Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2014-15

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19, 2019/20, 2020/21, 2021/22,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

Navn med parentes rundt står for mindre enn 10 % av undervisningen i klassen.

1A

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
PraksisveilederRanveig Lorentzen
KontaktlærereRanveig Lorentzen (2)
Åse Kristin Hungnes (1)
Tatjana Kielland Samoilow (1)
Lene Helland Rønningen (1)
Drama(Anita Synnøve Hammer)
Barbro Djupvik
Lene Helland Rønningen
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Marit Hofstad
Musikk(Morten Sæther)
(Sunniva Skjøstad Hovde)
Grete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Sonja Kibsgaard)
Åse Kristin Hungnes
Ranveig Lorentzen
(Jon Olaf Berg)
PedagogikkÅse Kristin Hungnes
Ranveig Lorentzen

1B

OppgaveNavn
KlassestyrerJan Ketil Torgersen
PraksisveilederJon Olaf Berg
KontaktlærereJon Olaf Berg (1)
Jan Ketil Torgersen (1)
Silje Solli Andreassen (1)
Tatjana Kielland Samoilow (1)
Hanne Wiseth (1)
DramaHanne Wiseth
(Anita Synnøve Hammer)
Guro Strømsøe
Kunst og håndverkMarit Hofstad
Musikk(Morten Sæther)
Jan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Ranveig Lorentzen)
(Sonja Kibsgaard)
Eva Stai Brønstad
Jon Olaf Berg
PedagogikkJon Olaf Berg

1C

OppgaveNavn
KlassestyrerMona Halsaunet Frønes
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
KontaktlærereMona Halsaunet Frønes (2)
Silje Solli Andreassen (2)
Tatjana Kielland Samoilow (1)
Hanne Wiseth (1)
DramaBarbro Djupvik
(Anita Synnøve Hammer)
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
MusikkHanne Bæverfjord
(Morten Sæther)
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLESølvi Ann Fætten
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkTrine Telnes
(Ranveig Lorentzen)
(Sonja Kibsgaard)
Mona Halsaunet Frønes
(Jon Olaf Berg)
PedagogikkTrine Telnes

1D

OppgaveNavn
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
KontaktlærereIngrid Bjørkøy (3)
Elisabeth Walsøe Lehn (3)
DramaIngvild Olsen Olaussen
(Anita Synnøve Hammer)
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
Ingunn Solberg
Musikk(Morten Sæther)
Grete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Ranveig Lorentzen)
Ingrid Bjørkøy
Elisabeth Walsøe Lehn
(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
PedagogikkIngrid Bjørkøy

1G1

OppgaveNavn
KlassestyrerInger Bakken
PraksisveilederInger Bakken
DramaGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETryggve Andreassen
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Eva Stai Brønstad
(Sonja Kibsgaard)
Inger Bakken

1G2

OppgaveNavn
KlassestyrerTrude Kristiansen
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
DramaLise Hovik
Lene Helland Rønningen
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseKathrine Bjørgen
RLETryggve Andreassen
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkTrude Kristiansen
(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
Ingrid Bjørkøy
Elisabeth Walsøe Lehn

1H

OppgaveNavn
KlassestyrerLene Helland Rønningen
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes
KontaktlærereLene Helland Rønningen (6)
Drama(Anita Synnøve Hammer)
Lene Helland Rønningen
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
Musikk(Morten Sæther)
Sunniva Skjøstad Hovde
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Ranveig Lorentzen)
(Sonja Kibsgaard)
Åse Kristin Hungnes
Ellen Holst Buaas
(Jon Olaf Berg)
PedagogikkEllen Holst Buaas
Åse Kristin Hungnes

1KF

OppgaveNavn
KlassestyrerGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
PraksisveilederEva Stai Brønstad
KontaktlærereEva Stai Brønstad (2)
Guro Strømsøe (1)
Grete Storbæk Eriksen (1)
Hanne Wiseth (1)
DramaGuro Strømsøe
Anita Synnøve Hammer
Hanne Wiseth
DramaHanne Wiseth
Guro Strømsøe
DramaGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkJørgen Moe
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
NorskTatjana Kielland Samoilow
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Sonja Kibsgaard)
Marianne Schram
Eva Stai Brønstad
PedagogikkMarianne Schram
Eva Stai Brønstad

1MF

OppgaveNavn
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad
PraksisveilederMarit Kanstad
DramaBarbro Djupvik
DramaBarbro Djupvik
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard
PedagogikkSonja Kibsgaard
Marit Kanstad
PedagogikkSonja Kibsgaard
Marit Kanstad

1NF

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
Rolv Lundheim
PraksisveilederMarit Heldal
KontaktlærereTrond Løge Hagen (1)
Rolv Lundheim (1)
Morten Sæther (1)
Rune Storli (1)
Marit Heldal (1)
Kari Nergaard (1)
DramaIngvild Olsen Olaussen
Ellen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkTimelærer Forming
Jørgen Moe
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
Trond Løge Hagen
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
Trond Løge Hagen
NorskAtle Krogstad
PedagogikkSonja Kibsgaard
Kari Nergaard
Marit Heldal
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard
PedagogikkMarit Heldal
Kari Nergaard

2A

OppgaveNavn
KlassestyrerHjørdis Krosshøl Bakke
PraksisveilederHilde Merete Amundsen
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLEHelene Lund
SamfunnsfagArnt Nordli
Norsk(Kristin P. Bjørnsson)
Anne Mette Sunde
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Silje Neraas
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Gunn Anita Søraunet
PedagogikkMarit Pettersen
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Gunn Anita Søraunet

2B

OppgaveNavn
KlassestyrerGjertrud Stordal
PraksisveilederMarianne Pehrson
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
Oliver Thiel
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
(Camilla Kalvatn Egset)
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskTatjana Kielland Samoilow
Cecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
PedagogikkMarianne Pehrson
Else Johansen Lyngseth
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Marianne Pehrson

2C

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
PraksisveilederMerete Moe
MatematikkOliver Thiel
Anne Hjønnevåg Nakken
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMerete Moe
Trine Telnes
(Kari Nordhus Strømsøe)
PedagogikkMerete Moe
Monica Bjerklund
Marit Pettersen
Trine Telnes
PedagogikkMerete Moe
Trine Telnes

2D

OppgaveNavn
KlassestyrerBeate Nergård
PraksisveilederMarit Pettersen
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLEHelene Lund
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskTatjana Kielland Samoilow
Cecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Inger Bakken
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Marit Pettersen
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Marit Pettersen

2G1

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Nordhus Strømsøe
PraksisveilederTrude Kristiansen
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEHelene Lund
SamfunnsfagYngve Skjæveland
PedagogikkTrude Kristiansen
Kari Nordhus Strømsøe
PedagogikkTrude Kristiansen
Kari Nordhus Strømsøe
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Kari Nordhus Strømsøe

2G2

OppgaveNavn
KlassestyrerJon Olaf Berg
PraksisveilederJon Olaf Berg
Marianne Schram
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLETryggve Andreassen
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
PedagogikkJon Olaf Berg
Marianne Schram
PedagogikkJon Olaf Berg
Marianne Schram
PedagogikkJon Olaf Berg
Else Johansen Lyngseth
Marianne Schram

2KF

OppgaveNavn
KlassestyrerMari Ann Letnes
PraksisveilederEllen Holst Buaas
DramaIngvild Olsen Olaussen
DramaIngvild Olsen Olaussen
DramaIngvild Olsen Olaussen
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
Kunst og håndverkJørgen Moe
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
MusikkHanne Bæverfjord
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MusikkHanne Bæverfjord
MatematikkAnne Hjønnevåg Nakken
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskAnne Mette Sunde
(Kristin P. Bjørnsson)
Silje Neraas
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marianne Schram
PedagogikkMarianne Schram
Ellen Holst Buaas
Marit Pettersen
PedagogikkEllen Holst Buaas
Marianne Schram

2MF

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Schram
PraksisveilederMarianne Schram
MusikkHanne Bæverfjord
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Kanstad
Marianne Schram
PedagogikkMarit Kanstad
Else Johansen Lyngseth
Marianne Schram
PedagogikkMarit Kanstad
Marianne Schram

2NF

OppgaveNavn
KlassestyrerRune Storli
PraksisveilederKari Nergaard
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Siri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagKari Emilsen
NorskAtle Krogstad
Tatjana Kielland Samoilow
PedagogikkKari Nergaard
Marit Heldal
PedagogikkKari Nergaard
Marit Heldal

3E

OppgaveNavn
KlassestyrerNina Scott Frisch
PraksisveilederEva Stai Brønstad
DramaBarbro Djupvik
Lise Hovik
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Jan Ketil Torgersen
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
Pedagogikk(Merete Moe)
Eva Stai Brønstad
Marianne Schram
(Timelærer Pedagogikk-time)

3F

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
PraksisveilederMarit Heldal
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Rolv Lundheim
Kjell Arvid Furuset
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
Ellen Beate Hansen Sandseter
Trond Løge Hagen
RLESølvi Ann Fætten
Pedagogikk(Timelærer Pedagogikk-time)
Marit Heldal
Ellen Holst Buaas

3FysFos

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
PraksisveilederElse Johansen Lyngseth
RLEHelene Lund
Samfunnsfag(Timelærer Samfunnsfag)
Svein Ottar Hammer
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkEllen Holst Buaas
Else Johansen Lyngseth
(Merete Moe)
(Timelærer Pedagogikk-time)
Gro Anita Kamsvåg
(Kari Nordhus Strømsøe)
FordypningsfagAnne Berg
Olav Bjarne Lysklett
(Ellen Beate Hansen Sandseter)
Kathrine Bjørgen

3G

OppgaveNavn
KlassestyrerGunn Anita Søraunet
PraksisveilederGunn Anita Søraunet
MatematikkBeate Nergård
RLETryggve Andreassen
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
Elin Birgitte Ljunggren
NorskAtle Krogstad
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Gunn Anita Søraunet

3I

OppgaveNavn
KlassestyrerSonja Kibsgaard
PraksisveilederSonja Kibsgaard
MatematikkOliver Thiel
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
Svein Ottar Hammer
NorskMarit Semundseth
Pedagogikk(Timelærer Pedagogikk-time)
(Merete Moe)
Sonja Kibsgaard
Marit Kanstad

3IKT

OppgaveNavn
KlassestyrerMari Ann Letnes
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
RLESvein Sando
SamfunnsfagKari Emilsen
(Timelærer Samfunnsfag)
Elin Birgitte Ljunggren
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Hilde Merete Amundsen
(Merete Moe)
Mona Halsaunet Frønes
(Timelærer Pedagogikk-time)
Monica Bjerklund
Fordypningsfag(Timelærer Forming)
Tatjana Kielland Samoilow
Mari Ann Letnes
Jan Ketil Torgersen
Svein Sando

3M

OppgaveNavn
KlassestyrerKarianne Franck
PraksisveilederKarianne Franck
MatematikkBeate Nergård
RLETryggve Andreassen
SamfunnsfagGjertrud Stordal
Elin Birgitte Ljunggren
Norsk(Marit Semundseth)
Anne Mette Sunde
Kristin P. Bjørnsson
Silje Neraas
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Karianne Franck

3OrgLed

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen
PraksisveilederMirjam Dahl Bergsland
RLEHelene Lund
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskTatjana Kielland Samoilow
Pedagogikk(Merete Moe)
Mirjam Dahl Bergsland
Mette Nygård
(Timelærer Pedagogikk-time)
Karianne Franck
Fordypningsfag(Per Tore Granrusten)
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Timelærer Samfunnsfag
Svein Ottar Hammer

3SmåPed

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Kanstad
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
RLEHelene Lund
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkMarit Kanstad
(Merete Moe)
Ingrid Bjørkøy
(Timelærer Pedagogikk-time)
Mette Nygård
FordypningsfagAnne Berg
Marit Kanstad
Bodil Moerland
Barbro Djupvik
Jan Ketil Torgersen
(Ingrid Bjørkøy)
Anne Synnøve Brenne
Mette Nygård

4G

OppgaveNavn
KlassestyrerPer Tore Granrusten
PedagogikkJon Olaf Berg
(Sissel Mørreaunet)
Karianne Franck
Kari Nordhus Strømsøe
Fordypningsfag(Silje Neraas)
(Kristin P. Bjørnsson)
(Anne Mette Sunde)
Gjertrud Stordal
Timelærer Samfunnsfag
Beate Nergård
Marit Semundseth
Per Tore Granrusten

BBB

OppgaveNavn
KlassestyrerMonica Seland
Emne på masternivåAnne Beate Reinertsen
Gro Anita Kamsvåg
(Mirjam Dahl Bergsland)
Karianne Franck
Monica Seland
(Kjersti Nissen)
Jon Olaf Berg

BHPE2

OppgaveNavn
KlassestyrerTrine Telnes
Emne på bachelornivå(Trude Kristiansen)
Anita Synnøve Hammer
(Marit Pettersen)
Trine Telnes
Mette Nygård
Marit Hofstad
Jan Ketil Torgersen
Anne Berg
(Kari Nordhus Strømsøe)

BIK-14

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Emilsen
Emne på masternivåKari Emilsen
(Mirjam Dahl Bergsland)
Kjersti Nissen
Kjell Åge Gotvassli
Timelærer Samfunnsfag
(Elin Birgitte Ljunggren)

BIK-1415

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Emilsen
Emne på masternivå(Ellen Beate Hansen Sandseter)
(Yngve Skjæveland)
(Timelærer Samfunnsfag)
Espen Leirset
Elin Birgitte Ljunggren
Kari Emilsen
(Timelærer Pedagogikk-time)
(Kjersti Nissen)

KompAss

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Pehrson
DramaIngvild Olsen Olaussen
MusikkHanne Bæverfjord
NorskTatjana Kielland Samoilow
PedagogikkMarianne Pehrson

MAEST-H

OppgaveNavn
KlassestyrerLise Hovik
Børge Kristoffersen
Emne på masternivå(Anita Synnøve Hammer)
Lise Hovik
Emne på masternivåIngvild Olsen Olaussen
Børge Kristoffersen

MENTOR

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
Emne på bachelornivåBørge Kristoffersen
Ranveig Lorentzen

NECEC1-H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederAnne Sine van Marion
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagYngve Skjæveland
NorskKristin P. Bjørnsson
Anne Mette Sunde
PedagogikkArve Gunnestad

NECEC1-V

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederAnne Sine van Marion
DramaHanne Wiseth
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagYngve Skjæveland
NorskSilje Neraas
PedagogikkMarit Kanstad

PLK

OppgaveNavn
KlassestyrerMerete Moe
Emne på masternivåKjell Åge Gotvassli
(Ingvild Åmot)
Merete Moe
(Vikar Pedagogikk-vik)
(Timelærer Pedagogikk-time)
(Ingvild Olsen Olaussen)
(Jon Olaf Berg)
Kjersti Nissen
(Monica Seland)

PUB-14

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Johanne Kvistad
Emne på bachelornivå(Kjell Åge Gotvassli)
Kjersti Nissen
Sølvi Helene Hessen Schei
(Sonja Kibsgaard)
Kari Johanne Kvistad
(Marianne Pehrson)

PUB-1415

OppgaveNavn
Emne på bachelornivå
Vikar Pedagogikk-vik
(Timelærer Pedagogikk-time)

PVPRA

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Emne på bachelornivåKjersti Nissen
Kari Nergaard
Timelærer Timelærer
Marianne Pehrson

RPOL-H

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter

RPOL-V

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
FordypningsfagTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter

SPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Pettersen
Emne på masternivå(Timelærer Pedagogikk-time)
(Vikar Pedagogikk-vik)
(Arve Gunnestad)
(Karianne Franck)
(Elisabeth Walsøe Lehn)
Marit Pettersen
(Timelærer Timelærer)
Berit Groven
Bodil Moerland
Else Johansen Lyngseth
(Anne Berg)

SPED2

OppgaveNavn
KlassestyrerElse Johansen Lyngseth
Monica Bjerklund
Emne på masternivåMonica Bjerklund
Arve Gunnestad
(Karianne Franck)
(Elisabeth Walsøe Lehn)
(Marit Pettersen)
(Timelærer Timelærer)
(Timelærer Pedagogikk-time)
Berit Groven
Ingvild Åmot
(Morten Sæther)
(Bodil Moerland)
Else Johansen Lyngseth

SPED2D

OppgaveNavn
KlassestyrerBodil Moerland
Emne på masternivå(Timelærer Pedagogikk-time)
(Monica Bjerklund)
(Morten Sæther)
Arve Gunnestad
(Karianne Franck)
(Elisabeth Walsøe Lehn)
(Marit Pettersen)
(Timelærer Timelærer)
Berit Groven
(Ingvild Åmot)
Bodil Moerland
Else Johansen Lyngseth

STYRER-A14

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
Kjell Åge Gotvassli
Svein Ottar Hammer
Merete Moe
Sissel Mørreaunet
(Kari Hoås Moen)
Børge Kristoffersen
(Per Tore Granrusten)
Elin Birgitte Ljunggren

STYRER-B14

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Hoås Moen
Emne på masternivå(Merete Moe)
(Anne Dagfrid Svendsen)
(Jon Olaf Berg)
Kjell Åge Gotvassli
Sissel Mørreaunet
Kari Hoås Moen
Svein Ottar Hammer
Børge Kristoffersen
Per Tore Granrusten

VEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Beate Reinertsen
Emne på masternivåMarianne Pehrson
(Timelærer Timelærer)
Marit Heldal
Kjersti Nissen
(Sturla Sagberg)
Anne Beate Reinertsen
Anita Synnøve Hammer

VUMEP

OppgaveNavn
KlassestyrerSturla Sagberg
RLESturla Sagberg
Timelærer RLE
Helene Lund
Tryggve Andreassen