Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2014-15

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

Navn med parentes rundt står for mindre enn 10 % av undervisningen i klassen.

1A

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
PraksisveilederRanveig Lorentzen
KontaktlærereRanveig Lorentzen (2)
Åse Kristin Hungnes (1)
Tatjana Kielland Samoilow (1)
Lene Helland Rønningen (1)
DramaBarbro Djupvik
(Anita Synnøve Hammer)
Lene Helland Rønningen
Kunst og håndverkMarit Hofstad
Bjørg Svinsholt
Musikk(Morten Sæther)
Grete Storbæk Eriksen
(Sunniva Skjøstad Hovde)
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
Ranveig Lorentzen
Åse Kristin Hungnes
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Ranveig Lorentzen

1B

OppgaveNavn
KlassestyrerJan Ketil Torgersen
PraksisveilederJon Olaf Berg
KontaktlærereJon Olaf Berg (1)
Jan Ketil Torgersen (1)
Silje Solli Andreassen (1)
Tatjana Kielland Samoilow (1)
Hanne Wiseth (1)
DramaGuro Strømsøe
(Anita Synnøve Hammer)
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkMarit Hofstad
Musikk(Morten Sæther)
Jan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkJon Olaf Berg
(Sonja Kibsgaard)
(Ranveig Lorentzen)
Eva Stai Brønstad
PedagogikkJon Olaf Berg

1C

OppgaveNavn
KlassestyrerMona Halsaunet Frønes
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
KontaktlærereMona Halsaunet Frønes (2)
Silje Solli Andreassen (2)
Tatjana Kielland Samoilow (1)
Hanne Wiseth (1)
DramaBarbro Djupvik
(Anita Synnøve Hammer)
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Musikk(Morten Sæther)
Hanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLESølvi Ann Fætten
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
(Ranveig Lorentzen)
Mona Halsaunet Frønes
Trine Telnes
PedagogikkTrine Telnes

1D

OppgaveNavn
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
KontaktlærereIngrid Bjørkøy (3)
Elisabeth Walsøe Lehn (3)
DramaIngvild Olsen Olaussen
(Anita Synnøve Hammer)
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
Ingunn Solberg
Musikk(Morten Sæther)
Grete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
(Ranveig Lorentzen)
Ingrid Bjørkøy
Elisabeth Walsøe Lehn
PedagogikkIngrid Bjørkøy

1G1

OppgaveNavn
KlassestyrerInger Bakken
PraksisveilederInger Bakken
DramaGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETryggve Andreassen
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Eva Stai Brønstad
(Sonja Kibsgaard)
Inger Bakken

1G2

OppgaveNavn
KlassestyrerTrude Kristiansen
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
DramaLise Hovik
Lene Helland Rønningen
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETryggve Andreassen
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkTrude Kristiansen
(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
Ingrid Bjørkøy
Elisabeth Walsøe Lehn

1H

OppgaveNavn
KlassestyrerLene Helland Rønningen
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes
KontaktlærereLene Helland Rønningen (6)
Drama(Anita Synnøve Hammer)
Lene Helland Rønningen
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
Musikk(Morten Sæther)
Sunniva Skjøstad Hovde
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Ellen Holst Buaas
(Sonja Kibsgaard)
(Ranveig Lorentzen)
Åse Kristin Hungnes
PedagogikkEllen Holst Buaas
Åse Kristin Hungnes

1KF

OppgaveNavn
KlassestyrerGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
PraksisveilederEva Stai Brønstad
KontaktlærereEva Stai Brønstad (2)
Guro Strømsøe (1)
Grete Storbæk Eriksen (1)
Hanne Wiseth (1)
DramaGuro Strømsøe
Anita Synnøve Hammer
Hanne Wiseth
DramaGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
DramaGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Sonja Kibsgaard)
Eva Stai Brønstad
Marianne Schram
PedagogikkMarianne Schram
Eva Stai Brønstad

1MF

OppgaveNavn
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad
PraksisveilederMarit Kanstad
DramaBarbro Djupvik
DramaBarbro Djupvik
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard
PedagogikkSonja Kibsgaard
Marit Kanstad

1NF

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
Rolv Lundheim
PraksisveilederMarit Heldal
KontaktlærereTrond Løge Hagen (1)
Rolv Lundheim (1)
Morten Sæther (1)
Rune Storli (1)
Marit Heldal (1)
Kari Nergaard (1)
DramaIngvild Olsen Olaussen
Ellen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkJørgen Moe
Timelærer Forming
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Rune Storli
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Rune Storli
NorskAtle Krogstad
PedagogikkSonja Kibsgaard
Marit Heldal
Kari Nergaard
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard

2A

OppgaveNavn
KlassestyrerHjørdis Krosshøl Bakke
PraksisveilederHilde Merete Amundsen
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLEHelene Lund
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
(Kristin P. Bjørnsson)
Anne Mette Sunde
Silje Neraas
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Gunn Anita Søraunet
PedagogikkMarit Pettersen
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Gunn Anita Søraunet

2B

OppgaveNavn
KlassestyrerGjertrud Stordal
PraksisveilederMarianne Pehrson
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
(Camilla Kalvatn Egset)
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
Tatjana Kielland Samoilow
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Marianne Pehrson
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Marianne Pehrson

2C

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
PraksisveilederMerete Moe
MatematikkOliver Thiel
Anne Hjønnevåg Nakken
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMerete Moe
Trine Telnes
(Kari Nordhus Strømsøe)
PedagogikkMerete Moe
Monica Bjerklund
Marit Pettersen
Trine Telnes
PedagogikkMerete Moe
Trine Telnes

2D

OppgaveNavn
KlassestyrerBeate Nergård
PraksisveilederMarit Pettersen
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLEHelene Lund
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
Tatjana Kielland Samoilow
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Inger Bakken
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Marit Pettersen
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Marit Pettersen

2G1

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Nordhus Strømsøe
PraksisveilederTrude Kristiansen
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEHelene Lund
SamfunnsfagYngve Skjæveland
PedagogikkTrude Kristiansen
Kari Nordhus Strømsøe
PedagogikkTrude Kristiansen
Kari Nordhus Strømsøe
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Kari Nordhus Strømsøe

2G2

OppgaveNavn
KlassestyrerJon Olaf Berg
PraksisveilederJon Olaf Berg
Marianne Schram
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLETryggve Andreassen
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
PedagogikkJon Olaf Berg
Marianne Schram
PedagogikkJon Olaf Berg
Marianne Schram
PedagogikkJon Olaf Berg
Else Johansen Lyngseth
Marianne Schram

2KF

OppgaveNavn
KlassestyrerMari Ann Letnes
PraksisveilederEllen Holst Buaas
DramaIngvild Olsen Olaussen
DramaIngvild Olsen Olaussen
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
MusikkHanne Bæverfjord
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MusikkHanne Bæverfjord
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagGjertrud Stordal
Norsk(Kristin P. Bjørnsson)
Anne Mette Sunde
Silje Neraas
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marianne Schram
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marianne Schram
Marit Pettersen
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marianne Schram

2MF

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Schram
PraksisveilederMarianne Schram
MusikkHanne Bæverfjord
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Kanstad
Marianne Schram
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Marianne Schram
Marit Kanstad
PedagogikkMarit Kanstad
Marianne Schram

2NF

OppgaveNavn
KlassestyrerRune Storli
PraksisveilederKari Nergaard
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Siri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagKari Emilsen
NorskAtle Krogstad
Tatjana Kielland Samoilow
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard

3E

OppgaveNavn
KlassestyrerNina Scott Frisch
PraksisveilederEva Stai Brønstad
DramaLise Hovik
Barbro Djupvik
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Jan Ketil Torgersen
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
Pedagogikk(Merete Moe)
Eva Stai Brønstad
Marianne Schram
(Timelærer Pedagogikk)

3F

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
PraksisveilederMarit Heldal
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Rolv Lundheim
Camilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter
Rune Storli
RLESølvi Ann Fætten
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marit Heldal
(Timelærer Pedagogikk)

3FysFos

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
PraksisveilederElse Johansen Lyngseth
RLEHelene Lund
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Svein Ottar Hammer
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkEllen Holst Buaas
Else Johansen Lyngseth
(Merete Moe)
(Timelærer Pedagogikk)
Gro Anita Kamsvåg
(Kari Nordhus Strømsøe)
FordypningsfagAnne Berg
Olav Bjarne Lysklett
(Ellen Beate Hansen Sandseter)
Kathrine Bjørgen

3G

OppgaveNavn
KlassestyrerGunn Anita Søraunet
PraksisveilederGunn Anita Søraunet
MatematikkBeate Nergård
RLETryggve Andreassen
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
Elin Birgitte Ljunggren
NorskAtle Krogstad
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Gunn Anita Søraunet

3I

OppgaveNavn
KlassestyrerSonja Kibsgaard
PraksisveilederSonja Kibsgaard
MatematikkOliver Thiel
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
Svein Ottar Hammer
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard
(Merete Moe)
(Timelærer Pedagogikk)

3IKT

OppgaveNavn
KlassestyrerMari Ann Letnes
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
RLESvein Sando
SamfunnsfagKari Emilsen
(Timelærer Samfunnsfag)
Elin Birgitte Ljunggren
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Hilde Merete Amundsen
(Merete Moe)
Mona Halsaunet Frønes
(Timelærer Pedagogikk)
Monica Bjerklund
FordypningsfagSvein Sando
Jan Ketil Torgersen
Mari Ann Letnes
(Timelærer Forming)
Tatjana Kielland Samoilow

3M

OppgaveNavn
KlassestyrerKarianne Franck
PraksisveilederKarianne Franck
MatematikkBeate Nergård
RLETryggve Andreassen
SamfunnsfagGjertrud Stordal
Elin Birgitte Ljunggren
Norsk(Marit Semundseth)
Kristin P. Bjørnsson
Anne Mette Sunde
Silje Neraas
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Karianne Franck

3OrgLed

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen
PraksisveilederMirjam Dahl Bergsland
RLEHelene Lund
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Merete Moe)
Mirjam Dahl Bergsland
(Timelærer Pedagogikk)
Mette Nygård
Karianne Franck
Fordypningsfag(Per Tore Granrusten)
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Timelærer Samfunnsfag
Svein Ottar Hammer

3SmåPed

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Kanstad
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
RLEHelene Lund
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkMarit Kanstad
(Merete Moe)
Ingrid Bjørkøy
(Timelærer Pedagogikk)
Mette Nygård
FordypningsfagAnne Berg
Marit Kanstad
Bodil Moerland
Barbro Djupvik
Jan Ketil Torgersen
(Ingrid Bjørkøy)
Anne Synnøve Brenne
Mette Nygård

4G

OppgaveNavn
KlassestyrerPer Tore Granrusten
PedagogikkJon Olaf Berg
(Sissel Mørreaunet)
Karianne Franck
Kari Nordhus Strømsøe
FordypningsfagPer Tore Granrusten
Marit Semundseth
Beate Nergård
Gjertrud Stordal
Timelærer Samfunnsfag
(Kristin P. Bjørnsson)
(Anne Mette Sunde)
(Silje Neraas)

BBB

OppgaveNavn
KlassestyrerMonica Seland
Emne på masternivåJon Olaf Berg
Monica Seland
(Mirjam Dahl Bergsland)
(Kjersti Nissen)
Gro Anita Kamsvåg
Anne Beate Reinertsen
Karianne Franck

BHPE2

OppgaveNavn
KlassestyrerTrine Telnes
Emne på bachelornivåAnne Berg
Marit Hofstad
Jan Ketil Torgersen
(Marit Pettersen)
Anita Synnøve Hammer
Mette Nygård
Trine Telnes
(Trude Kristiansen)
(Kari Nordhus Strømsøe)

BIK-14

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Emilsen
Emne på masternivåKari Emilsen
(Mirjam Dahl Bergsland)
Kjersti Nissen
Kjell Åge Gotvassli
Timelærer Samfunnsfag
(Elin Birgitte Ljunggren)

BIK-1415

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Emilsen
Emne på masternivå(Ellen Beate Hansen Sandseter)
Kari Emilsen
(Kjersti Nissen)
(Yngve Skjæveland)
(Timelærer Samfunnsfag)
(Timelærer Pedagogikk)
Espen Leirset
Elin Birgitte Ljunggren

KompAss

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Pehrson
DramaIngvild Olsen Olaussen
MusikkHanne Bæverfjord
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkMarianne Pehrson

MAEST-H

OppgaveNavn
KlassestyrerLise Hovik
Børge Kristoffersen
Emne på masternivåLise Hovik
(Anita Synnøve Hammer)
Emne på masternivåIngvild Olsen Olaussen
Børge Kristoffersen

MENTOR

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
Emne på bachelornivåBørge Kristoffersen
Ranveig Lorentzen

NECEC1-H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederAnne Sine van Marion
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagYngve Skjæveland
NorskKristin P. Bjørnsson
Anne Mette Sunde
PedagogikkArve Gunnestad

NECEC1-V

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederAnne Sine van Marion
DramaHanne Wiseth
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagYngve Skjæveland
NorskSilje Neraas
PedagogikkMarit Kanstad

PLK

OppgaveNavn
KlassestyrerMerete Moe
Emne på masternivåKjell Åge Gotvassli
(Ingvild Åmot)
Merete Moe
(Vikar Pedagogikk)
(Timelærer Pedagogikk)
(Ingvild Olsen Olaussen)
(Jon Olaf Berg)
Kjersti Nissen
(Monica Seland)

PUB-14

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Johanne Kvistad
Emne på bachelornivå(Sonja Kibsgaard)
Kari Johanne Kvistad
Sølvi Helene Hessen Schei
Kjersti Nissen
(Kjell Åge Gotvassli)
(Marianne Pehrson)

PUB-1415

OppgaveNavn
Emne på bachelornivå
(Timelærer Pedagogikk)
Vikar Pedagogikk

PVPRA

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Emne på bachelornivåKjersti Nissen
Kari Nergaard
Timelærer Timelærer
Marianne Pehrson

RPOL-H

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter

RPOL-V

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter

SPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Pettersen
Emne på masternivå(Anne Berg)
(Arve Gunnestad)
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
Berit Groven
(Timelærer Timelærer)
(Timelærer Pedagogikk)
Marit Pettersen
(Elisabeth Walsøe Lehn)
(Karianne Franck)
(Vikar Pedagogikk)

SPED2

OppgaveNavn
KlassestyrerElse Johansen Lyngseth
Monica Bjerklund
Emne på masternivåMonica Bjerklund
Arve Gunnestad
(Karianne Franck)
(Elisabeth Walsøe Lehn)
(Marit Pettersen)
(Timelærer Timelærer)
(Timelærer Pedagogikk)
Berit Groven
Ingvild Åmot
(Morten Sæther)
(Bodil Moerland)
Else Johansen Lyngseth

SPED2D

OppgaveNavn
KlassestyrerBodil Moerland
Emne på masternivåArve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
(Morten Sæther)
(Ingvild Åmot)
Berit Groven
(Timelærer Timelærer)
(Timelærer Pedagogikk)
(Monica Bjerklund)
(Marit Pettersen)
(Elisabeth Walsøe Lehn)
(Karianne Franck)

STYRER-A14

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
(Per Tore Granrusten)
Børge Kristoffersen
(Kari Hoås Moen)
Sissel Mørreaunet
Merete Moe
Kjell Åge Gotvassli
Svein Ottar Hammer
Elin Birgitte Ljunggren

STYRER-B14

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Hoås Moen
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
Per Tore Granrusten
Børge Kristoffersen
Kari Hoås Moen
Sissel Mørreaunet
(Anne Dagfrid Svendsen)
(Merete Moe)
Kjell Åge Gotvassli
Svein Ottar Hammer

VEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Beate Reinertsen
Emne på masternivå(Sturla Sagberg)
Marit Heldal
Kjersti Nissen
(Timelærer Timelærer)
Anita Synnøve Hammer
Marianne Pehrson
Anne Beate Reinertsen

VUMEP

OppgaveNavn
KlassestyrerSturla Sagberg
RLESturla Sagberg
Timelærer RLE
Helene Lund
Tryggve Andreassen