø

3SmåPed

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Kanstad
PraksisveilederBodil Moerland
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Kanstad
(Marit Heldal)
(Timelærer Pedagogikk)
Monica Bjerklund
Bodil Moerland
Ingrid Bjørkøy
FordypningsfagAnne Berg
Marit Kanstad
Bodil Moerland
Morten Sæther
Barbro Djupvik
(Ingrid Bjørkøy)
Anne Synnøve Brenne
Mette Nygård

BBB

OppgaveNavn
KlassestyrerMonica Seland
Tora Korsvold
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
Vibeke Glaser
(Kari Hoås Moen)
(Sissel Mørreaunet)
(Ellen Beate Hansen Sandseter)
Hilde Merete Amundsen
Monica Seland
(Mari Ann Letnes)
(Merete Moe)
Timelærer Pedagogikk
Tora Korsvold
(Anita Synnøve Hammer)

BHPE2

OppgaveNavn
KlassestyrerTrine Telnes
Emne på bachelornivåAnne Berg
Marit Hofstad
Marit Kanstad
Bodil Moerland
Morten Sæther
(Ingrid Bjørkøy)
Anita Synnøve Hammer
Mette Nygård
Trine Telnes

FHM

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
Ellen Beate Hansen Sandseter
Emne på masternivå(Anne Berg)
(Trond Løge Hagen)
(Atle Krogstad)
Olav Bjarne Lysklett
Ellen Beate Hansen Sandseter
Rune Storli
Kathrine Bjørgen
(Monica Seland)
Timelærer Fysisk fostring

Kompass2(3)

OppgaveNavn
Emne på bachelornivå

MAEST-H

OppgaveNavn
Emne på masternivåBørge Kristoffersen
Anita Synnøve Hammer

MAEST-V

OppgaveNavn
Emne på masternivåMari Ann Letnes
Timelærer Pedagogikk
Anita Synnøve Hammer

MEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerAsbjørn Hirsch
Emne på bachelornivåAsbjørn Hirsch
Svein Sando
Astri Ramsfjell
Sturla Sagberg
(Sølvi Ann Fætten)
(Grete Storbæk Eriksen)
Timelærer RLE
(Anita Synnøve Hammer)

MEUTD

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
Emne på bachelornivåBørge Kristoffersen
Ranveig Lorentzen

NECEC1-H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagYngve Skjæveland
NorskAtle Krogstad
PedagogikkArve Gunnestad
Hilde Merete Amundsen

NECEC1-V

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverk
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagYngve Skjæveland
NorskAtle Krogstad
PedagogikkArve Gunnestad
Hilde Merete Amundsen

PVPRA

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Emne på bachelornivåSølvi Helene Hessen Schei
Kjersti Nissen
Kari Nergaard
Timelærer Timelærer
Timelærer Pedagogikk

REAL

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Hjønnevåg Nakken
Emne på bachelornivåHjørdis Krosshøl Bakke
Rolv Lundheim
Anne Hjønnevåg Nakken
(Beate Nergård)
Oliver Thiel

SPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerBodil Moerland
Marit Pettersen
Emne på masternivå(Anne Berg)
(Arve Gunnestad)
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
Berit Groven
(Timelærer Pedagogikk)
Monica Bjerklund
Marit Pettersen

SPED2

OppgaveNavn
KlassestyrerBodil Moerland
Marit Pettersen
Emne på masternivåArve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
(Morten Sæther)
Berit Groven
Timelærer Pedagogikk
Monica Bjerklund
Marit Pettersen

SPED2D

OppgaveNavn
KlassestyrerElse Johansen Lyngseth
Monica Bjerklund
Emne på masternivåArve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
(Morten Sæther)
Berit Groven
Timelærer Pedagogikk
Monica Bjerklund
(Marit Pettersen)

STYRER-B14

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
Børge Kristoffersen
(Kari Johanne Kvistad)
Kari Hoås Moen
Sissel Mørreaunet
(Sølvi Helene Hessen Schei)
(Monica Seland)
Kjersti Nissen
Yngve Skjæveland
Kjell Åge Gotvassli