Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2013-14

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

Navn med parentes rundt står for mindre enn 10 % av undervisningen i klassen.

1A

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
PraksisveilederRanveig Lorentzen
Drama(Lise Hovik)
Anita Synnøve Hammer
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkOdd Erik Stendahl
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
Rune Storli
Ole Johan Sando
(Timelærer Fysisk fostring)
RLEAsbjørn Hirsch
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Ranveig Lorentzen
Gunn Anita Søraunet
PedagogikkGunn Anita Søraunet
Ranveig Lorentzen

1B

OppgaveNavn
KlassestyrerVigdis Dagsdatter Øien
PraksisveilederMarianne Schram
Drama(Lise Hovik)
Lene Helland Rønningen
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
Timelærer Fysisk fostring
RLEAsbjørn Hirsch
NorskAstri Ramsfjell
NorskAstri Ramsfjell
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Marianne Schram
Karianne Franck
PedagogikkMarianne Schram
Karianne Franck

1C

OppgaveNavn
KlassestyrerMona Halsaunet Frønes
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
Drama(Lise Hovik)
Børge Kristoffersen
Guro Strømsøe
Kunst og håndverkMarit Hofstad
Jørgen Moe
MusikkJan Ketil Torgersen
Odd Erik Stendahl
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
Timelærer Fysisk fostring
RLESølvi Ann Fætten
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Mona Halsaunet Frønes
Karianne Franck
PedagogikkMona Halsaunet Frønes

1D

OppgaveNavn
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
Elisabeth Walsøe Lehn
DramaLise Hovik
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Musikk(Jan Ketil Torgersen)
Grete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
Timelærer Fysisk fostring
RLESølvi Ann Fætten
NorskAnne Mette Sunde
NorskAnne Mette Sunde
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Ingrid Bjørkøy
Elisabeth Walsøe Lehn
PedagogikkIngrid Bjørkøy

1G1

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Pehrson
PraksisveilederJon Olaf Berg
Sissel Mørreaunet
Marianne Pehrson
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLEAsbjørn Hirsch
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
PedagogikkEllen Holst Buaas
Ingvild Åmot
Marianne Pehrson

1G2

OppgaveNavn
KlassestyrerTrine Telnes
PraksisveilederTrine Telnes
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLEAsbjørn Hirsch
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkElisabeth Walsøe Lehn
Trine Telnes

1H

OppgaveNavn
KlassestyrerIngvild Olsen Olaussen
PraksisveilederMarianne Pehrson
Drama(Lise Hovik)
Ingvild Olsen Olaussen
(Hanne Wiseth)
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkOdd Erik Stendahl
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
Timelærer Fysisk fostring
RLESølvi Ann Fætten
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Trine Telnes
Marianne Pehrson
PedagogikkTrine Telnes
Marianne Pehrson

1KF

OppgaveNavn
KlassestyrerGuro Strømsøe
PraksisveilederEva Stai Brønstad
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkEva Stai Brønstad
Marianne Schram
PedagogikkEva Stai Brønstad
Marianne Schram

1MF

OppgaveNavn
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad
PraksisveilederGunn Anita Søraunet
Drama(Lise Hovik)
Lene Helland Rønningen
DramaLene Helland Rønningen
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
MusikkHanne Bæverfjord
MusikkHanne Bæverfjord
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkSonja Kibsgaard
Gunn Anita Søraunet
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard

1NF

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
Marit Heldal
PraksisveilederMarit Heldal
Drama(Lise Hovik)
Ellen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Rune Storli
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
Trond Løge Hagen
NorskAtle Krogstad
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard

2A

OppgaveNavn
KlassestyrerSiri-Christine Seehuus
PraksisveilederMarianne Schram
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Marianne Schram
(Marit Pettersen)

2B

OppgaveNavn
KlassestyrerGjertrud Stordal
PraksisveilederKjersti Nissen
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskAnne Mette Sunde
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Kjersti Nissen
(Marit Pettersen)
Gunn Anita Søraunet

2C

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Holm Hopperstad
PraksisveilederMerete Moe
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskKristin P. Bjørnsson
PedagogikkSissel Mørreaunet
Marit Holm Hopperstad
Merete Moe
(Marit Pettersen)

2D

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Beate Reinertsen
PraksisveilederMarit Pettersen
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskKristin P. Bjørnsson
PedagogikkMarit Pettersen
Anne Beate Reinertsen

2E (linje)

OppgaveNavn
KlassestyrerEva Stai Brønstad
PraksisveilederEllen Holst Buaas
Drama(Lise Hovik)
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkHanne Bæverfjord
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Per-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
PedagogikkEllen Holst Buaas
Eva Stai Brønstad

2F

OppgaveNavn
KlassestyrerRune Storli
PraksisveilederKari Nergaard
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
SamfunnsfagSvein Ottar Hammer
NorskAtle Krogstad
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marit Heldal
Kari Nergaard

2G

OppgaveNavn
KlassestyrerIngrid Bjørkøy
PraksisveilederTrine Telnes
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkOdd Erik Stendahl
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
RLEAsbjørn Hirsch
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskMarit Semundseth
PedagogikkIngrid Bjørkøy
Trine Telnes

2H

OppgaveNavn
KlassestyrerMona Halsaunet Frønes
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Per-Arvid Wold
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskKristin P. Bjørnsson
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Mona Halsaunet Frønes
(Marit Pettersen)

2I

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
Drama(Lise Hovik)
Guro Strømsøe
Kunst og håndverkMarit Hofstad
Timelærer Forming
MusikkOdd Erik Stendahl
MatematikkOliver Thiel
RLESturla Sagberg
Marit Hallset Svare
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkIngrid Bjørkøy
Marianne Schram

2M

OppgaveNavn
KlassestyrerElisabeth Walsøe Lehn
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
RLEAsbjørn Hirsch
SamfunnsfagSvein Ottar Hammer
NorskMarit Semundseth
PedagogikkElisabeth Walsøe Lehn
Karianne Franck

3E

OppgaveNavn
KlassestyrerNina Scott Frisch
PraksisveilederEva Stai Brønstad
DramaLise Hovik
Ellen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Jan Ketil Torgersen
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
Pedagogikk(Merete Moe)
Eva Stai Brønstad
(Timelærer Pedagogikk)
Gro Anita Kamsvåg

3F

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
Marit Heldal
PraksisveilederEllen Holst Buaas
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Rolv Lundheim
Per-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Rune Storli
RLESølvi Ann Fætten
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marit Heldal
(Timelærer Pedagogikk)

3FysFos

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
PraksisveilederMirjam Dahl Bergsland
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkEllen Holst Buaas
(Merete Moe)
Mirjam Dahl Bergsland
(Timelærer Pedagogikk)
Gro Anita Kamsvåg
FordypningsfagAnne Berg
Olav Bjarne Lysklett
Kathrine Bjørgen
Ole Johan Sando

3G

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
PraksisveilederSissel Mørreaunet
MatematikkBeate Nergård
RLESvein Sando
Sølvi Ann Fætten
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
Gjertrud Stordal
NorskMarit Semundseth
PedagogikkSissel Mørreaunet
Merete Moe

3I

OppgaveNavn
KlassestyrerSonja Kibsgaard
PraksisveilederSonja Kibsgaard
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
Svein Ottar Hammer
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard
(Merete Moe)
(Timelærer Pedagogikk)

3IKT

OppgaveNavn
KlassestyrerGro Anita Kamsvåg
PraksisveilederMerete Moe
RLESturla Sagberg
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Svein Ottar Hammer
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Merete Moe
(Timelærer Pedagogikk)
Gro Anita Kamsvåg
Fordypningsfag(Svein Sando)
Jan Ketil Torgersen
Timelærer Forming
Ingvild Olsen Olaussen
Jørgen Moe

3OrgLed

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen
PraksisveilederKarianne Franck
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMerete Moe
(Timelærer Pedagogikk)
Mette Nygård
Karianne Franck
Fordypningsfag(Per Tore Granrusten)
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Yngve Skjæveland
Timelærer Samfunnsfag
Svein Ottar Hammer

3SmåPed

OppgaveNavn
KlassestyrerIngrid Bjørkøy
PraksisveilederBodil Moerland
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Kanstad
Bodil Moerland
(Merete Moe)
Ingrid Bjørkøy
(Timelærer Pedagogikk)
Mette Nygård
FordypningsfagAnne Berg
(Lise Hovik)
Marit Kanstad
Bodil Moerland
Anne Synnøve Brenne
Hanne Bæverfjord
Mette Nygård
Hanne Wiseth

4G

OppgaveNavn
KlassestyrerPer Tore Granrusten
PedagogikkJon Olaf Berg
Karianne Franck
FordypningsfagMarit Semundseth
Oliver Thiel
Beate Nergård
Per Tore Granrusten
Timelærer Samfunnsfag

BBB

OppgaveNavn
KlassestyrerMonica Seland
Tora Korsvold
Emne på masternivåJon Olaf Berg
(Ellen Beate Hansen Sandseter)
Monica Seland
(Timelærer Timelærer)
Tora Korsvold
(Anita Synnøve Hammer)
Gro Anita Kamsvåg
(Anne Beate Reinertsen)

BHPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerTrine Telnes
Emne på bachelornivåAnne Berg
Anne Dagfrid Svendsen
Jan Ketil Torgersen
Ingvild Olsen Olaussen
(Timelærer Pedagogikk)
Mette Nygård
Trine Telnes
Kristin P. Bjørnsson

FHM

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
Ellen Beate Hansen Sandseter
Emne på masternivå(Anne Berg)
Trond Løge Hagen
(Atle Krogstad)
Olav Bjarne Lysklett
Ellen Beate Hansen Sandseter
Rune Storli
Kathrine Bjørgen
(Monica Seland)
(Ole Johan Sando)
Timelærer Fysisk fostring

Kompass2(3)

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Pehrson
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkHanne Bæverfjord
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarianne Pehrson

Kompass5

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Pehrson
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkHanne Bæverfjord
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMirjam Dahl Bergsland
Eva Stai Brønstad
Marianne Pehrson

MAEST-H

OppgaveNavn
KlassestyrerLise Hovik
Børge Kristoffersen
Emne på masternivåLise Hovik
Ellen Karoline Gjervan
Emne på masternivåBørge Kristoffersen

MENTOR

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
Emne på bachelornivåBørge Kristoffersen
Ranveig Lorentzen

NECEC1-H

OppgaveNavn
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagYngve Skjæveland
NorskAtle Krogstad
PedagogikkArve Gunnestad
Ingrid Bjørkøy
Timelærer Pedagogikk
FordypningsfagTrond Løge Hagen

NECEC1-V

OppgaveNavn
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkOdd Erik Stendahl
Naturfag m miljølærePer-Arvid Wold
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagYngve Skjæveland
NorskAtle Krogstad
PedagogikkMarit Kanstad
Else Johansen Lyngseth
Ingrid Bjørkøy
FordypningsfagTrond Løge Hagen

PLK

OppgaveNavn
KlassestyrerMonica Seland
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
(Per Tore Granrusten)
(Børge Kristoffersen)
(Kari Johanne Kvistad)
Sissel Mørreaunet
(Sølvi Helene Hessen Schei)
Monica Seland
(Merete Moe)
(Ingvild Åmot)
(Kjersti Nissen)
(Kjell Åge Gotvassli)
(Timelærer Timelærer)
(Timelærer Samfunnsfag)
(Anita Synnøve Hammer)

PUB

OppgaveNavn
Emne på bachelornivå

PVPRA

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Emne på bachelornivåSølvi Helene Hessen Schei
Kjersti Nissen
Kari Nergaard
Timelærer Timelærer
(Marianne Pehrson)

SPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Pettersen
Emne på masternivå(Anne Berg)
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
Berit Groven
(Timelærer Pedagogikk)
Marit Pettersen
Elisabeth Walsøe Lehn
(Karianne Franck)

SPED1D

OppgaveNavn
KlassestyrerBodil Moerland
Emne på masternivå(Anne Berg)
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
(Ingvild Åmot)
Berit Groven
(Timelærer Pedagogikk)
Marit Pettersen
Elisabeth Walsøe Lehn
(Karianne Franck)

SPED2

OppgaveNavn
KlassestyrerBerit Groven
Elisabeth Walsøe Lehn
Emne på masternivåElse Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
(Morten Sæther)
(Ingvild Åmot)
Berit Groven
(Marit Heldal)
Timelærer Pedagogikk
Marit Pettersen
Elisabeth Walsøe Lehn
(Karianne Franck)

STYRER-B14

OppgaveNavn
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
Børge Kristoffersen
(Kari Johanne Kvistad)
Kari Hoås Moen
Sissel Mørreaunet
(Sølvi Helene Hessen Schei)
Kjersti Nissen
Kjell Åge Gotvassli

VEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Emne på masternivåSissel Mørreaunet
Kari Johanne Kvistad
Kjersti Nissen
Børge Kristoffersen
Sølvi Helene Hessen Schei
(Timelærer Timelærer)
(Sturla Sagberg)