Lærerstillinger i rom/timeplanen for studieåret 2015-16

Velg år: 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19,

Detaljerte: Fagvis Klassevis fyldig Klassevis slank Lærervis | Kompakte: Klassevis

Klassevis

Navn med parentes rundt står for mindre enn 10 % av undervisningen i klassen.

1.kl

OppgaveNavn
DramaEllen Karoline Gjervan
Hanne Wiseth
Lise Hovik
Ingvild Olsen Olaussen
Barbro Djupvik
MusikkMorten Sæther

1A

OppgaveNavn
KlassestyrerHanne Bæverfjord
PraksisveilederMarianne Pehrson
KontaktlærereHanne Bæverfjord (2)
Vigdis Dagsdatter Øien (1)
Marianne Pehrson (1)
Hanne Wiseth (2)
DramaBarbro Djupvik
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLEHelene Lund
NorskAtle Krogstad
Silje Neraas
NorskAtle Krogstad
PedagogikkMarianne Pehrson
(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
(Ranveig Lorentzen)
Åse Kristin Hungnes
(Hilde Merete Amundsen)
(Monica Seland)
(Tora Korsvold)
PedagogikkÅse Kristin Hungnes

1B

OppgaveNavn
KlassestyrerJan Ketil Torgersen
PraksisveilederTrude Kristiansen
KontaktlærereJan Ketil Torgersen (6)
DramaIngvild Olsen Olaussen
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkMarit Hofstad
Ingunn Solberg
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLEHelene Lund
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
(Ranveig Lorentzen)
(Hilde Merete Amundsen)
(Monica Seland)
(Tora Korsvold)
Monica Bjerklund
Trude Kristiansen
PedagogikkTrude Kristiansen

1C

OppgaveNavn
KlassestyrerMona Halsaunet Frønes
PraksisveilederMona Halsaunet Frønes
KontaktlærereGrete Storbæk Eriksen (1)
Silje Solli Andreassen (3)
Gunn Anita Søraunet (2)
DramaGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Ingunn Solberg
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
(Ranveig Lorentzen)
(Hilde Merete Amundsen)
(Monica Seland)
Mona Halsaunet Frønes
(Tora Korsvold)
Gunn Anita Søraunet
PedagogikkGunn Anita Søraunet

1D

OppgaveNavn
KlassestyrerEllen Karoline Gjervan
PraksisveilederMaria Selmer-Olsen
KontaktlærereGrete Storbæk Eriksen (2)
Ellen Karoline Gjervan (1)
Nina Scott Frisch (1)
Silje Solli Andreassen (2)
DramaGuro Strømsøe
Ellen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Vibeke Glaser
(Sonja Kibsgaard)
(Ranveig Lorentzen)
(Hilde Merete Amundsen)
(Monica Seland)
(Tora Korsvold)
Maria Selmer-Olsen
PedagogikkVibeke Glaser
Maria Selmer-Olsen

1E

OppgaveNavn
Klassestyrer Moe
PraksisveilederÅse Kristin Hungnes
KontaktlærereJan Ketil Torgersen (1)
Eva Stai Brønstad (1)
Moe (1)
Guro Strømsøe (0.5)
Åse Kristin Hungnes (2)
Hanne Wiseth (0.5)
DramaGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
Kunst og håndverk Moe
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Naturfag m miljølære
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
NorskSilje Neraas
NorskSilje Neraas
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
(Ranveig Lorentzen)
(Hilde Merete Amundsen)
(Monica Seland)
Eva Stai Brønstad
Åse Kristin Hungnes
(Tora Korsvold)
PedagogikkÅse Kristin Hungnes

1G1

OppgaveNavn
KlassestyrerVigdis Dagsdatter Øien
PraksisveilederGunn Anita Søraunet
KontaktlærereAnne Berg (1)
Atle Krogstad (1)
Guro Strømsøe (1)
Grete Storbæk Eriksen (2)
Gunn Anita Søraunet (1)
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLESølvi Ann Fætten
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
Vibeke Glaser
(Sonja Kibsgaard)
(Hilde Merete Amundsen)
Gunn Anita Søraunet

1G2

OppgaveNavn
KlassestyrerElisabeth Walsøe Lehn
PraksisveilederElisabeth Walsøe Lehn
KontaktlærereAnne Berg (1)
Atle Krogstad (1)
Eva Stai Brønstad (1)
Guro Strømsøe (1)
Hanne Bæverfjord (2)
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
MusikkHanne Bæverfjord
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLESølvi Ann Fætten
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Jon Olaf Berg)
(Sonja Kibsgaard)
Eva Stai Brønstad
Elisabeth Walsøe Lehn
(Hilde Merete Amundsen)
(Vikar Pedagogikk)

1KF

OppgaveNavn
KlassestyrerGrete Storbæk Eriksen
PraksisveilederEva Stai Brønstad
KontaktlærereAtle Krogstad (1)
Moe (1)
Guro Strømsøe (1)
Grete Storbæk Eriksen (2)
Siri-Christine Seehuus (1)
DramaGuro Strømsøe
Hanne Wiseth
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverk Moe
Kunst og håndverk Moe
Kunst og håndverk Moe
MusikkGrete Storbæk Eriksen
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
Olav Bjarne Lysklett
NorskAtle Krogstad
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Sonja Kibsgaard)
Eva Stai Brønstad
PedagogikkEva Stai Brønstad

1MF

OppgaveNavn
KlassestyrerCecilie Dyrkorn Fodstad
PraksisveilederMarit Kanstad
KontaktlærereHanne Wiseth (2)
Sunniva Skjøstad Hovde (4)
DramaBarbro Djupvik
Hanne Wiseth
DramaBarbro Djupvik
(Hanne Wiseth)
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
Kunst og håndverkBjørg Svinsholt
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Sunniva Skjøstad Hovde
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard
PedagogikkMarit Kanstad
Sonja Kibsgaard

1NF

OppgaveNavn
KlassestyrerRolv Lundheim
PraksisveilederRanveig Lorentzen
KontaktlærereRanveig Lorentzen (2)
Morten Sæther (2)
Rune Storli (2)
DramaEllen Karoline Gjervan
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
Ole Johan Sando
NorskAtle Krogstad
Pedagogikk(Sonja Kibsgaard)
Ranveig Lorentzen
Kari Nergaard
PedagogikkRanveig Lorentzen
Kari Nergaard
PedagogikkRanveig Lorentzen
Kari Nergaard

1P

OppgaveNavn
KlassestyrerIngrid Bjørkøy
PraksisveilederIngrid Bjørkøy
Maria Selmer-Olsen
KontaktlærereIngrid Bjørkøy (7)
DramaIngvild Olsen Olaussen
Lise Hovik
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
MusikkHanne Bæverfjord
(Jan Ketil Torgersen)
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLESølvi Ann Fætten
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMaria Selmer-Olsen
Gunn Anita Søraunet
Ingrid Bjørkøy

2A

OppgaveNavn
KlassestyrerSiri-Christine Seehuus
PraksisveilederUlla-Brit Ertsås
MatematikkOliver Thiel
Yvonne Grimeland
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLEHelene Lund
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkEllen Holst Buaas
PedagogikkUlla-Brit Ertsås
Marit Pettersen
Ellen Holst Buaas
Hilde Merete Amundsen
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Ulla-Brit Ertsås

2B

OppgaveNavn
KlassestyrerHelene Lund
PraksisveilederJon Olaf Berg
MatematikkOliver Thiel
Yvonne Grimeland
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Claudia Melis
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
RLEHelene Lund
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkJon Olaf Berg
PedagogikkJon Olaf Berg
Else Johansen Lyngseth
PedagogikkElse Johansen Lyngseth

2C

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Semundseth
PraksisveilederHilde Strand
MatematikkOliver Thiel
Yvonne Grimeland
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Claudia Melis
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLESvein Sando
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMonica Bjerklund
Hilde Strand
PedagogikkMonica Bjerklund
Marit Pettersen
Hilde Strand
PedagogikkHilde Strand
Monica Bjerklund

2D

OppgaveNavn
KlassestyrerChristine Bjerkan Østbø Munch
PraksisveilederMarit Pettersen
MatematikkOliver Thiel
Yvonne Grimeland
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Fysisk aktivitet og helseSilje Solli Andreassen
RLEHelene Lund
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
PedagogikkMarit Pettersen
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Marit Pettersen

2G1

OppgaveNavn
KlassestyrerHjørdis Krosshøl Bakke
PraksisveilederPål Gerhard Rystad
DramaBarbro Djupvik
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkMorten Sæther
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagArnt Nordli
PedagogikkEllen Holst Buaas
Pål Gerhard Rystad
PedagogikkPål Gerhard Rystad
PedagogikkMarit Pettersen
(Pål Gerhard Rystad)

2G2

OppgaveNavn
KlassestyrerTrude Kristiansen
PraksisveilederSølvi Ann Fætten
Trude Kristiansen
DramaBarbro Djupvik
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkIngunn Solberg
MusikkJan Ketil Torgersen
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagArnt Nordli
PedagogikkTrude Kristiansen
PedagogikkTrude Kristiansen
PedagogikkMarit Pettersen
(Sølvi Ann Fætten)

2KF

OppgaveNavn
KlassestyrerBarbro Djupvik
PraksisveilederEllen Holst Buaas
KontaktlærereBarbro Djupvik (1)
DramaBarbro Djupvik
(Hanne Wiseth)
DramaBarbro Djupvik
DramaBarbro Djupvik
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkHanne Bæverfjord
MusikkJan Ketil Torgersen
MusikkHanne Bæverfjord
MatematikkOliver Thiel
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkEllen Holst Buaas
PedagogikkEva Stai Brønstad
Marit Pettersen
PedagogikkEllen Holst Buaas

2MF

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
PraksisveilederMarianne Schram
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
MatematikkOliver Thiel
Naturfag m miljølæreRolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
Olav Bjarne Lysklett
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagGjertrud Stordal
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkMarit Kanstad
Marianne Schram
PedagogikkMarit Kanstad
Marianne Schram
Marit Pettersen
PedagogikkMarit Kanstad
Marianne Schram

2NF

OppgaveNavn
KlassestyrerRune Storli
PraksisveilederMarit Heldal
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
(Siri-Christine Seehuus )
Claudia Melis
Fysisk aktivitet og helseRune Storli
RLESølvi Ann Fætten
SamfunnsfagKari Emilsen
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
Christine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkMarit Heldal
Gunn Anita Søraunet
PedagogikkMarit Heldal

3.kl

OppgaveNavn
FordypningsfagAnita Synnøve Hammer
Per Tore Granrusten
Timelærer Timelærer
Sturla Sagberg

3G1

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Holm Hopperstad
PraksisveilederMerete Moe
Ulla-Brit Ertsås
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
NorskMarit Semundseth
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Merete Moe
PedagogikkMarit Holm Hopperstad

3G2

OppgaveNavn
KlassestyrerJon Olaf Berg
PraksisveilederJon Olaf Berg
Ranveig Lorentzen
MatematikkBeate Nergård
Naturfag m miljølæreHjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseOle Johan Sando
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskMarit Semundseth
Christine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkJon Olaf Berg
Sissel Mørreaunet
Hilde Strand
PedagogikkJon Olaf Berg
Hilde Strand

3INT

OppgaveNavn
PraksisveilederMarianne Schram
Gjertrud Stordal
Kunst og håndverkMari Ann Letnes
Moe
MusikkSunniva Skjøstad Hovde
SamfunnsfagGjertrud Stordal
PedagogikkMarianne Schram
FordypningsfagMarianne Schram
Gjertrud Stordal

3INT/MF

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Schram
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagGjertrud Stordal
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkHilde Merete Amundsen
Marianne Schram
FordypningsfagSonja Kibsgaard
Cecilie Dyrkorn Fodstad
Marianne Schram
Elsa Fjeldavli
Gjertrud Stordal
Sturla Sagberg

3KF

OppgaveNavn
KlassestyrerNina Scott Frisch
PraksisveilederEllen Holst Buaas
Ellen Karoline Gjervan
Nina Scott Frisch
DramaBarbro Djupvik
Ellen Karoline Gjervan
Lise Hovik
DramaAnita Synnøve Hammer
Hanne Wiseth
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkMorten Sæther
Jan Ketil Torgersen
SamfunnsfagKari Emilsen
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkEva Stai Brønstad
PedagogikkEllen Holst Buaas
Eva Stai Brønstad
FordypningsfagMorten Sæther
Ellen Holst Buaas
Ellen Karoline Gjervan
Eva Stai Brønstad
Nina Scott Frisch

3LED

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Dagfrid Svendsen
PraksisveilederAnne Dagfrid Svendsen
Hilde Merete Amundsen
Merete Moe
Elsa Fjeldavli
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
Samfunnsfag(Svein Sando)
Anne Dagfrid Svendsen
Elsa Fjeldavli
Timelærer Samfunnsfag
Arnt Nordli
PedagogikkVibeke Glaser
Hilde Merete Amundsen
PedagogikkVibeke Glaser
Hilde Merete Amundsen
FordypningsfagAnne Dagfrid Svendsen
Arnt Nordli
Elsa Fjeldavli
Vibeke Glaser
Ulla-Brit Ertsås

3MF

OppgaveNavn
KlassestyrerSonja Kibsgaard
PraksisveilederSonja Kibsgaard
Marianne Schram
RLESturla Sagberg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
NorskCecilie Dyrkorn Fodstad
PedagogikkSonja Kibsgaard
FordypningsfagSturla Sagberg
Sonja Kibsgaard
Elsa Fjeldavli
Cecilie Dyrkorn Fodstad

3NAT

OppgaveNavn
KlassestyrerOlav Bjarne Lysklett
PraksisveilederOlav Bjarne Lysklett
Pål Gerhard Rystad
Naturfag m miljølæreSiri-Christine Seehuus
Hjørdis Krosshøl Bakke
Fysisk aktivitet og helseOlav Bjarne Lysklett
Rune Storli
SamfunnsfagAnne Dagfrid Svendsen
(Timelærer Samfunnsfag)
Gjertrud Stordal
PedagogikkPål Gerhard Rystad
Marit Holm Hopperstad
PedagogikkMarit Holm Hopperstad
Pål Gerhard Rystad
FordypningsfagOlav Bjarne Lysklett
Rune Storli
Pål Gerhard Rystad
Siri-Christine Seehuus
Marit Holm Hopperstad
Hjørdis Krosshøl Bakke

3NF

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
PraksisveilederTrond Løge Hagen
Marit Heldal
Naturfag m miljølæreKjell Arvid Furuset
Rolv Lundheim
Fysisk aktivitet og helseTrond Løge Hagen
Ellen Beate Hansen Sandseter
SamfunnsfagPer Tore Granrusten
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkGunn Anita Søraunet
Marit Heldal
PedagogikkGunn Anita Søraunet
Marit Heldal
FordypningsfagEllen Beate Hansen Sandseter
Rolv Lundheim
Gunn Anita Søraunet
Marit Heldal
Trond Løge Hagen
Kjell Arvid Furuset

3YNG

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Kanstad
PraksisveilederMarit Kanstad
Else Johansen Lyngseth
MusikkJan Ketil Torgersen
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
SamfunnsfagElsa Fjeldavli
(Timelærer Samfunnsfag)
PedagogikkLise Hovik
Marit Kanstad
Gunn Anita Søraunet
Maria Selmer-Olsen
PedagogikkElse Johansen Lyngseth
Monica Bjerklund
Maria Selmer-Olsen
FordypningsfagMonica Bjerklund
Gunn Anita Søraunet
Maria Selmer-Olsen
Marit Kanstad

4G

OppgaveNavn
KlassestyrerPer Tore Granrusten
PedagogikkJon Olaf Berg
Hilde Merete Amundsen
FordypningsfagPer Tore Granrusten
Vikar Pedagogikk
(Jon Olaf Berg)
Atle Krogstad
(Arnt Nordli)
Beate Nergård
(Marit Pettersen)
(Vibeke Glaser)
(Anne Dagfrid Svendsen)
(Marit Holm Hopperstad)
FordypningsfagPer Tore Granrusten
Atle Krogstad
Beate Nergård
Gjertrud Stordal
Timelærer Samfunnsfag
(Oliver Thiel)

BBB

OppgaveNavn
KlassestyrerMonica Seland
Tora Korsvold
Emne på masternivåJon Olaf Berg
(Svein Sando)
(Hilde Merete Amundsen)
Monica Seland
(Mari Ann Letnes)
(Ingvild Åmot)
Tora Korsvold
Anne Beate Reinertsen

BHPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerRanveig Lorentzen
Emne på bachelornivåEllen Holst Buaas
Ranveig Lorentzen
Anne Dagfrid Svendsen
Jan Ketil Torgersen
Anita Synnøve Hammer
Silje Solli Andreassen
Silje Neraas

BIK

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Emilsen
Emne på masternivå(Ellen Beate Hansen Sandseter)
Kari Emilsen
(Merete Moe)
Timelærer Samfunnsfag
Elin Birgitte Ljunggren

KompAss

OppgaveNavn
KlassestyrerMarianne Pehrson
DramaIngvild Olsen Olaussen
MusikkHanne Bæverfjord
NorskSilje Neraas
PedagogikkMarianne Pehrson
Pål Gerhard Rystad

MAEST-H

OppgaveNavn
KlassestyrerLise Hovik
Emne på masternivåLise Hovik
Ellen Karoline Gjervan

MAEST-V

OppgaveNavn
KlassestyrerBørge Kristoffersen
Emne på masternivåBørge Kristoffersen
Ingvild Olsen Olaussen

MENTOR

OppgaveNavn
KlassestyrerBørge Kristoffersen
Ranveig Lorentzen
Emne på bachelornivåBørge Kristoffersen
Ranveig Lorentzen

MEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerSturla Sagberg
RLESturla Sagberg
Helene Lund
Sølvi Ann Fætten
Timelærer RLE

NECEC1-H

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
Anne Sine van Marion
DramaHanne Wiseth
Kunst og håndverkNina Scott Frisch
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreCamilla Kalvatn Egset
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskSilje Neraas
PedagogikkArve Gunnestad

NECEC1-V

OppgaveNavn
KlassestyrerMarit Hallset Svare
Anne Sine van Marion
DramaGuro Strømsøe
Kunst og håndverkVigdis Dagsdatter Øien
MusikkGrete Storbæk Eriksen
Naturfag m miljølæreClaudia Melis
Fysisk aktivitet og helseAnne Berg
RLEMarit Hallset Svare
SamfunnsfagArnt Nordli
NorskChristine Bjerkan Østbø Munch
PedagogikkMarit Kanstad

PLK

OppgaveNavn
KlassestyrerVibeke Glaser
Merete Moe
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
Vibeke Glaser
(Hilde Merete Amundsen)
(Monica Seland)
Merete Moe
(Ingvild Åmot)
Kjersti Nissen
Kjell Åge Gotvassli
(Timelærer Pedagogikk)
(Anita Synnøve Hammer)
(Anne Beate Reinertsen)

PVPRA

OppgaveNavn
KlassestyrerKjersti Nissen
Emne på bachelornivåMarit Heldal
Kjersti Nissen
Timelærer Pedagogikk
Marianne Pehrson

RPOL-H

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
FordypningsfagTrond Løge Hagen

RPOL-V

OppgaveNavn
FordypningsfagTrond Løge Hagen

SPED1

OppgaveNavn
KlassestyrerBodil Moerland
Emne på masternivå(Anne Berg)
Arve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
(Ingvild Åmot)
(Berit Groven)
(Timelærer Timelærer)
Monica Bjerklund
Marit Pettersen
(Vikar Pedagogikk)

SPED1D

OppgaveNavn
KlassestyrerIngvild Åmot
Marit Pettersen
Emne på masternivå(Anne Berg)
Arve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
Bodil Moerland
Ingvild Åmot
(Berit Groven)
(Timelærer Timelærer)
Monica Bjerklund
Marit Pettersen
(Vikar Pedagogikk)

SPED2

OppgaveNavn
KlassestyrerElse Johansen Lyngseth
Emne på masternivåArve Gunnestad
Else Johansen Lyngseth
(Bodil Moerland)
(Morten Sæther)
Ingvild Åmot
(Berit Groven)
Timelærer Timelærer
Monica Bjerklund
(Marit Pettersen)

STYRER-15A

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivå(Jon Olaf Berg)
(Børge Kristoffersen)
(Kari Hoås Moen)
Sissel Mørreaunet
Elin Birgitte Ljunggren
Kjell Åge Gotvassli
(Timelærer Samfunnsfag)
Elsa Fjeldavli
(Merete Moe)
(Pål Gerhard Rystad)
Anita Synnøve Hammer

STYRER-15B

OppgaveNavn
KlassestyrerPål Gerhard Rystad
Emne på masternivåBørge Kristoffersen
Kari Hoås Moen
(Sissel Mørreaunet)
(Kjell Åge Gotvassli)
Merete Moe
(Timelærer Samfunnsfag)
Pål Gerhard Rystad

STYRER-A14

OppgaveNavn
KlassestyrerSissel Mørreaunet
Emne på masternivå(Per Tore Granrusten)
Kari Hoås Moen
Sissel Mørreaunet
Merete Moe
Kjell Åge Gotvassli
Timelærer Samfunnsfag
Anita Synnøve Hammer
Elin Birgitte Ljunggren

STYRER-B14

OppgaveNavn
KlassestyrerKari Hoås Moen
Emne på masternivåPer Tore Granrusten
Børge Kristoffersen
Kari Hoås Moen
(Sissel Mørreaunet)
Kjell Åge Gotvassli

UHPED

OppgaveNavn
KlassestyrerTrond Løge Hagen
Emne på bachelornivåTrond Løge Hagen
(Børge Kristoffersen)
Marit Heldal
Kjersti Nissen
(Mari Ann Letnes)
Morten Sæther

VEPED

OppgaveNavn
KlassestyrerAnne Beate Reinertsen
Emne på masternivå(Vibeke Glaser)
Marit Heldal
Kjersti Nissen
(Timelærer Timelærer)
Anita Synnøve Hammer
Marianne Pehrson
Anne Beate Reinertsen